با لباس قرمز چگونه آرایش کنیم؟ ۹ مدل آرایش مناسب لباس قرمز

0
3147
نکاتی برای اینکه چگونه با لباس قرمز آرایش کنیم؟ و چند مدل آرایش مناسب لباس قرمز

اگر قصد داشته باشید در یک مهمانی بدرخشید، چه رنگ لباسی را انتخاب می کنید؟ اکثر خانم ها وقتی می خواهند در یک مهمانی تک به نظر رسیده و بدرخشند، لباس قرمز رنگ می پوشند. اما هماهنگ کردن آرایش با این لباس، کار آسانی نیست. کافی است یک اشتباه مرتکب شوید تا کل استایل تان به هم بریزد و چهره تان به جای جذاب شدن، مثل دلقک ها شود. پس با لباس قرمز چگونه آرایش کنیم؟ یکی از خوبی های پوشیدن لباس قرمز، این است که می توان آن را با آرایش های مختلف ست کرد. در ادامه این مقاله با ۹ مدل آرایش مناسب لباس قرمز آشنا خواهید شد.


آرایش رنگ پوست با لباس قرمز

آرایش طبیعی رنگ صورت با لباس قرمزاز آن جا که لباس قرمز خود به تنهایی روشن و جذاب است، اگر شما نیز تک تک اعضای چهره خود را برجسته کنید، زیبایی لباس تان را از بین برده و جلف به نظر می رسید. آرایشی که در بسیاری از سلبریتی هایی که در فرش قرمز ظاهر می شوند می بینیم، آرایش رنگ پوست است. احتیاجی نیست روی چهره خود آرایش سنگین داشته باشید؛ بلکه با یک آرایش ساده و شیک، پوست تان درخششی طبیعی و برنز خواهد داشت و مرکز توجه واقع می شود.

برای این آرایش، به جای زیرسازی کردن، از کرم های مرطوب کننده رنگی استفاده کنید. برای گونه ها نیز از رژگونه پودری استفاده کرده و بعد پودر برنزه را به قسمت زیر استخوان گونه، درست روی سیب گونه هایتان بزنید. برای چشم ها نیز از سایه مات، مداد و خط چشم مشکی و ریمل مشکی استفاده کنید. برای آرایش لب هایتان، از برق لب و یا یک رژ لب رنگ پوست استفاده کنید.


آرایش قرمز با لباس قرمز

کیم کارداشیان با رژ لب و لباس قرمززدن رژ لب قرمز با لباس قرمز یک آرایش کلاسیک است؛ اما باید در زدن این رژ اعتماد به نفس کافی داشته باشید زیرا زدن رژ قرمز با لباس قرمز شما را در مرکز توجهات قرار می دهد. اگر تصمیم دارید در یک مهمانی شب شرکت کنید، اول زیرسازی کنید و بعد از رژ گونه خیلی روشن روی برجستگی گونه های خود استفاده کرده و چشمان تان را هم خط چشم مشکی بکشید. خط چشم شما باید دنباله دار بوده و از مژه های مصنوعی پرپشت و بلند استفاده کنید، اما به هیچ وجه سایه تیره نزنید.

به طور کلی بهتر است سایه نزنید؛ ولی اگر بخواهید می توانید از یک سایه ملایم و براق استفاده کنید. برای رژ لب هم از یک رژ قرمز که هم رنگ لباستان است، استفاده کنید؛ چراکه استفاده از هر قرمز دیگری زیبایی لباس را از بین می برد. روی رژ لب تان، برق لب بزنید. برای یک مهمانی روز، بهتر است آرایش خود را کمی ملایم تر کنید؛ به این منظور به جای استفاده از خط چشم ژله ای از مداد قهوه ای، به جای سایه از یک رژ گونه ملایم صورتی و یک رژ قرمز همرنگ لباس تان استفاده کنید.


 آرایش پرزرق و برق با لباس قرمز

آرایش غلیظ و پر زرق و برق با لباس قرمزاگر می خواهید آرایشی پرزرق و برق هالیوودی داشته باشید، می توانید از این سبک آرایش استفاده کنید. برای شروع، از کرم پودر و کانسیلر استفاده کرده و آن ها را به خوبی روی پوست محو کنید. سپس روی آن پودر تثبیت کننده بزنید. برای چشم ها نیز از یک سایه چشم مایع با رنگی طبیعی براق استفاده کرده و آن را روی پلک هایتان بمالید. سپس با استفاده از یک خط چشم مایع، خط چشمی بکشید که از قسمت داخلی چشم باریک بوده و به قسمت خارجی چشم که می رسد کلفت شود و آن را دنباله دار کنید. دقت کنید که کشیدن خط چشم دنباله دار یک هنر است که نمی توان در یک روز آن را یاد گرفت. در آخر نیز از ریمل برای حجم دادن به مژه هایتان استفاده کنید. برای این آرایش نیاز به یک رژ لب قرمز برای لب هایتان دارید. اگر مردد هستید، از یک برق لب قرمز رنگ استفاده کنید.


آرایش چشم اسموکی با لباس قرمز

آرایش چشم اسموکی با لباس قرمزبسیاری از افراد فکر می کنند آرایش چشم اسموکی به لباس قرمز نمی آید؛ اما اگر در این آرایش دقت کافی را به خرج دهید، می تواند به همراه یک لباس قرمز برای مهمانی های شب بسیار زیبا شود. باید دقت داشته باشید که با این آرایش، دیگر چشم هایتان مرکز توجه هستند؛ بنابراین بقیه آرایش صورت تان باید ملایم باشد. یک لایه خیلی نازک از بی بی کرم به پوست تان بزنید (به جای آن می توانید از یک مرطوب کننده برنز نیز استفاده کنید). روی برجستگی گونه از رژ گونه ای به رنگ هلویی-صورتی استفاده کنید.

برای آرایش چشم ها ابتدا روی پلک هایتان کانسیلر بزنید تا ماندگاری سایه را افزایش دهد. سپس دور چشمان تان را با مداد، یک خط تیره ضخیم بکشید. برای آشنایی با مراحل آرایش چشم اسموکی، اینجا کلیک کنید. سپس از ریمل برای حجم دادن به مژه هایتان استفاده کنید. یک خط چشم دنباله دار کشیده و روی پلک ها نیز از سایه متالیک استفاده کنید. برای آرایش لب ها نیز، رژ لب رنگ پوست و یا برق لب کفایت می کند.


آرایش باحال با لباس قرمز

آرایش ساده نانسی با لباس قرمزدر هنگام آرایش کردن همراه لباس قرمز، همیشه لازم نیست لوند به نظر برسید. بلکه می توانید در این لباس کمی هم بامزه باشید. برای این کار از یک مرطوب کننده برنز استفاده کرده و روی چشم ها از سایه چشمی به رنگ خنثی استفاده کنید. سپس با خط چشم، یک خط نازک بالای چشم ها کشیده و آن را با انگشتان تان به سمت بالا محو کنید تا با سایه ترکیب شود. چشم هایتان باید حداقل آرایش ممکن را داشته باشد. اما این دلیل نمی شود که از مژه مصنوعی استفاده نکنید؛ زیرا استفاده از مژه مصنوعی در این آرایش ضروری است.

مژه های مصنوعی تان را با فرمژه فر کرده و روی آن ها ریمل بزنید و گره های بین مژه ها را باز کنید. روی استخوان گونه نیز کمی رژگونه خیلی کمرنگ بزنید؛ اما از هایلایتر استفاده نکنید. برای لب ها هم یک برق لب رنگی یا رژ صورتی کمرنگ کافیست.


 آرایش لب ها و ناخن ها

آرایش چشم زیاد و رژ لب کمرنگ با لباس قرمزاگرچه استفاده از رژ لب قرمز، ظاهر کلاسیکی به شما می دهد ولی بهتر است از رژ لب ها یا برق لب هایی استفاده کنید که به رنگ لب شما نزدیک تر باشند. برای لاک ناخن ها هم لزومی ندارد از رنگ هایی استفاده کنید که با لباس تان ست باشد. تنها فرنچ ناخن ها و استفاده از لاک رنگ پوست برای این لباس ها کفایت است.


آرایش موها

موهای تاب خورده ریحانا با لباس قرمزموهای خود را ساده آرایش کنید. سعی نکنید که موهای خود را فر کرده و یا شینیون های آنچنانی داشته باشید؛ بلکه موهای کمی حالت دار، (درست مثل عکس ریحانا که اینجا مشاهده می کنید) که روی شانه هایتان بریزد بدون اینکه تمرکز را از آرایش تان منحرف کند به چهره تان چارچوب خاصی می بخشد.


پوست

پوست صاف و زیبا با موهای فر و لباس قرمزیک لباس قرمز می تواند خیلی راحت لکه ها و مشکلات پوستی شما را بیشتر جلوه دهد؛ پس سعی کنید از کرم پودرهای باکیفیت استفاده کنید تا مشکلات پوستی خود را بپوشانید. اگر هم پوست صافی دارید، جای نگرانی ندارید و تنها به یک مرطوب کننده نیاز خواهید داشت.


برجسته کردن چشم ها یا لب ها

جنیفر لوپز با آرایش جذاب رژ لب قرمز و لباس قرمزهمانطور که گفتیم قانون اول پوشیدن لباس های رنگی به خصوص لباس قرمز، اجتناب از آرایش غلیظ است. بنابراین اگر از رنگ های خیلی جیغ استفاده کنید، جلف به نظر خواهید رسید. از طرف دیگر اگر هیچ آرایشی نداشته باشید هم ممکن است صورت تان رنگ پریده به نظر برسد. پس برای داشتن یک آرایش کلاسیک و شیک، یا چشم هایتان را برجسته کنید یا لب هایتان را.

با این نکاتی که در مورد آرایش مناسب با لباس قرمز بیان کردیم، مطمئنا در مهمانی که انتظارش را از خیلی وقت پیش می کشیدید جذاب و دلربا خواهید شد. چه میزبان باشید و چه مهمان، همه را شگفت زده خواهید کرد!

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید