راهنمای انتخاب رنگ لباس مناسب موی بلوند برای داشتن ظاهری جذاب تر

0
1480
راهکارهایی برای انتخاب رنگ لباس برای موی بلوند و روشن

داشتن موهایی به رنگ نقره ای و یاسی می تواند تجربه سرگرم کننده ای باشد؛ اما هنگامی که موهای بلوند داشته باشید، همه چیز ساده تر خواهد بود. اکثر مدل های آرایش برای موهای بلوند مناسب بوده و همچنین بیشتر رنگ های لباس به این رنگ مو می آیند. با داشتن موهای بلوند شما در واقع یک پالت رنگ طبیعی در اختیار دارید که آزادی بیشتری برای انتخاب رنگ لباس در اختیار شما می گذارد. تنها کافی است تا بدانید که کدام رنگ لباس مناسب موی بلوند است؛ بعد از آن، همیشه در جذاب ترین و بهترین حالت ممکن خواهید بود. در ادامه با رنگ لباس مناسب برای موی بلوند آشنا خواهید شد.

 

لباس های رنگ روشن با موهای بلوند

رنگ لباس مناسب موی بلوند روشن

شاید همه نتوانند لباس هایی به رنگ پاستلی بپوشند، اما مطمئنا خانم هایی با موهای بلوند می توانند این کار را انجام دهند. سبز کمرنگ نعنایی و یا آبی فیروزه ای روشن با ته رنگ خاکستری، مناسب ترین رنگ لباس برای موی بلوند بوده و شما را متفاوت می کند. سایه هایی از صورتی روشن چرک و یاسی نیز برای رنگ موی بلوند روشن کاملا مناسب است.

 

لباس های سبز و زرد و قرمز با موهای بلوند

رنگ لباس مناسب موی بلوند گرم

اگر رنگ موی شما بلوند گرم که به زردی می زند است، رنگ هایی با ته مایه نارنجی و قرمز را انتخاب کنید. اگر می خواهید قرمز بپوشید، تنالیته گوجه ای رنگ را انتخاب کنید و اگر قصد پوشیدن لباس های سبز رنگ را دارید، سبز چمنی و زیتونی گزینه مناسبی خوهد بود. خانم هایی با رنگ موی بلوند گرم به جای رنگ های پاستلی روشن، باید از لباس هایی به رنگ آبی فیروزه ای، سبز آبی، طیف لیمویی تا زرد، مرجانی و هلویی یا بنفش پررنگ مانند یاقوتی استفاده کنند. رنگ سفید یا مشکی نیز برای موهای بلوند بسیار مناسب و جذاب است.

 

لباس های مشکی و قهوه ای و سورمه ای با موهای بلوند

رنگ لباس مناسب موی بلوند طبیعی

افرادی با موهای بلوند طبیعی، می توانند به راحتی از تمامی رنگ ها استفاده کنند. همچنین خانم هایی با رنگ موی بلوند طبیعی در لباس هایی به رنگ ذغالی، سورمه ای و قهوه ای تیره فوق العاده به نظر می رسند.

 

موهای بلوند با کاپشن مشکی

رنگ های نامناسب برای موی بلوند

اگرچه پوشیدن لباس هایی به رنگ نارنجی و قرمز برای افرادی با موهای بلوند گرم مناسب است، اما موهای بلوند سرد باید از رنگ های دارای ته مایه نارنجی، قرمز و طلایی دوری کنند. این برجستگی رنگ می تواند جذابیت را از چهره شما بگیرد. در واقع افرادی با رنگ موی بلوند سرد، باید از ترکیب رنگ های گرم اجتناب کنند. بر همین اساس خانم هایی با موهای بلوند گرم باید از انتخاب لباس هایی با تناژ کم رنگ مانند صورتی، آبی و زرد کم رنگ پرهیز کنند.

رنگ های خنک تری مانند سبز نعنایی روشن و زیتونی، زمانی که با رنگ موی بلوند گرم ترکیب شوند، پوست را خاکستری کرده و نگاه را جسور نشان می دهند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید