راهنمای انتخاب بهترین عینک آفتابی برای بینی های بزرگ

0
3303
نکاتی برای انتخاب عینک آفتابی برای بینی های بزرگ

پیدا کردن عینکی که به صورت شما بیاید و کاملا متناسب با فرم آن باشد، احتمالا یکی از سخت ترین بخش های انتخاب عینک آفتابی است. هر کس معیار های متفاوتی برای انتخاب فریم دارد؛ مثل مدل مو، فرم صورت و یا مدل و اندازه مختلف اجزای صورت مانند پیشانی، گونه، چانه و بینی. معمولا برجسته ترین عضو صورت، بینی است؛ فرقی هم ندارد که کوچک باشد یا بزرگ. از آنجایی که عینک آفتابی اطراف و روی بینی را می پوشاند، ممکن است کمی آن را بزرگ تر نشان دهد. این موضوع برای کسانی که می خواهند بینی خود را کوچک تر نشان دهند کمی مشکل ساز است. هنگام انتخاب عینک آفتابی برای بینی های بزرگ ، مهم ترین معیار کوچک تر نشان دادن بینی است.

در ادامه با نکاتی برای انتخاب عینک آفتابی برای بینی های بزرگ آشنا خواهید شد. همچنین اگر به دنبال عینک آفتابی متناسب با فرم صورت خود هستید می توانید اینجا کلیک کنید.


شیشه (لنز) عریض

عینک آفتابی با شیشه های عریضفریم هایی که شیشه های آن از هم فاصله دارد، بقیه اجزای صورت به خصوص بینی را کوچک تر نشان می دهند. هرچه عینک بزرگ تر باشد، بقیه اجزای صورت کوچک تر به نظر خواهند رسید.


فریم های ضخیم تر

عینک آفتابی با فریم ضخیمهرچه فریم ضخیم تر و متراکم تر باشد، توجه را بیشتر به سوی خود جلب می کند؛ هم چنین نگاه بیننده را به سمت گوش ها می برد. برای کوچک تر نشان دادن بینی بزرگ، فریم های پلاستیکی، نسبت به انواع فلزی و باریک مناسب تر بوده و بیشتر به صورت می آیند.


پل عینک پایین تر

عینک آفتابی با پل پایینهرچه پل عینک بالاتر باشد، شیشه های عینک را به بینی نزدیک تر کرده و بینی را بزرگتر نشان می دهد. هنگام انتخاب عینک آفتابی برای بینی های بزرگ به سراغ مدل هایی با پل پایین تر بروید، زیرا در این مدل ها شیشه های عینک از هم فاصله داشته و بینی کوچک تر به نظر می رسد.


فریم های مربع

عینک آفتابی مربعی شکل برای بینی بزرگ

مدل های مربع یا مستطیل را امتحان کنید. فریم های گرد با ایجاد خطای دید سایز بینی را بزرگتر نشان می دهند. مدل های چهارگوش صورت را بهتر نشان داده و توجه را از بینی دور می کنند.


عینک های تیره تر

سلن دیون با عینک آفتابی تیرهاز آنجا که هدف شما جلب توجه به سمت فریم است، رنگ های یک دست و تیره بسیار بهتر از فریم های باریک فلزی با رنگ روشن هستند. رنگ های تیره خیره کنندگی و تاثیرگذاری عینک را بیشتر می کنند. رنگ مشکی کلاسیک که در عینک های ویفرر دیده می شود، هیچ گاه از مد نمی افتد و گزینه ای بسیار مناسب در انتخاب عینک آفتابی برای بینی های بزرگ است.


اضافه کردن جزئیات

لیدی گاگا با عینک آفتابی آبیشلوغ کردن عینک آفتابی به خصوص انواع زنانه آن، یک روش دیگر برای کوچک تر نشان دادن بینی بزرگ است. طرح های گل گلی، نگین دار یا فریم هایی که روی آن ها کار شده، همگی توجه را به خود جلب کرده و حواس بیننده را از بینی بزرگ پرت می کنند.


راهنمایی های بالا گزینه های موجود در انتخاب عینک آفتابی برای بینی های بزرگ را کمتر کرده و بعضی از آن ها را حذف می کند. اما با دانستن آن ها متوجه خواهید شد که از کجا شروع به انتخاب عینک آفتابی کنید.

به یاد داشته باشید که به جز عینک آفتابی، موارد دیگری هم در کوچک تر نشان دادن بینی بزرگ موثر هستند. برای خانم ها مدل مو، آرایش، کلاه و یا روسری تاثیر زیادی بر ظاهر بینی دارد. در آقایان خط رویش مو، مدل مو و ریش می تواند تاثیر فوق العاده ای بر تک تک اجزا صورت داشته باشد. معیارهای بالا در کنار عینک آفتابی مناسب می توانند یکدیگر را کامل کرده و در کل بینی بزرگ را کوچک تر نشان دهند.


خلاصه

در انتخاب عینک آفتابی برای بینی های بزرگ باید به سراغ مدل هایی بروید که توجه را به خود جلب می کنند. بهتر است بین شیشه های عینک و بینی کمی فاصله باشد، به همین دلیل مدل هایی با پل پایین تر برای افرادی با بینی بزرگ مناسب تر هستند. فریم های تیره، گوشه دار و شلوغ بینی را کوچک تر نشان می دهند. فراموش نکنید موارد دیگری مثل مدل مو و سایر اجزاء صورت هم در بزرگ یا کوچک تر نشان دادن بینی موثر هستند. در آخر به یاد داشته باشید که چهره شما همواره زیبا بوده و راهنمایی های فوق، تنها برای بهتر نشان دادن آن است.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید