اشتباهات رایج در برداشتن ابرو – ارائه راهکارهایی برای آرایش درست ابرو

0
2534
اشتباهات رایج در برداشتن ابرو

بسیاری از افراد تصور می کنند که فرم ابروها می تواند فرم کلی صورت شان را تغییر دهد که این تفکر کاملا هم درست می باشد. از اواخر سال ۱۳۷۰ تا چندین سال بعد را به یاد آورید. وقتی که همه مردم، از سلبریتی ها گرفته تا مردم عادی، ابروهای باریکی داشتند. اما امروزه مدل ابروهای همه این افراد تغییر کرده و اکثرا پرپشت و خوش حالت است و همه انگار آدم های دیگری شده اند. به خاطر وجود مدل های جدیدی مثل کارا دلوین و لیلی کالینز، ابروهای پهن دوباره مد شده اند و همه می خواهند ابروهایشان پهن باشد. نکته کلیدی برای داشتن چنین ابروهایی این است که بدانید چطور از ابزار و لوازم آرایش تان استفاده کنید. در اینجا با اشتباهات رایج در برداشتن ابرو و نحوه اجتناب از آن ها آشنا خواهید شد تا بتوانید ابروهای زیبایی که آرزویش را دارید را به دست آورید.

اشتباهات رایج در برداشتن ابرو

از مداد ابروی نامناسب استفاده می کنید

مداد ابرو کشیدنیکی از آیتم های لوازم آرایش که بسیار هم مورد استفاده قرار می گیرد، مداد ابرو است. اما برای داشتن ابروهایی زیبا، باید رنگ مداد را با دقت انخاب کنید. پر کردن ابروها با مداد خیلی تیره باعث می شود ابروهایتان خیلی بیشتر از حالت معمول پر رنگ شوند. از طرف دیگر مداد ابرویی که رنگ آن خیلی روشن تر از رنگ ابرویتان باشد هیچ تاثیری نخواهد داشت. بهترین گزینه مدادی است که یک تا دو درجه روشن تر از رنگ طبیعی ابروی شما باشد.


بیش از اندازه از موچین استفاده می کنید

صوزت یک خانم با ابروهایی که بیش از حد برداشته شده استهمه ما زیاد از موچین استفاده می کنیم؛ اما استفاده زیاد از موچین اشتباه است و باعث می شود بین ابروها حالت کچلی ایجاد شود و قوس آن ها با هم توازن نداشته باشد. از یک سرم تقویت کننده ابرو استفاده کنید تا ابروهایتان دوباره به حالت اول خود برگردند.

مطلب مرتبط:  جوان سازی صورت با رعایت 8 نکته آرایشی ساده

از موچین کهنه استفاده می کنید

استفاده از موچین قدیمییکی دیگر از اشتباهات رایج در برداشتن ابرو ، استفاده از موچین نامناسب و قدیمی است. بعد از گذشت مدتی، سر موچین کج و معوج می شود و دیگر نمی شود موها را به خوبی با آن گرفت. برای اینکه از کنده شدن یک دفعه موهایتان جلوگیری کنید از یک موچین جدید تیز و اریب استفاده کنید.


قوس ابروهایتان نامناسب است

آموزش آرایش ابرومطمئنا همه می خواهند آرایش ابروی زیبایی داشته باشند. توجه داشته باشید که اگر قوس ابرو را طوری بردارید که متمایل به وسط ابرو شود، چهره شما اخمو خواهد شد. قوس طبیعی و مناسب ابروهایتان را با گذاشتن یک خط کش از پل بینی تا مردمک چشم پیدا کنید.


از برس ابروی نامناسب استفاده می کنید

استفاده از برس ابرواستفاده کردن از هر چیزی به جز یک برس ابروی گرد و قرقره ای، اشتباه است. بقیه انواع فرچه ها، موهای ریزی که برای شکل دادن به ابرو مورد نیاز است را ندارند.


از ژل ابروی نامناسب استفاده می کنید

یک خانم در حال ژل زدن به ابروشاید فکر کنید همین که ابروهایتان را برس می کشید کارتان با آن ها تمام شده است. اما این طرز فکر کاملا اشتباه است. بهتر است بدانید که استفاده نکردن از ژل ابرو می تواند تمام تلاش تان برای داشتن ابروهای زیبا را از بین ببرد و باعث شود ابروهای فرخورده و نامرتبی داشته باشید.


تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید