آشنایی با بیوگرافی کارا دلوین، مدل، بازیگر و خواننده انگلیسی تبار

2
3333
آشنایی با بیوگرافی کارا دلوین

کارا دلوین، مدل و بازیگر مشهور و پرطرفدار انگلیسی تبار می باشد. او حرفه مدلینگ را از ده سالگی آغاز کرده و تاکنون با برندهای مشهوری مانند دیور، ویکتوریا سکرت، شنل، پوما و دولچه اند گابانا همکاری داشته است. کارا دلوین که مدتی دچار افسردگی شدید شده بود، به مصرف مواد مخدر و سیگار اعتیاد پیدا کرد؛ اما اکنون اعتیاد را کنار گذاشته و در حال پیشرفت چشمگیری در حرفه خود می باشد. در ادامه این مقاله با بیوگرافی کارا دلوین بیشتر آشنا خواهید شد.

 

کارا دلوین با موهای بلوند بلند

بیوگرافی کارا دلوین

کارا جوزلین دلوین متولد ۱۲ آگوست ۱۹۹۲ در همرسمیت لندن است. مادر او پاندورا ان دلوین و پدرش چارلز همر دلوین است که از افراد بسیار موفق در حوزه املاک می باشد. پدربزرگ مادری او، سر جوزلین استیونز، رییس سابق کمپانی English Heritage می باشد. او در بلگریویا لندن که یکی از ثروتمندترین نواحی دنیاست بزرگ شده است. کارا دو خواهر بزرگ تر از خود دارد که یکی از آنها نیز در حرفه مدلینگ فعالیت می کند.

 

کارا دلوین با استایل رسمی و کت و شلوار

تحصیلات و افسردگی

کارا دلوین تا ۱۶ سالگی به مدرسه دخترانه فرانسیس هلند در لندن می رفت. کارا در سن ۱۵ سالگی، هنگامی که فهمید مادرش دچار اعتیاد به مواد مخدر است، به یک بیماری مزمن مربوط به سیستم عصبی، به نام دیسپراکسیا که نوعی افسردگی است و همچنین اختلال بیش فعالی مبتلا شد. علاوه بر آن به مصرف سیگار، الکل و مواد مخدر روی آورد. در سال ۲۰۱۵ کارا طی مصاحبه ای که با مجله ووگ داشت، در رابطه با سر و کله زدن با افسردگی و اعتیادی که در ۱۵ سالگی دچار آن شده بود، اینگونه صحبت کرد “من با یک غول بزرگ از افسردگی، تشویش و خود نفرتی مواجه بودم؛ در آن زمان به قدری این احساساتم قوی بود که دوست داشتم سرم را به یک درخت بکوبم تا بتوانم به خود مسلط شوم” در نهایت کارا در سن ۱۶ سالگی مدرسه را ترک کرد و حرفه خواهر بزرگتر خود، یعنی مدلینگ را در پیش گرفت.

 

کارا دلوین و تتوی روی دستش

تتوها

اگر یکی از طرفداران این مدل جذاب باشید، مطمئنا تاکنون تتوهای او نظر شما را به خود جلب کرده است. اولین تتوی کارا یک شیر روی انگشتش بود که نشان دهنده سمبل فلک البروج ماه تولدش، یعنی برج اسد می باشد. دلوین تتو Xll را در زیر دست راستش دارد که برگرفته از عدد شانس کارا به زبان رمی است. کارا دلوین معتقد است که مهم ترین تتوی او، فیلی است که روی دست راستش تتو کرده است؛ چراکه این فیل برای زنده نگه داشتن یاد مادر بزرگ کاراست که از دنیا رفته است. او همچنین تتوی CJD که برگرفته از اولین حروف اسم کاملش است دارد.

علاوه بر این ها او تتوی “MADE IN ENGLAND” در زیر پا، تتوی الماس داخل گوش، یک صورت فلکی در اطراف گوش، یک کبوتر سفید روی انگشت، نوشته “Silence” به معنای سکوت برروی سینه، یک تتوی یانتورا در پشت، یک مار برروی دست، یک جفت چشم در پشت گردن، تتوی نشان نظامی روی قفسه سینه، نام مادرش روی بازو، عبارت “Breathe Deep” به معنای عمیق نفس بکش رو بازوی دیگر، کلمه “Bacon…” زیر پا، DD برروی  پهلویش که سمبل رابطه دوستی اش با مدل معروف، جردن دان است، یک زنبور روی انگشت کوچک، تتوی “Don’t Worry Be Happy” به معنای “نگران نباش؛ خوشحال باش” در زیر سینه، یک قلب روی انگشت و یک لبخند زیر شست پایش دارد.

 

کارا دلوین و دوست دخترش

روابط عاشقانه

کارا دلوین به طور کاملا واضح بیان کرده است که یک دوجنس گرا است. در جون ۲۰۱۵ کارا اعلام کرد که با موسیقی دان معروف آمریکایی، سنت وینسنت رابطه دارد. این زوج در سپتامبر ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند. قبل از آن نیز کارا با میشل رودریگرز، بازیگر آمریکایی رابطه داشت. کارا در می ۲۰۱۸ اعلام کرد که جنسیت کوییر داشته یا خارج از جنسیت است.

 

کارا دلوین و ریحانا

روابط دوستانه

ریحانا، تیلور سوئیفت و جردن دان از صمیمی ترین دوستان کارا دلوین به حساب می آیند. کندال جنر، نیکی میناژ، جسی جی، هری استایلز، سلنا گومز و فارل ویلیامز هم از دیگر دوستان کارا هستند. همچنین مایلی سایرس نیز از دوستان کارا محسوب می شود که مدتی نیز شایعه ای مبنی بر وجود رابطه عاشقانه میان این دو نفر به گوش می رسید.

 

کارا دلوین با موهای کوتاه بلوند

حرفه مدلینگ

کارا دلوین حرفه مدلینگ را در سن ۱۰ سالگی آغاز کرد. او در یکی از عکس های اصلی مقاله های مجله ووگ ایتالیا در کنار خانم الیوس آنسون بود. او در سال ۲۰۰۹ اولین قرارداد رسمی خود در زمینه مدلینگ را امضا کرده و وارد بنگاه مدلینگ Storm Model Management شد. اولین حضور کارا در سالن های مد، در سال ۲۰۱۱ در هفته مد لندن بود. از همان زمان بود که کارا مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و تا حد زیادی به شهرت رسید.

 

کارا دلوین مدل انگلیسی تبار

درخشش در سال ۲۰۱۲

در سال ۲۰۱۲ دلوین با برند شنل همکاری داشت. همچنین او در هفته مد نیویورک که جزو ۴ هفته مد برتر دنیاست، حضور داشته است. او در همان سال در کت واک پاییز/زمستان ۲۰۱۲ برند دولچه اند گابانا نیز حضور پیدا کرد. در نهایت در همان سال در هفته مد پاریس، لندن و میلان نیز شرکت کرد. مجله ووگ عنوان “کراش سال” را به کارا دلوین اختصاص داد. در انتهای سال، او در بیش از ۵۰ کت واک حضور پیدا کرده بود.

 

کارا دلوین در کت واک 2013

درخشش در سال ۲۰۱۳

کارا دلوین سال ۲۰۱۳ را نیز مانند ۲۰۱۲ پرکار گذراند. او بار دیگر در تمامی هفته های مد مهم دنیا شرکت کرد. بسیاری از افراد معتقد بودند که دلوین در انتخاب شوهایی که در آنها شرکت می کرده، سخت گیر تر شده است. علیرغم اینکه ۲۰۱۳ سال پرکاری برای دلوین بود، شروعی بر کاهش تعداد کت واک های او و روی آوردن به صنعت بازیگری نیز بود.

 

کارا دلوین در کت واک سال 2014

درخشش در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵

در سال ۲۰۱۴ نیز کارا در هفته مد لندن و میلان شرکت کرد. در نهایت او سال ۲۰۱۴ را با شوی کالکشن ۲۰۱۵/۲۰۱۶ Metiers d’Art به پایان رساند. در سال ۲۰۱۵ کارا دومین مدل گران قیمت دنیا بود. اما در همان سال نام او از لیست موجود در وب سایت Storm Model Management حذف شد و روابط این مدل مشهور با این شرکت به طور کامل قطع شد. پس از آن کارا بر حرفه بازیگری خود تمرکز بیشتری کرد.

 

استایل رسمی کارا دلوین

جوایز

کارا تاکنون در بسیاری از مسابقات مربوط به مدلینگ، نامزد دریافت جایزه شده است که از میان آنها یک مرتبه در سال ۲۰۱۲ و یک مرتبه در سال ۲۰۱۴ موفق به دریافت جایزه “مدل سال” شد.

 

فیلم های کارا دلوین

حرفه بازیگری

اولین تجربه بازیگری کارا دلوین در سال ۲۰۱۲ در فیلم Anna Karenina بود. سپس او در سال ۲۰۱۴ در آخرین قسمت سريال Playhouse Presents و همچنین دو فیلم The Face of an Angle و Chanel حضور داشت. از دیگر فیلم های کارا می توان به Suicide Squad، Valerian and the City of a Thousand Planets و London Fields اشاره کرد.

 

استایل کارا دلوین با موهای بلند

جوایز

کارا تاکنون در چندین بخش مختلف، نامزد دریافت جایزه شده است. او ۳ مرتبه موفق به دریافت جایزه از Teen Choice Awards و جایزه Breakthrough در Elle Style Awards شده است.

 

موزیک ویدیو کارا دلوین

حرفه خوانندگی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کارا دلوین در حرفه خوانندگی نیز فعالیت داشته و همچنین درام و گیتار می نوازد. در سال ۲۰۱۳ کارا کاورهایی برای چند آهنگ مانند Sonnentanz و I Want Candy را از خود منتشر کرد. او همچنین تاکنون چند آهنگ از خود منتشر کرده که در زمان انتشار این مقاله ۶ عدد از آهنگ های او دارای موزیک ویدیو می باشند.

 

استایل کارا دلوین

میزان دارایی

طبق گمانه زنی های موجود، حدود دارایی کارا دلوین در سال ۲۰۱۸ چیزی بیش از ۲۵ میلیون دلار است. جالب است بدانید که او تنها در یک سال توانست حدود ۹ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

تبلیغات

2 نظر

  1. نمیدونم چه اهدافی رو بیان میکنن با این تفکرات…ولی متنفرم از تموم مدل هایی که برای خاص معرفی کردن خودشون جنسیتی فرا تر از انچه باید معرفی میکنن.میخوان به همه بگن با همه متفاوتن.ولی همیشه تفاوت به معنای برتری نیست…

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید