آرایش مناسب با موی چتری – نکاتی برای داشتن بهترین آرایش با چتری

0
980
آرایش مناسب مدل موی چتری

یکی از عوامل موثر در زیبایی اشخاص که در چهره آن ها تاثیر زیادی دارد مدل مو است. انواع مختلفی از مدل مو ها وجود دارد که افراد بسته به نوع صورت و همچنین علاقه خود می توانند مو ها را حالت دهند. یکی از این مدل مو ها مدل موی چتری می باشد که اتفاقا مناسب این فصل است و طرفداران خاص خود را دارد.  پس از آن نوبت به آرایشی متناسب با نوع صورت و موها می رسد. در این مقاله قصد داریم شما را با چندین حالت از مدل موی چتری آشنا ساخته و  نکات آرایش مناسب با موی چتری را برای شما بازگو کنیم.

آرایش مناسب با موی چتری

از مهم ترین عوامل موثر در انتخاب مدل موی چتری فرم صورت شماست که با توجه به آن می توانید مدل موی را انتخاب کنید و موهای بلند طرفداران آن چنانی در مد ندارند. پس اگر موهایتان بلند است می توانید با کوتاه کردن مو های خود بر زیبایی و جذابیت خود بیفزایید و اما چه مدل مویی با چتری خوب است در ادامه با ما همراه باشید. همچنین در این مقاله تلاش کرده ایم آرایش مناسب با موی چتری متناسب با نوع چتری، چهره شما و رنگ مو هایتان به شما آموزش دهیم.

تاثیر چتری بر زیبایی و آرایش مناسب با آن

ادی کمپبل چندی پیش با مدل موهای کوتاه با رنگ بلوند قهوه ای در کت واک ورساچه ظاهر شد. آرایش چشم های وی به گونه ای بود که از یک خط چشم پهن گربه ای استفاده کرده بود تا چشم هایش در زیر مو های چتری شلوغش پنهان نگردند. در حالت کلی مدل موی چتری از زیباترین مدل ها است که چهره و آرایش خاص خود را می طلبد.

مطلب مرتبط:  آموزش آرایش ساده صورت در منزل برای داشتن ظاهری زیبا

شما می توانید از مدل مو های چتری در دانشگاه و مدرسه در زیر مقنعه و یا شال و روسری در خیابان استفاده کنید و آرایش مناسب با موی چتری خود را پیدا کرده و زیبایی خود را چند برابر کنید. آرایش چشم ها و گونه ها و همچنین رژ لبی که شما انتخاب می کنید در  چهره شما با مو های شما بسیار مهم است.

مدل موی چتری انواع مختلفی مانند چتری پر و خطی، مدل موی میکرو چتری، چتری طبیعی و … می باشند که با توجه به نوع زاویه بندی صورت این مدل ها به کار برده می شوند. هر مدل از موی چتری با توجه به نوع چتری و همچنین زاویه بندی فیس شما نوعی از آرایش را می پذیرد. مدل موی چتری ایجاب می کند که مدل ابرو و ریمل و رژ شما تغییر کند در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم.


آرایش چشم و ابرها

مدل موی چتری مدلی بسیار زیبا به خصوص برای این فصل است که طرفداران خاص خود را دارد. این مدل باعث می شود چشمان شما در دید  بیشتری قرار بگیرد بنابراین آرایش چشمان شما می تواند در زیبایی شما تاثیر بسیار بالایی داشته باشد. به این منظور چشمان خود را با ریمل مناسب آرایش کرده و از سایه چشم مناسب استفاده کنید در طول روز از سایه های خنثی و برای شب از سایه ابرو های براق استفاده کنید.

ابرو های شما نیز  می تواند در چهره شما با داشتن مو های چتری بسیار اثر گذار باشد. کشیدن خط چشم نیز در زیبایی شما بسیار تاثیر گذار است. آرایش مناسب با موی چتری بسیار مهم است. برای مو های چتری و کوتاه بهتر است از خط چشم های کوتاه در بالا و پایین  چشم استفاده کنید و ابرو های خود را خوب صاف کنید. قبل از آرایش کردن حتما صورت خود را با تونر بشویید تا آرایش روی پوست شما بنشیند. استفاده از مژه های بلند نیز نیز می تواند در زیبایی شما بسیار اثر گذار باشد. فراموش نکنید ابرو های شما همیشه باید مرتب باشند زیرا با این مو های چتری بیشتر در دید قرار می گیرند.

مطلب مرتبط:  آموزش کانتور کردن لب

آرایش گونه ها و لب

هنگامی که از مدل موی چتری استفاده می کنید گونه های شما برجسته می شوند و می توانند در نشان دادن زیبایی شما بسیار اثر گذار باشند. آرایش مناسب با موی چتری برای گونه ها به این شکل است که سعی کنید رنگ روشن باشد تا گونه ها را برجسته تر کند.

از انواع رژ لب های رنگ شاد و روشن نظیر رنگ های صورتی و قرمز استفاده کنید زیرا بر زیبایی شما با مو های چتری چندین برابر خواهد افزود. مو های چتری شما در کنار یک رژ لب مناسب می تواند زیبایی شما را چندین برابر کند. موی های  چتری شما  و میکاپ متناسب با آن می تواند شما را بسیار زیباتر کند.

 


رنگ مو و آرایش مناسب

شما می توانید مو های چتری خود را متناسب با علاقه و رنگ پوست خود دکلره، مش و.. کنید و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد اما توجه داشته باشید که این رنگ با آرایش صورت شما همخوانی داشته باشد. موی چتری مانند سایر مدل های کوتاه مو و شاید از همه بیشتر در جهره پیدا می شود و در نتیجه آرایش مناسب با موی چتری بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

اگر رنگ موی شما مشکی است می توانید از آرایش صورت کلاسیک استفاده کنید، همچنین آرایش چشم فانتزی گزینه خوبی است. متناسب با سایر رنگ مو ها می توانید به چهره خود جذابیت چندین برابر بیفزایید. داشتن موهای بلند در اطراف مو های چتری شما نیز می تواند بسیار زیبا جلوه دهد. همچنین افرادی که مو های کوتاه دارند هم می توانند مو های خود را چتری بزنند.

مطلب مرتبط:  نکات آرایش چشم که تاکنون نشنیده اید - معرفی 7 ترفند آرایشی چشم

سخن آخر

مدل موی چتری متناسب با هر شکل صورتی می تواند متنوع باشد و اگر آرایش مناسب با موی چتری نیز رعایت شود بسیار زیبا خواهد بود. حال می خواهد صورت شما گرد باشد یا بیضی شکل و مثلثی. شما می توانید برای دریافت هر نوع مشاوره زیبایی و جهت اقدامات مربوط به زیبایی نظیر ابرو، کاشت مو، مسائل مرتبط با پوست و… با ما در قسمت نظرات در ارتباط باشید. همچنین اگر قصد دارید چتری های خود را در خانه کوتاه کنید اینجا کلیک کنید تا با بهترین و مناسب ترین و ساده ترین روش این کار آشنا شوید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید