آموزش ۴ مرحله ساده برای استفاده تمیز و جذاب از رژ لب قرمز

0
2216
یک خانم در حال استفاده از رژ لب قرمز

هیچ کس جذابتر از خانمی با رژ لب قرمز کاملا بی عیب و نقص بر روی لب ها نیست. این کار ساده به نظر می رسد اما به دست آوردن آن کمی مشکل است؛ درست مانند یک معما. ما به کمک کارشناسان آرایشگری در این مقاله نکاتی را برای استفاده ی صحیح از رژ لب قرمز جمع آوری کرده ایم تا در کوتاه ترین زمان ممکن مانند یک حرفه ای، این ظاهر کلاسیک و فریبنده را به دست آورید.

به کمک دستورالعمل زیر به راحتی رژ لب قرمز خود را مانند یک حرفه ای بزنید

هیچ شکی در مورد زیبایی رژ لب قرمز وجود ندارد؛ این رنگ رژ لب بسیار جذاب و کلاسیک است و شما به راحتی می توانید برای هر مناسبتی از آن استفاده کنید. تنها با کمک چهار مرحله ی مهم می توانید به خوبی از این رژ لب استفاده کنید! بنابراین دستورالعمل زیر را دنبال کرده و آن را امتحان کنید.

وسایل مورد نیاز؛

بالم لب

پرایمر لب

خط لب

رژ لب قرمز

کانسیلر

چندین رژ لب قرمزمرحله ی اول: آماده سازی لب ها

برای اطمینان از آماده سازی از یک مرطوب کننده یا بالم لب استفاده کنید. برای این کار می توانید یک برند خوب را مصرف کنید. برند خوبی که بدانید اگر بالم لبی از آن استفاده می کنید، مواد اضافی از بین رفته و لب ها به خوبی لایه برداری خواهد شد. برای کمی رطوبت از پرایمر لب استفاده کرده و آن را به طور مساوی روی لب پخش کنید. پرایمر لب دوام رژ را بیشتر خواهد کرد. اگر از رژ لب قرمز مات استفاده می کنید، استفاده از پرایمر مانع خشکی لب ها خواهد شد.

مطلب مرتبط:  فاندیشن یا زیرسازی آرایش را چگونه انجام دهیم؟ نکاتی برای استفاده بهتر از فاندیشن

مرحله ی دوم: رسم نمودار برای کمان کوپیدی بالای لب

بعد از انجام کارهای قبلی، با کمک خط لب خطوط بیرونی لب را مشخص کنید. هنگام اعمال رژ لب این خطوط مانند یک راهنما برای شما عمل خواهد کرد.

مرحله ی سوم: با استفاده از خط لب، داخل لب ها را پر کنید.

هنگامی که خطوط بیرونی را تمام کردید، داخل آن را با مداد پر کنید. پس از پر کردن لب ها، رنگ اضافی را با دستمال گرفته و نقاط بی رنگ را دوباره پر کنید.

مرحله ی چهارم: اکنون نوبت رژ لب قرمز شماست!

اگر تا این قسمت از کار، از لب های خود راضی هستید، می توانید کمی بالم لب روی آن زده و کار را در همین نقطه به اتمام برسانید. اگر لب های قرمزتری می خواهید، خطوط داخلی خط لب را با رژ لب قرمز بپوشانید. استفاده از رژ لب قرمز بر روی خط لب، لب ها را پرتر و قرمزتر نشان می دهد. برای این که لب ها تمیز و مرتب به نظر برسد با کمک کانسیلر و قلم مو، گوشه و اطراف لب را تمیز کنید.

با رعایت تنها ۴ مرحله ی ساده لب هایی جذاب و دلربا خواهید داشت.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید