ایده های طراحان لباس برای داشتن یک استایل بهاری جذاب در سال نو

0
2274
استایل بهاری یک خانم با پیراهن سبز

بعد از گذراندن یک زمستان نسبتا سرد، می بایست خود را برای هوای بهاری آماده کنیم. بسیاری از طراحان مورد علاقه ی ما و شما لباس های زیبا، پیچیده، پیشرو، الهام بخش و کاملا مناسبی را به نمایش گذاشته اند که ما منتظریم به آن ها دسترسی پیدا کنیم. پس به مجموعه لباس های بهاری نگاهی بیندازید تا چند ایده ی جدید برای لباس پوشیدن پیدا کنید و برای استایل بهاری خود برنامه بریزید. می توانید با این لباس ها شروع کنید.

ایده های جذاب برای استایل بهاری

تی شرت اسلوگان

استایل 4 خانم در ران وی با تی شرت های سفیدتی شرت اسلوگان که تی شرت هایی هستند که نوشته های مختلفی بر روی آن ها چاپ شده است، لباس های مناسبی هستند که می توانید آن ها را در دورهمی هایی که در سال نو با دوستان صمیمی خود دارید بپوشید. می توانید از هرچیزی که دوست دارید روی این تی شرت ها چاپ کنید، از شعر و متن های ادبی گرفته تا شعار هایی که مورد علاقه ی شماست، نقل قول های ادبی و تفکرات و اعتقادات خود.


استایل های اسپورت

استایل 4 خانم در ران وی با استایل های اسپورتلباس های اسپورت مانند سوئیشرت های جلو بسته که هم اسپورت هستند و هم قانون خاصی برای پوشیدن ندارند، لباس های دیگری هستند که برای تهیه ی یک استایل بهاری جذاب، مناسب اند.


تکه دوزی های جذاب

استایل 4 خانم در ران وی با پیراهناگر تا الان از لباس های تکه دوزی شده در استایل روزمره ی خود استفاده می کردید، اکنون می توانید همین تکه دوزی ها را در قالب پیراهن های نازک بهاری بگنجانید، حال و هوایی شاعرانه به آن ها ببخشید و برای مهمانی های سال نو آماده شوید.

مطلب مرتبط:  بررسی سبک لباس پوشیدن لانا دل ری ، خواننده پرطرفدار و خوش استایل آمریکایی

پیراهن و مانتوی کمر گره ای

استایل 4 خانم در ران وی با پیراهناین پیراهن می تواند انواعی از لباس راحتی در قالب پیراهن باشد؛ پیراهن های شب هم قسمت دیگری از این پیراهن ها هستند که می توانید در مهمانی های سال نو بپوشید؛ پیراهن های شبی که در عین حال که راحتند می توانید آن ها را در مراسم سال نو نیز به تن کنید.


لباس رنگ سال

استایل 4 خانم در ران وی با پیراهن های رنگ سالیکی از بهترین گزینه های استایل مناسب برای سال نو لباسی است که از رنگ سال تهیه شده باشد. همانگونه که می دانید هر سال قبل از شروع سال جدید رنگ غالب سالی که قرار است آغاز شود به عنوان یکی از ترندهای مد معرفی می شود. شما می توانید با استفاده از رنگ منتخب در لباس های خود استایلی کاملا مناسب برای سال جدید به دست آورید.


لباس تک شانه

استایل 4 خانم در ران وی با لباس های تک شانهتاپ ها و پیراهن های تک شانه که شانه در یک طرف آن ها پوشیده شده است، از آن دسته لباس هایی هستند که از نظر استریت استایل ها تقریبا هیچگاه از مد نمی افتند و الهام گرفته از مدل های دهه ی ۸۰ میلادی هستند. این نوع لباس ها یکی دیگر از مناسب ترین گزینه ها برای مهمانی های شما در سال نو به حساب می آیند.


لباس های نوار رنگی

استایل 4 خانم در ران وی با پیراهن های رنگیاگر به استایل بهاری شما نوارهای رنگی به خصوص نوارهایی به رنگ سال و ترکیب آن با رنگ های دیگر اضافه شود، استایل کامل تری برای سال نو در دست خواهید داشت.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید