با بهترین رنگ لباس برای بهار امسال آشنا شوید

0
2388
معرفی بهترین رنگ لباس برای بهار

هوای دل نشین و لذت بخش بهار یک استایل زیبا و دل نشین نیز می خواهد! همانطور که می دانید هر فصلی رنگ های خاص خود را دارد. بهار هم از این قاعده مستثنی نیست. رنگ های روشن مناسب فصل بهار هستند. برای مثال صورتی کمرنگ، آبی آسمانی، سفید و … . همچنین در این فصل می توانید از لباس هایی با پارچه های طرحدار استفاده کنید. در ادامه این مقاله با ایده هایی جذاب برای انتخاب بهترین رنگ لباس برای بهار آشنا خواهید شد.


صورتی + جین

استایل یک خانم با شلوار جین و بلوز صورتیبهتر است در فصل بهار از شلوار جین های رنگ روشن استفاده کنید. برای افزودن زیبایی به شلوار جین ساده تان می توانید از مروارید، شکوفه یا هر چیز دیگری که قابلیت دوخته شدن روی جین را داشته باشند استفاده کنید. شلوار جین خود را با یک بلوز صورتی کمرنگ همراه کنید تا استایل بهاری شما تکمیل شود.


صورتی طرحدار + ساده

استایل یک خانم با دامن گلدارپوشیدن لباس های گلدار برای فصل بهار گزینه بسیار مناسب و جذابی است.  برای اینکه حال و هوای استایل تان بهاری باقی بماند از دامن هایی به رنگ های ملیح با گل های رنگ روشن استفاده کنید. توجه داشته باشید که دامن گلدار را به هیچ عنوان با بلوزهای طرح دار ست نکنید؛ بهترین گزینه، انتخاب بلوزهای ساده است.


آبی آسمانی

کت و شلوار زنانه آبی آسمانیهمانطور که می دانید بهترین زمان استفاده از رنگ های روشن، فصل بهار است. یکی از بهترین گزینه هایی که از میان رنگ های روشن می توانید انتخاب کنید، آبی آسمانی است. پیشنهاد می کنیم یک کت و شلوار زنانه به رنگ آبی آسمانی را با یک بلوز یا تاپ سفید همراه کنید تا یک استایل جذاب با بهتزین رنگ لباس برای بهار داشته باشید.


آبی + طوسی

استریت استایل با رنگ های آبی و طوسییکی از رنگ های پرطرفدار بسیاری از افراد، رنگ طوسی است. در بهار هم می توانید به راحتی از طوسی استفاده کنید. برای داشتن یک استایل بهاری جذاب می توانید دو آیتم بلوز و شلوارتان را به رنگ آبی انتخاب کرده و آن را با مانتو یا کت طوسی رنگ بپوشید.


سبز ارتشی + مشکی

استایل یک خانم با لباس سبز ارتشیاگر از طرفداران رنگ های روشن نیستید، می توانید لباس های تیره تر را انتخاب کنید. یکی از رنگ های شیک و مناسب، سبز ارتشی است. برای داشتن یک استایل بهاری جذاب می توانید یک پیراهن سبز ارتشی را با کیف و کفش مشکی همراه کنید.


سفید

لباس سفیدسفید، خنثی ترین و مناسب ترین رنگی است که می توانید برای بهار انتخاب کنید. می توانید یک پیراهن پلیسه که این روزها طرفدارن زیادی دارد را با اکسسوری های بهاری ست کنید. این اکسسوری ها می توانند یکی از رنگ های آبی، سبز، صورتی یا زرد باشند.


سفید + زرد

استریت استایل با دامن زرد و بلوز سفیداگر طرفدار استایل های توی چشم و خاص هستید حتما از رنگ زرد در استایل خود استفاده کنید. رنگ زرد زیبایی و جسارت خاصلی داشته و رنگ و روی تازه ای به استایل بهاره تان می بخشد. حتما توجه داشته باشید که در کنار دامن زرد از بلوز یا تاپ ساده به رنگ های روشن مثل سفید استفاده کنید.


سفید + صورتی

استایلل زنانه سفید صورتیهمانطور که گفتیم، صورتی بهترین انتخابی است که می توانید در این فصل داشته باشید. برای استفاده از این رنگ می توانید مانتو یا کت تان را به این رنگ انتخاب کنید. برای تکمیل استایل تان از شلوار یا ساپورت سفید استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم شال یا روسری تان را آبی کمرنگ یا سفید انتخاب کنید.


صورتی + مشکی

کت و شلوار زنانه صورتیباز هم صورتی! این بار پیشنهاد می کنیم سر تا پا صورتی بپوشید. کت و شلوار صورتی بهترین گزینه ای است که می توانید برای داشتن یک استایل سر تا پا صورتی جذاب انتخاب کنید. برای اینکه به استایل خود یک رنگ و لعاب خاص بدهید، پیشنهاد می کنیم از اکسسوری های سورمه ای، مشکی یا طوسی استفاده کنید.


گلدار رنگی + سفید

استایل یک خانم با پیراهن گلدار رنگیپیراهن های طرحدار، خصوصا گلدار، آیتم های بسیار جذاب و مناسبی برای بهار هستند. اگر طرفدار رنگ های خیلی روشن نیستید می توانید پیراهن های قرمز، آجری یا نارنجی گلدار را انتخاب کنید. برای اینکه استایل تان را ملیح تر کنید می توانید از اکسسوری های سفید یا رنگ های روشنی که با گل های پیراهن تان همخوانی داشته باشد استفاده کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید