شما تنها 10 دقیقه با یک آرایش ساده و شیک صورت فاصله دارید. اگر آرایش کردن مانند سلبریتی ها همیشه آرزوی شما بوده، وقت آن رسیده که به آرزویتان برسید. در این مقاله، توضیح خواهیم داد که چگونه یک آرایش سریع و بی عیب و نقص داشته باشید و بدرخشید.

 

مراحل آرایش ساده و شیک صورت :


رنگ های مختلف کرم پودر و براش آنمرحله 1 – کرم پودر

از اسفنج آرایش برای یکدست کردن کرم پودر یا مرطوب کننده بر روی پوست تان استفاده کنید. همچنین می توانید کرم پودر و مرطوب کننده را در پشت دست تان با هم ترکیب کنید، تا مرطوب کننده ی رنگی مخصوص خود را بسازید. اگر می خواهید درخششی خالص و زیبا به آرایش ساده و شیک صورت تان دهید، یک قطره هایلایتر هم به ترکیب تان اضافه کنید. یک اسفنج را به کرم پودرتان آمیخته و آن را به طوریکنواخت به صورت تان بزنید، از مرکز صورت تان شروع کنید و به اطراف حرکت کنید؛ کمی از آن را بر روی پلک ها و زیر چشم هایتان هم بزنید. به آرامی اطراف گردن تان را هم براق کنید تا یک زیرسازی بی نقص داشته باشید.

خرید کرم پودر از دیجی کالا

یک خانم در حال استفاده از کانسیلر زیر چشممرحله 2 – کانسیلر زیرچشم

چون قبلاً به زیرچشم هایتان کرم پودر زده اید، به کانسیلر کمتری نیاز خواهید داشت که آرایش سریع تان را سریع تر  هم خواهد کرد! اگر سیاهی زیر چشم تان هنوز مشخص هستند، مقدار کمی کانسیلر برروی آن قسمت بزنید و با استفاده از یک براش با موی مصنوعی به خوبی آن را یکدست کنید. مهمترین چیزی که درمورد کانسیلر باید به یاد داشته باشید این است که: هرچه کمتر بهتر! وقتی صورت تان را آرایش می کنید، اول ازهمه باید مقدار مناسب و درست برای چهره تان را بدانید. استفاده ی بیش از حد از کانسیلر، به جای آرایش ساده و شیک صورت ، منجر به حالت کیکی شدن آن می شود که ما اصلا این را نمی خواهیم.

خرید کانسیلر از دیجی کالا

پن کیک و براش آنمرحله 3 – پنکیک

برای زدن پنکیک به صورت تان می توانید از براش رژگونه استفاده کنید. با براش رژگونه، دسترسی به قسمت های کوچکی که می خواهید به آنجا هم پنکیک بزنید آسان تر است. در دنیای فشن، پنکیک به مقدار بسیار کم استفاده می شود تا طبیعی تر به نظر رسد. بالای استخوان های گونه تان را پنکیک نزنید و به جای آن کمی هایلایتر به این قسمت ها اضافه کنید.

خرید پنکیک از دیجی کالا

یک خانم با آرایش سادهمرحله 4 – هایلایتر

هایلایتر کلید اصلی برای داشتن آرایش سریع و بی نقص و جذاب است. هایلایتر ها در فرم های مختلفی مثل پودری، کرم های مایع یا مدادی دردسترس هستند. این محصول به صورت تان درخشش و نور بیشتری می بخشد؛ همچنین به سرعت و به آسانی یکدست و یکنواخت می شود. به گفته ی متخصصین مد، باید به این 4 قسمت از صورتتان هایلایتر بزنید: به بالای استخوان گونه، گوشه های داخلی چشم تان، بر روی خط بالای لب تان و زیرابروهایتان. این کار کمک خواهد کرد تا چشم هایتان بزرگ تر به نظر رسد و ظاهرتان درخشان و شاداب شود.
خرید هایلایتر از دیجی کالا

رژگونه و براش آنمرحله 5 – رژگونه

رژگونه را به برجستگی گونه هایتان بزنید. برای رسیدن به یک نتیجه ی طبیعی و بی نقص و یک آرایش سریع ، به گونه هایتان کمی رژگونه ی صورتی یا گلبهی بزنید. به یاد داشته باشید، باید جوری به نظر برسید که انگار خیلی کم رژگونه زده اید. نه جوری که انگار یک نفر به صورت تان سیلی زده است!

خرید رژ گونه از دیجی کالا

یک خانم در حال کشیدن خط چشممرحله 6 – خط چشم

یکی از بهترین رنگ های خط چشم، مشکی است. خط چشم مشکی را به پلک بالایی تان بزنید؛ تا جایی که ممکن است سعی کنید تا نزدیک به خط مژه هایتان باقی بمانید. به انتخاب خودتان رنگ خط چشم را انتخاب کنید و به آرامی و با دقت آن را بکشید. خط چشمی که به زیبایی کشیده شده است می تواند مژه هایتان را ضخیم تر نشان دهد. بعد از کشیدن خط چشم تان، می توانید با گوش پاک کن کمی آن را پخش کنید تا خطی ملایم تر داشته باشید.

خرید خط چشم از دیجی کالا

یک خانم در حال استفاده از ریملمرحله 7 – ریمل

سرتان را کمی کج کنید و پایین را نگاه کنید تا ریشه ی مژه تان را در معرض دید قرار دهید. مطمئن شوید که ریمل، اول به ریشه ی مژه هایتان برخورد می کند. سپس براش را به سمت نوک مژه ها حرکت دهید. به نوک مژه هایتان فقط یک یا دو لایه ریمل بزنید. مژه های پایینی ممکن است کمی خرابکاری به همراه داشته باشد و سیاهی آن پخش شود. پس برای انجام آرایش سریع ، بهتر است یا خیلی کم به آنها ریمل بزنید یا اصلا از ریمل برای مژه های پایینی استفاده نکنید.

خرید ریمل از دیجی کالا

استفاده از رژلب قرمز با براشمرحله 8 – رژلب

سریع ترین راه برای اضافه کردن رنگ به لب هایتان استفاده از یک رنگ دهنده ی لب، برق لب یا بالم لب است. با استفاده از هرکدام از این محصولات با یک حرکت ساده رطوبت، رنگ و محافظت را برای لب هایتان خواهید داشت. البته می توانید به جای این کار، از رژ لب محبوب تان هم استفاده کنید. تنها باید توجه داشته باشید که رنگ رژ لب تان خیلی تند نباشد. استفاده از رژ لب های ملایم (مثل کرم یا گلبهی ) آرایش تان را ساده تر خواهد کرد. اول رنگ موردنظرتان را به لب ها زده و سپس، انگشت تان را بر روی آن ها حرکت دهید تا کمک کنید که رطوبت و رنگ در لب هایتان پخش شود. اینگونه به لب هایی برجسته و به طور کلی یک آرایش ساده و شیک صورت دست خواهید یافت. در کیف تان همیشه یک برق لب رنگی یا یک بالم لب داشته باشید؛ اینطوری می توانید هروقت که دوست داشتید از آنها استفاده کرده یا تمدیدشان کنید.

خرید محصولات آرایش لب از دیجی کالاطبق بسیاری از بررسی ها، مردها چهره ی کم آرایش را ترجیح می دهند، به همین دلیل مطمئن شوید که زیاده روی نمی کنید.

با این مراحل ساده به آرایش سریع و بی نقص و جذابی خواهید داشت.