استایل مینیمال چیست؟ با مشخصات استایل مینیمال آشنا شوید

0
282
استایل مینیمال چیست؟

به طور کلی می‌توان گفت سبک یا استایل مینیمال سبکی است که بسیار ساده بوده و از تمام لباس‌هایی که در کمد لباس شما است در آن استفاده می‌شود. البته منظور لباس‌های ساده است که هیچ زرق و برقی ندارد. حتی نیازی به استفاده از اکسسوری‌های مختلف را در این استایل نخواهید داشت. قبلاً افراد بسیار زیادی را در استایل های زیبا دیده‌اید. این افراد ظریف، زیبا، توانا، جدی، مؤثرهستند و شناختن کامل آنها بسیار دشوار به نظر می رسد و تمام این مشخصات عالی را تنها از لباس پوشیدن آنها می‌توان فهمید … حتی زمانی که شلوار جین و تی شرت می‌پوشند. سبک مینیمال او منعکس کننده همه چیز در مورد او است. اگر از طرفداران سبک‌های کلاسیک هستید و می‌خواهید در مورد استایل مینیمال اطلاعاتی را کسب کنید، ابتدا ما شیوه پوشش کلاسیک را بدون نگاه به تاریخ بررسی می‌کنیم. سپس سبک‌های مختلف را در این زمینه بررسی می‌کنیم و در نهایت به استایل مینیمال می‌رسیم.

استایل مینیمال چیست؟

یک خانم که از استایل مینیمال برای پوشش خود استفاده کرده است، هیچ جلوه چشمگیری ندارد. این سبک زیبایی خاصی ندارد ولی خیلی جذاب به نظر می‌رسد. لباس‌ها همه در اندازه مناسب و بسیار عالی برای پوشش خود شماست و هیچ وقت به نظر نمی‌رسد که این لباس‌ها چندین سال قبل خریداری شده‌اند و در حال حاضر مانند یک سبک استفاده می‌شوند. کمد لباس شما نمایانگر جنبه وجودی شماست. مردم غالباً می‌پرسند که چرا اینقدر لباس پوشیده‌اید، حتی اگر در یک تی شرت و شلوار جین باشید. این سبک شما را آدم منظم و متفکری نشان می‌دهد که با استفاده از یک سبک کم حجم، هماهنگ، مینیمالیستی سبک زندگی شما را دگرگون می کند.

مطلب مرتبط:  استایل سبز - چه رنگ هایی با رنگ سبز ست کنیم؟

ویژگی های استایل مینیمال

اگر می‌خواهید از سبک مینیمال در شیوه پوشش خود استفاده کنید، جزئیاتی هستند که باید به آن توجه کنید. به دنبال پارچه‌های با کیفیت و خوش طرح، رنگ‌های جامد، رنگ‌های خنثی، لباس های قدیمی داخل کمد، رنگ جسورانه، لباس‌هایی که خیلی زیاد دارید و رنگ‌های تک رنگ بگردید. این کمی کسل کننده به نظر می‌رسد، اینطور نیست؟ حقیقت این است که، باید به دنبال یک لباسی بگردید که بدون فکر زیاد انتخاب شده و برای آن زمان زیادی صرف نکرده‌اید. در ادامه چگونگی رسیدن به استایل مینیمال را از این سبک‌ها و مدل‌ها خواهیم گفت.


پارچه لباس

پارچه‌های با کیفیت که دارای طرح‌های زیبا هستند برای شما مهم است زیرا شما یک فرد کمال گرا و متفکر هستید. اگر در قسمت‌هایی از لباس شما نوارهایی کار شده باشد نشان دهنده این است که شما یک فرد دقیق هستید و در نتیجه اگر برای انتخاب لباس خود دقت و زمان زیادی صرف نکرده باشید نمی‌توان هیچ پیامی را از آنها دریافت کرد. در سبک‌های مختلف شما زمان صرف می‌کنید و دقت خود را برای انتخاب لباس‌هایی با ظاهری عالی می‌گذارید. ولی در سبک مینیمال بدون صرف دقت و وقت زیاد تنها با لباس‌هایی که قبلا تهیه کرده‌اید می توانید به سادگی سبک زیبایی را ایجاد کنید. رنگ‌های جامد با هم مطابقت دارند و می‌توانند ظاهری ساده ارائه دهند و اغلب در تمام کمد‌های لباس می‌توان از این رنگ ها در تنوع بسیار زیادی پیدا کرد. در کل این سبک به شما کمک می‌کند که تا از هر روشی برای راحتی و سادگی خود استفاده کنید.

مطلب مرتبط:  بهترین شکل ست کردن لباس خانم های دارای شکم چاق


طرح لباس

خطوط و طرح‌های متناسب با لباس شما نشان دهنده شیوه و سبک زندگی شما خواهد بود (گاهی اوقات این کار از کنترل شما خارج است، مانند وقتی که بچه دارید. یا همسر یا یک شغل). هنگامی که در یک موقعیت جدید قرار می‌گیرید باید لباس مخصوص آن موقعیت را بپوشید. وقتی لباس جدید را می‌پوشید دیگر لازم نیست به موقعیت‌ها و مشکلات قبلی فکر کنید. به نوعی شما باید آسوده خاطر و راحت شوید. هر چیزی که فکر شما را مختل کند به خاطر توجه بیش از حد شماست که می‌تواند از راحتی شما جلوگیری کند. می‌توان این مشکلات را در نوع پوشش و سبکی که استفاده می‌کنید مشخص کرد. استایل مینیمال برای شما این موقعیت را فراهم می کند که از موقعیت‌ها و شرایط قبلی خود را آزاد کنید و تغییرات را در پوشش و موقعیت جدید خود بوجود آورید. دقت کنید که با استفاده از این استایل می‌توانید در هر شرایطی راحتی را تجربه کنید. رنگ های خنثی پایه اصلی لباس‌های شما هستند، به خصوص رنگ سیاه و دریایی، که برای هر موقعیتی مناسب خواهند بود. به غیر از این دو رنگ، رنگ سفید، جین و برای بعضی از افراد شتری و زرد بسیار مناسب خواهد بود.


مدل لباس

مدل این سبک شامل لباس‌هایی می‌شود که بسیاری از آنها پایه و اساس لباس پوشدن هستند، مانند یک تی شرت سفید، شلوار جین تیره، دامن راسته، بلوز دکمه دار، جلیقه، کت، ژاکت مشکی و هر لباسی که رنگ مشکی داشته باشد. هنگامی که قصد دارید با توجه به سبک مینیمال خریدهای خود را انجام دهید باید به جزئیات و زیبایی لباس بی توجه باشید و تنها به رنگ و سبک ساده آن دقت کنید. همچنین باید توجه کنید که این لباس راحتی لازم را داشته باشد. لباس‌های راحت برای افراد مختلف، متفاوت هستند. شما آنچه را که ساده و راحت است خریداری می‌کنید. در این سبک می‌توانید به راحتی تفاوت بین لباس‌های ساده و مد را متوجه شوید. احتمالاً از دهه گذشته لباس‌هایی را در کمد خود دارید که در حال حاضر مانند گذشته بسیار شیک هستند.

مطلب مرتبط:  برندهای محبوب کیف دستی ستاره های هالیوود

هیچ مشکلی در آنها مشاهده نمی‌کنید زیرا شما یک کالای با کیفیت را انتخاب کرده‌اید و از وسایل خود بسیار مراقبت می‌کنید. اگر ترجیح می‌دهید لباس‌هایی را بپوشید که بازتر هستند باید سعی کنید آنها را با لباس های باز و راحت که حالت شل دارند ست کنید. در صورتی که لباسی را انتخاب می‌کنید که پوست شما را نشان می دهد باید آن را با لباس‌هایی در همین سبک جفت کنید در غیر این صورت خیلی راحت نخواهید بود و از استایل مینیمال دور می‌شوید. باید با توجه به راحتی و سادگی لباس در کنار جذابیت آن، لباس‌های خود را با هم هماهنگ کنید. این استایل به شما کمک می‌کنند که یک سبک پوشش خاص و راحت داشته باشید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید