آموزش آرایش ساده برای دانشگاه به همراه تصاویر

0
4408
نکات و آموزش انجام یک آرایش ساده برای دانشگاه

روزهایی که در دانشگاه می گذرانید، جزو بهترین روزهای زندگی تان خواهند بود. تمام دخترها دوست دارند برای رفتن به دانشگاه، پوستی صاف و زیبا داشته باشند. اما بعضی از آنها هنگام آرایش کردن، به صورت کورکورانه از ترندهای روز پیروی کرده و صورت خود را طبق آنها آرایش می کنند. بعضی دیگر نیز به دنبال یک آرایش ساده برای دانشگاه هستند. اما هر دو گروه نکات پایه و اصول آرایش کردن را نمی دانند. آرایش کردن می تواند باعث شود تا ظاهری جذاب و زیبا به دست آورید، اما این کار در عین حال می تواند کمی استرس آور و دشوار نیز باشد. علاوه بر آن، آرایش صورت در دانشگاه نباید خیلی بیش از حد و غیر طبیعی باشد.

خانم های عزیز ما به خوبی مشکل تان را درک می کنیم! به همین دلیل است که این مقاله آموزشی را ارائه کرده ایم تا بتوانید یک آرایش ساده برای دانشگاه داشته باشید.


مواد لازم

  • پنکیک
  • کرم پودر یا بی بی کرم
  • خط چشم
  • براش آرایشی
  • رژگونه
  • رژلب
  • ریمل

مراحل آرایش ساده برای دانشگاه


زیرسازی کنید

آرایش کردن برای دانشگاهمینیمال بودن آرایش صورت، کلید داشتن ظاهری بی عیب و نقص و جذاب است. آرایش ساده خود را با زدن پنکیک به کل صورت شروع کنید تا باعث کاهش چربی اضافه و درخشش زیاد پوست تان شوید. اگر زمان کافی تا شروع کلاس تان را داشته باشید می توانید از یک کرم مرطوب کننده یا بی بی کرم برای براق کردن طبیعی صورت استفاده کنید.


رژگونه بزنید

زدن رژگونه ملایمبعد از اتمام مرحله زیرسازی، با کمک یک براش آرایشی مخصوص، مقدار کمی رژگونه با طیف کمرنگی از رنگ صورتی یا گلبهی به گونه هایتان بزنید. این کار موجب رنگ دادن به صورت شده و باعث می شود تا صورت تان سالم تر و شاداب تر به نظر برسد.


مداد ابرو بزنید

مداد ابرو زدنبا کمک مداد ابرو، خطوط باریک و ظریفی در ابروهایتان بکشید. تا حد ممکن سعی کنید که این خطوط طبیعی باشند. در آخر نیز با کمک یک برس ابرو آن را محو کنید.


خط چشم بکشید

کشیدن خط چشم قهوه ایدر این مرحله با کمک یک مداد چشم، خط چشمی در بالای پلک خود بکشید. در عکس موجود در این مقاله، از خط چشم قهوه ای استفاده شده است. اگر می خواهید یک آرایش ساده برای دانشگاه داشته باشید، پیشنهاد می کنیم شما هم از این رنگ استفاده کنید. سپس تمامی خطوط ناملایم را از بین برده و با کمک یک براش مخصوص یا براش مدادی، آنها را به طور کامل محو کنید. محو کردن خط چشم، ظاهری لطیف و طبیعی به چشمانتان می دهد.


سایه بزنید

زدن سایه روشن و مات قهوه ایبا یک سایه چشم مات به رنگ قهوه ای روشن، به خط چشم محو شده خود جذابیت ببخشید. برای داشتن یک آرایش ساده برای دانشگاه به شما پیشنهاد می کنیم که از سایه های براق و درخشان استفاده نکنید؛ چراکه این سایه ها به هیچ عنوان برای دانشگاه مناسب نیستند.


لبه داخلی پلک را فراموش نکنید

مداد زدن در قسمت لبه داخلی پلک پایینمی توانید با کمک یک مداد چشم به رنگ دلخواه خود، خطی روی لبه داخلی پلک تان بکشید. در عکس های این مقاله، برای این منظور از مداد چشم سفید استفاده شده است. استفاده از این رنگ باعث می شود تا چشم هایتان مقداری بزرگتر به نظر برسند.


ریمل بزنید

ریمل زدنهنگامی که آرایش ساده و زیبایتان به اتمام رسید، با کمک ریمل، مژه های بالا و پایینی تان را رنگ و لعاب دهید. ریمل زدن، جذابیت آرایش شما را چندین برابر خواهد کرد.


رژلب بزنید

رژلب زدنآرایش ساده و جذاب خود را با زدن رژلب موردعلاقه تان به اتمام برسانید. به جای رژلب می توانید از بالم لب یا برق لب نیز استفاده کنید تا ساده و طبیعی بودن ظاهرتان حفظ شود. در این عکس، از ترکیبی از دو رژلب صورتی رنگ استفاده شده است.


ظاهر نهایی

آرایش ساده و دخترانه مناسب دانشگاهکار آرایش شما به اتمام رسید! این نکته را به یاد داشته باشید که نوجوانی و گاها جوانی، زمانی است که بیشتر از همیشه ممکن است جوش بزنید. بنابراین می بایست حتما از پوست خود مراقبت های لازم را به عمل آورید. برای این امر می توانید از انواع ماسک صورت استفاده کنید. مراقبت از پوست باعث جلوگیری از بروز جوش و آکنه شده و پوست تان را براق و زیبا می کند. همچنین، حتما شب ها قبل از خواب آرایش تان را کاملا پاک کرده و صورت تان را بشویید.

آیا به نظر شما هم این آرایش، مناسب ترین گزینه برای محیط دانشگاه است؟ این مدل آرایش بسیار ساده می باشد و می توانید آن را تنها در چند دقیقه انجام دهید و آماده رفتن به کلاس تان باشید! این آرایش را امتحان کرده و در بخش نظرات همین مقاله، ما را از نظر دیگران در مورد آن مطلع کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید