آموزش زدن سایه چشم سفید و مشکی در ۶ مرحله به همراه تصاویر

0
5463
آموزش زدن سایه چشم سفید و مشکی

مطمئنم شما هم مثل بقیه خانم ها از آرایش روزمره و تکراری با رنگ های معمولی خسته شده اید. آیا شما هم عاشق تجربه چیزهای جدید و خاص هستید؟ پس با ما همراه باشید تا بتوانید به کمک دو رنگ ساده و در دسترس، یک آرایش جذاب و در عین حال ساده داشته باشید. پس می رویم سراغ دو رنگ سفید و مشکی که مطمئنا همین حالا هر دوی این رنگ ها را در کشوی لوازم آرایش تان دارید. شاید باور نکنید اما با کمک همین دو رنگ می توانید یک آرایش کامل داشته باشید. در ادامه این مقاله مراحل زدن سایه چشم سفید و مشکی را خواهید آموخت.


۱٫ از مداد چشم سیاه استفاده کنید

زدن سایه چشم مشکی در اطراف چشم
زیر چشم تان را با کرم دور چشم مرطوب کنید. سپس با کمک یک کانسیلر مناسب، سیاهی زیر چشمتان را بپوشانید. بعد از اینکه کانسیلر زدید از یک پودر فیکس خوب استفاده کنید تا کانسیلر کاملا زیر چشم تان فیکس شود.

با یک مداد مشکی نرم، داخل و گوشه بیرونی چشم تان را سیاه کنید. این بخش را خیلی با دقت انجام دهید؛ چون در مراحل بعدی قصد داریم کنار چشم را سیاه کنیم. در این مرحله بهتر است از مداد نرم و کرمی مانند استفاده کنید؛ چراکه محو کردن آن بسیار راحت تر از دیگر مدادها است.


۲٫ مداد چشم تان را محو کنید

محو کردن خط چشم مشکی
از یک براش محو کن استفاده کنید و به آرامی خط سیاهی که در مرحله قبل کشیدید را محو کنید. سپس مداد چشم را به آرامی روی پلک تان بکشید. اگر قلم مناسب برای محو کردن را ندارید، می توانید از گوش پاک کن استفاده کنید.

مطلب مرتبط:  تمیز کردن برس آرایش در خانه

 


۳٫ سایه بزنید

زدن سایه چشم مشکی
قبل از زدن سایه چشم سفید و مشکی از یک سایه مات سیاه استفاده کنید و مداد مشکی که پشت پلک تان کشیده بودید را با این سایه سیاه کنید. به آرامی پشت پلک تان را سایه بزنید؛ اما مراقب باشید سایه را پخش نکنید. اما اگر می خواهید سایه چشم تان کمی پر رنگ تر باشد، قبل از سایه زدن، کمی قلم سایه را نمدار کنید.

 


۴٫ از یک سایه براق سفید استفاده کنید

استفاده از سایه سفید روی سایه مشکی
این سایه سفید را دقیقا وسط پشت پلک چشم تان بزنید. اگر می خواهید سایه چشم تان جلوه بیشتری داشته باشد، می توانید از یک کرم سفید به عنوان پایه سایه استفاده کنید. سپس از یک سایه مشکی استفاده کنید و قسمت خارجی و داخلی سایه سفیدتان را با آن سایه بزنید.

 


۵٫ آرایش گوشه چشم را محو کنید

محو کردن آرایش گوشه چشم
از یک براش کمک بگیرید و گوشه های آرایش چشم تان را محو کنید. یک سوم از بالا و پایین گوشه داخلی چشم را با استفاده از همان سایه سفید براقکنید. این کار باعث متعادل شدن آرایش چشم تان می شود. سپس یک سایه براق یا مات به استخوان چشم (زیر ابرو) بزنید.

 


۶٫ خط چشم بکشید

یک سایه چشم مشکی و سفید جذاب
خط چشم را با توجه به مدل چشم تان می توانید نازک یا پهن بکشید. سپس با یک فرمژه، مژه هایتان را فر کنید. در مرحله آخر نیز از ریمل استفاده کنید.

اگر تمامی مراحل را به درستی انجام دهید، حتما چشمان تان ظاهری زیبا و خاص پیدا می کند. با این مدل آرایش، یک پیراهن مشکی ساده بپوشید تا بتوانید به راحتی در مهمانی ها بدرخشید.

مطلب مرتبط:  زاویه سازی صورت با روش کانتورینگ

 


 

آیا این آموزش مفید بود؟ حتما آن را امتحان کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید