۵ ایده متفاوت برای استفاده از کت و شلوار طوسی مردانه

0
2502
استایل جذاب با کت و شلوار طوسی

یکی از آیتم های موجود در کمد لباس تمام آقایان، کت و شلوار مشکی است. اما باید بدانید که پس از رنگ مشکی، مناسب ترین رنگ کت و شلوار که بسیار شیک و در عین حال بسیار انعطاف پذیر است، کت و شلوار طوسی است. کت و شلوار طوسی مردانه، حالتی کلاسیک و معاصر دارد و استایل شما را به حد چشمگیری جذاب می کند. محبوبیت این رنگ کت و شلوار در بین مردان جوان در حال افزایش است. در ادامه این مقاله با ۵ روش جذاب برای ست کردن کت و شلوار طوسی مردانه آشنا خواهید شد.


از رنگ سفید استفاده کنید

کت و شلوار طوسی کمرنگ با پیراهن سفیددر فصول گرم سال، کت و شلوار طوسی روشن، بیشتر از کت و شلوار مشکی و آبی نفتی مناسب خواهد بود؛ خصوصا زمانی که از جنس و بافت های سبکی مثل پنبه باشد. اگر واقعا می خواهید استایل تان تم آرام و ریلکسی داشته باشد، کت و شلوار طوسی رنگ تان را با یک تی شرت سفید و کفش های سفید (ترجیحا کتونی سفید) بپوشید. شاید فکر کنید که دیگر زمان پوشیدن کت و شلوار با کتونی به پایان رسیده است! اما باید بگوییم که اصلا هم اینطور نیست. اما باید کتونی مناسبی را انتخاب کنید. برای انتخاب آیتم زیر کت نیز به سراغ پیراهن های ترندی فیت و چسبان و بدون یقه بروید تا استایلی راحت و جذاب داشته باشید.


رنگ های ملایم را امتحان کنید

کت و شلوار طوسی با پیراهن صورتیاستفاده از ترکیب پیراهن سفید و کراوات مشکی هیچوقت استایل نامناسبی خلق نخواهد کرد. اما انتخاب رنگ های ملایم تر و قرار دادن آنها در کنار رنگ های خنثی، به همراه یک کت طوسی، تضاد جذابی ایجاد کرده و ظاهر کلی شما را روشن تر نشان خواهد داد. تی شرت های رنگ تیره می توانند توجه را از کت و شلوار طوسی دور کرده و به خود جلب کنند. پس تنها به سراغ رنگ های روشن بروید؛ استفاده از یک تی شرت آبی کمرنگ و کراوات آبی نفتی برای عروسی های تابستان، یا یک مهمانی رسمی بسیار مناسب است.


از تناژ تیره تر استفاده کنید

کت و شلوار طوسی تیره با پیراهن سفیدطوسی ذغالی نسبت به دیگر رنگ های تناژ طوسی، رنگ محافظه کارانه به حساب می آید. این رنگ کت و شلوار با یک جفت کفش آکسفورد مشکی ساده استایل جذابی را خلق خواهد کرد. همچنین استفاده از کفش های زرشکی یا شرابی تیره، می تواند استایل تان را رنگین تر نشان دهد. برای انتخاب یک آیتم مناسب برای زیر کت نیز می توانید یک پیراهن سفید ساده جذاب انتخاب کنید.


مشکی را فراموش نکنید

کت و شلوار طوسی تیره با پلیور یقه اسکی مشکیپیراهن های دکمه دار مشکی، گزینه بسیار جذابی هستند؛ اما بسیاری از آقایان حتی یک عدد از آنها را هم در کمد لباس شان نگه نمی دارند، چراکه ترکیب این پیراهن ها با کت و شلوار مشکی یا آبی نفتی به هیچ عنوان جالب نمی شود. اما ترکیب این پیراهن ها با کت و شلوار طوسی ترکیب فوق العاده ای را خلق خواهد کرد. برای اینکه استایل تان را کمی خاص تر کنید، به جای استفاده از پیراهن مردانه می توانید از پلیورهای یقه اسکی استفاده کنید.


از رنگ های مختلف نهراسید

کت و شلوار طوسی با پیراهن صورتی و شال گردن زرشکیرنگ طوسی مثل یک بوم نقاشی طبیعی می ماند که می توانید بر روی آن، از رنگ های جسورانه تر هم استفاده کنید؛ رنگ هایی مثل سرخ تیره، سبز، بنفش، و صورتی واقعا در ترکیب با رنگ طوسی بی نشیر خواهند بود. اگر قصد دارید از کراوات یا شال گردن نیز استفاده کنید، پیراهنی که رنگ مکمل کت و شلوارتان است را با یک کراوات یا شال کمی تیره تر ترکیب کنید. برای مثال می توانید یک شال گردن صورتی پررنگ و یک پیراهن صورتی کمرنگ را با کت و شلوار طوسی خود ترکیب کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید