انواع گره شال گردن برای داشتن استایلی جذاب و متفاوت در زمستان

0
2285
استایل دو خانم با گره شال گردن جذاب و متفاوت

درست گره زدن شال گردن نه تنها استایل روزمره شما را جذاب تر جلوه می دهد، بلکه از شما در برابر سرما محافظت بیشتری هم می کند. اگر در بخش های سردسیر کشور زندگی می کنید با انتخاب شال گردن مناسب، می توانید از خودتان در مقابل سرمای سوزان و حتی بیماری محافظت نمائید. برای نتیجه گیری بهتر، باید از شال گردن زمستانی درست و حسابی و گرم استفاده کنید؛ یک شال بلند، مستطیل و از جنس پارچه گرمی مثل پشم، کرک یا کشمیر. لزومی ندارد که از همه ی این شال گردن ها یک نمونه داشته باشید؛ بلکه تنها کافی ست چند مدل متفاوت برای گره شال گردن زمستانی خود بلد باشید و برای هر درجه از سردی هوا، یکی از آنها را بزنید.

روش اول

گره شال گردن برای هوای خنک

گره شل ساده

استایل یک خانم با شال گردن شلاین مدل گره زدن شال گردن برای هوای سرد عالی است. پوشیدن و درآوردن آن برای زمانی که خورشید بیرون می آید و روز زمستانی شما را گرم می کند آسان است. برای استفاده از آن، شال را پشت گردن خود بیندازید به طوری که دو سر شال، به طور مساوی از دو طرف شانه ی شما آویزان باشد.

گره مدل یک دور پیچ

استایل یک خانم با شال گردن با گره مدل یک دور پیچمدل یک دور پیچ، گرمای بیشتری به گردن شما می دهد و برای روزهای پرباد بسیار مناسب است. شال را پشت گردن خود بگذارید؛ طوری که سمت راست شال بلندتر از سمت چپ آن باشد. سپس سر بلندتر شال را دور گردن خود بپیچید و دوباره آن را به سمت راست برگردانید.

مدل کراواتی

استایل یک خانم با شال گردن با گره مدل کراواتیاین مدل گره شال گردن فانتزی تر است و برای محیط های کاری، قرار یا پیاده روی شبانه در شهر مناسب به نظر می آید. در حالی که شال، دور گردن شما است و سمت راست آن بلندتر از سمت چپش می باشد، سمت بلندتر را دور سمت کوتاه تر بپیچانید و از میان سمت کوتاه تر رد کنید و بکشید؛ طوری که روی طرف دیگر بیفتد.

مطلب مرتبط:  چگونه قد بلند دیده شوید ؟ روش انتخاب لباس برای قد بلند دیده شدن

مدل ضربدری

استایل یک آقا با شال گردن با گره مدل ضربدریاین مدل خیلی آسانی است اما برای زمانی عالی است که دمای هوا کم کم سردتر می شود و شما تنها یک کت نازک به تن دارید. درحالی که شال را دور گردن انداخته اید دو طرف آن را به حالت ضربدری روی سینه بکشید و دو سر شال را در پشت کمر به هم گره بزنید.

روش دوم

گره شال گردن برای هوای سرد

مدل شل برعکس

استایل یک خانم با شال گردن با گره مدل برعکساین یک مدل احتمالا به این علت که خیلی خوب از سرما محافظت می کند در میان مدل های استریت استایل بسیار رایج است. شال خود را به صورت مساوی دور گردن انداخته و انتهای دو طرف آن را از دو طرف شانه ها آویزان کنید. می توانید شال گردن را محکم تر کرده و قسمت اضافی دسته های شال را پشت سر خود بیندازید.

مدل پاریسی

استایل یک خانم با شال گردن با گره مدل پاریسی

این مدل از گره شال گردن که آن را زیاد هم می بینیم به خوبی از سرما محافظت می کند و بستنش فوری انجام می شود. شال را نصف کرده و آن را به حالت تا شده در دست راست بگیرید؛ طوری که دو سر شال روی هم قرار داشته باشند. دو سر شال را با هم دور گردن بپیچید و بعد درون حلقه سر دیگر شال ببرید و بکشید.

گره کراواتی ۲

استایل یک خانم با شال گردن با گره مدل کراواتی

این مدل گره، هم گرم است و هم با کلاس و طوری به نظر می آید که در جلوی گردن یک گره تمام و کمال زده اید. دسته ی کوتاه شال خود را دور گردن بپیچید. دسته ی بلند را دور خودش حلقه کنید طوری که یک حلقه ی  شل ایجاد شود؛ دسته ی بلند را بکشید و در عین حال مراقب حلقه باشید. دسته ی کوتاه را به دسته ی بلند داخل حلقه وصل کنید. بعد از اینکه دسته ی کوتاه شال را درون حلقه ی سمت دیگر قرار دادید می توانید تنگی و گشادی گره را تا زمانی که در آن احساس راحتی کنید و هر دو طرف موازی هم شوند، تنظیم کنید.

مطلب مرتبط:  مدل لباس متناسب با اندام خود را انتخاب کنید - معرفی مهم ترین عوامل

روش سوم

گره زدن شال برای هوای خیلی سرد

گره دو لایه پیچ

استایل یک خانم با شال گردن با گره مدل دولایه پیچ

در برابر کولاک و سرما از خود محافظت کنید. سمت راست شال را خیلی بلند تر از سمت چپ بگیرید چون باید آن را پشت خود بیندازید یا بگذارید شل بیفتد. دسته ی بلند را یک دور، دور گردن خود بپیچید و این حرکت را تکرار کنید. حال هر دو دسته ی سمت راست و چپ شال شما باید تقریبا به یک اندازه باشند؛ دسته ی کوتاه تر در سمت چپ و دسته ی بلندتر در سمت راست. این گره به شال گردن بلندی نیاز دارد، یعنی شالی که در حدود ۲ متر باشد تا بتوان گره خوبی به آن زد.

مدل گره شل برعکس

استایل یک خانم با شال گردن با گره مدل شل برعکس

با این مدل در مقابل برف و کولاک از خود محافظت کنید. در حالی که دسته ی راست شال بلندتر از دسته چپ آن است که دور گردن شما پیچیده شده است، دسته ی بلند شال را دو دور، دور گردنتان بپیچید.

حال می توانید دسته های شال را زیر حلقه های دور گردن ببرید و آن ها را بکشید تا با هم موازی شوند.

مدل شل روی شانه ها

استایل یک آقا با شال گردن با گره مدل شل روی شانه

با این مدل گره شال گردن در مقابل آب و هوای سرد و یخبندان می توانید بایستید. به این ترتیب که دسته ی راست شال شما باید بلندتر باشد و دسته ی کوتاه تر باید پشت گردن شما قرار گرفته باشد. دسته ی بلند شال را دور گردن و پشت آن بپیچانید و آن را در  قسمت جلوی گردن، داخل حلقه ای که از پیچیدن شال ایجاد شده است ببرید.

مطلب مرتبط:  برندهای محبوب کیف دستی ستاره های هالیوود

اکنون می توانید دسته ی کوتاه را روی دسته ی بلند گذاشته و آن ها را با هم بکشید تا به یک اندازه شوند.

مدل دو گرهی

استایل یک خانم با شال گردن با گره مدل دو گرهیبا استفاده از این مدل گره شال گردن می توانید از خود در برابر کولاک و یخبندان محافظت کنید. شال گردن را به دو قسمت تقسیم کنید و حلقه ی آن را در دست راست بگیرید به طوری که دو سر دیگر آن آویزان باشد. سپس دو سر آزاد شال را دور گردن خود بیندازید.

دسته ی داخلی شال را داخل حلقه ی دور گردن ببرید و تا جایی که می توانید به سمت راست بکشید.

در حلقه، پیچی بدهید و قسمت داخل را از قسمت خارجی حلقه جدا کنید. حال، دسته ی دیگر شال را در حلقه ی ایجاد شده بیندازید و آن را بکشید، با این کار شال را به دو بخش تقسیم می کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید