پوست سبزه یا تیره را چگونه آرایش کنیم تا جذاب تر به نظر برسد؟

0
مهم ترین نکات آرایشی برای پوست سبزه یا تیره خانم ها

همانطور که می دانید هر رنگ پوستی، آرایش مخصوص به خود را می طلبد. مثلا آرایش خانم هایی با پوست روشن باید با آرایش خانم هایی با پوست سبزه متفاوت باشد. اما متاسفانه مسیر صنعت محصولات آرایشی به گونه ای است که گویا به کلی، خانم هایی با پوست تیره را از یاد برده است. ما در این مقاله چند مورد از مهم ترین نکات آرایشی برای پوست سبزه یا تیره را با شما در میان گذاشته ایم.

نحوه آرایش پوست سبزه

صورت

اغلب خانم هایی که پوست سبزه یا تیره دارند، قسمت پیشانی شان تیره تر و قسمت های مرکزی صورت شان روشن تر است؛ بنابراین برای یکدست ساختن آن و داشتن ظاهری طبیعی باید با کرم های رنگی پایه، کمی بازی کنید. به یاد داشته باشید که هدف استفاده از کرم های رنگی، به حداقل رساندن تضاد میان نقاط روشن، رنگ مو و نقاط تیره در پیشانی و اطراف صورت است.

اگر می خواهید پوست شما روشن شود، کمی مرطوب کننده در قسمت مرکز پوست خود استفاده کنید و سپس کمی رنگ برنزه بر روی پیشانی و اطراف صورت خود بمالید و به یاد داشته باشید که آن را ترکیب کنید؛ ترکیب، ترکیب، ترکیب. این کار باعث می شود تفاوت رنگ میان قسمت های مختلف به حداقل برسد. اگر می خواهید از رنگ های گرم تر استفاده کنید، درجه رنگی میان قسمت روشن پوست و قسمت تیره پیدا کنید و آن را بر سر تا سر صورت خود بمالید؛ بله، سرتاسر صورت. زیرا اگر از رنگی استفاده کنید که منطبق با قسمت تیره ی پوست یا تنها مناسب قسمت روشن باشد چهره ی شما حالت طبیعی پیدا نخواهد کرد. یادتان باشد که هدف ما کاهش تضاد رنگی میان این دو قسمت است.

مطلب مرتبط:  مژه مصنوعی مناسب چشمان خود را پیدا کنید - معرفی مدلهای مختلف مژه مصنوعی

یک خانم با پوست تیره و سبزهلب

یکی از مهم ترین نکات آرایشی برای پوست سبزه یا تیره، دوری کردن از رنگ های متضاد مانند رژلب های نوود یا کم رنگ است. فقط در صورتی که بخواهید بیمار به نظر برسید می توانید از این رنگ ها استفاده کنید وگرنه دلیل دیگری برای این که از رنگ های روشن استفاده کنید وجود ندارد. اگر هنوز می خواهید از این نوع رژ لب ها استفاده کنید، رنگی را برگزینید که بیشترین تشابه را با پوست شما داشته باشد، رنگی که شامل سایه های قهوه ای و گاهی نارنجی است. این رنگ ها ظاهری طبیعی تر به شما می بخشند. اما رنگ های عمیق مانند بنفش و قرمز و شرابی بهترین گزینه برای پوست های سبزه است. رنگ بنفش زیبایی خاصی به شما می بخشد.

چشم

اغلب زنان سبزه چشمان فندقی رنگ یا قهوه ای تیره دارند. بنابراین بهترین رنگ برای آن ها بنفش است. این رنگ واقعا برای پوست های تیره مناسب است. خوشبختانه زنان تیره می توانند به راحتی از رنگ طلایی و برنز، چه برای مهمانی و چه برای مصرف روزانه استفاده کنند. این رنگ همیشه آن ها را زیبا نشان خواهد داد.

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید