برای تولد همسر خود چه کنیم؟ ۷ ایده برای اینکه همسرمان را در روز تولدش خوشحال کنیم

0
3589
معرفی 7 ایده برای تولد همسر

جشن گرفتن برای تولد کسی که دوستش دارید در محیطی مناسب و موردعلاقه هردوی شما، تولد را گرم تر و دنج تر می کند و اگر مردی که می خواهد شمع ها را فوت کند شریک زندگی شما باشد این احساسات ۱۰ برابر بیشتر می شود. خلاقیت به خرج دادن در تولد همسر تان و کارهایی که می توانید برای او در پاییز انجام دهید، شامل بسیاری از موارد کم هزینه و به یاد ماندنی است.

او باید این را بداند که شما پول خود را از سر راه نیاورده اید و این نیت است که مهم است. همیشه باید همینطور باشد و این را در نظر داشته باشید که تلاش شما، ارزشی غیر قابل اندازه گیری دارد. اگر او را به اندازه ی کافی می شناسید، باید در مورد چیزی کم هزینه که می دانید او را خوشحال می کند ایده ی مناسبی داشته باشید. تمام موارد مشابه را در نظر داشته باشید تا در روند یک هدیه دادن کم خرج به شما کمک کند. صرفه جویی در زمان خرید کادو، به این معنی نیست که شما اهمیتی به او نمی دهید، بلکه به این معنی است که شما مانند یک انسان بالغ عمل می کنید. هر مردی در نقش شریک زندگی با دیگری تفاوت دارد و به همین دلیل باید از خلاقیت خود استفاده کنید. هیچ روش درست یا غلطی برای اینکار وجود ندارد، اما بعضی از گزینه های شما خیلی ساده بوده و می تواند برای شریک خاص شما مناسب باشد.

۷ایده برای تولد همسر تان

۱٫ او را به یک سفر کوتاه و خوب بفرستید

می توانید برای تولد همسر خود، او را به شهر بازی ببرید تا از بازی های مورد علاقه اش لذت ببرد؛ حتی می توانید با اضافه کردن مکان هایی که هردوی شما به خاطر خاطرات ویژه ای که از آنجا دارید آنجا را دوست دارید، این سفر کوتاه را برای او جذابتر کنید. بعضی از اشیاء مورد علاقه اش را در طول مسیر پنهان کنید و در آخر بهترین هدیه ی ممکن را به او دهید؛ یعنی خودتان. و البته دقت کنید که چند تکه کیک هم همراه خود داشته باشید.

مطلب مرتبط:  عشق اجباری چیست؟آیا همسرم به اجبار عاشق من است

۲٫ میزبان یک مهمانی شبانه بازی های قدیمی کامپیوتری شوید

تعداد زیادی از مردان از بازی های کامپیوتری خوششان می آید. اگر طرف مقابل شما هم جزء همین دسته می باشد، از اینکه ببینید چقدر از انجام انواع مختلف این بازی ها لذت می برد، شگفت زده می شوید. یک قلعه ی محکم در خانه درست کنید، چند خوراکی سبک درست کنید و آماده ی بازی کردن با او شوید. حتی اگر این کار مورد علاقه ی شما نیست، نه گفتن به یک دور بازی از سری بازی های مختلف پی اس کار سختی خواهد بود.

۳٫ یک کارت ماجراجویانه درست کنید

مطمئنا نمی توانید همه ی کارهایی که دوست دارید روز تولد همسر تان انجام دهید را عملی کنید؛ بنابراین قولی بدهید که برای شما امکان پذیر باشد. یک کارت کوچک از همه کارهایی که می دانید او دوست دارد همراه شما انجام دهد و مکان هایی که می خواهد با شما برود درست کنید. این روش شما برای آن است که به او بگویید آنها را فراموش نکرده اید و بالاخره، هر دو نفر شما به آن ماجراجویی ها می روید.
یک کادوی قرمز

۴٫ به او بگویید حدس بزند چه دسرهایی درست کرده اید

تعدادی از دسر های مورد علاقه ی او را درست کنید و سپس چشمانش را ببندید. وادارش کنید حدس بزند چه دسرهایی برای او درست کرده اید. کورکورانه مزه کردن خوراکی های خوشمزه حتما هیجان انگیز، جدید و جالب است. درحالی که احتمالا چیزی شیرین تر از خودِ او وجود ندارد، قدر این خوراکی های کوچکی را که برای درست کردن آن ها زمان صرف کرده اید می داند.

مطلب مرتبط:  چگونه شوهرم را خوشحال کنم ؟ معرفی روشهای شاد کردن مردان در زندگی

۵٫ یک کیسه ی کوچک از جوک هایی که بین خودتان وجود دارد، درست کنید

شاید در اولین قرار ملاقاتی که داشته اید، چیزی روی تی شرت مورد علاقه اش ریختید، یا متوجه لقب بامزه ای که مادرش به او داده است، شده اید. در هر صورت، آن کیسه را با یک تی شرت جایگزین و چیزی که آن لقب با حروف بزرگ رویش نوشته شده است پر کنید. به چیزهایی فکر کنید که تقریبا بالافاصله شما را به خنده می اندازد، آنها را به شکل یک شیء دربیاورید و آن را به محتویات کیسه اضافه کنید.

۶٫ برای او یک بسته ی لوازم شخصی درست کنید

وقت خلاق شدن است. یک بسته حاوی کرم اصلاح مورد علاقه اش، یک تیغ اصلاح و یک بسته از لباس زیرهایی را که دوست دارد درست کنید. عطر و ادکلن هم می تواند برای اضافه کردن به این بسته خوب باشد و این پکیج را کاملتر کند.

۷٫ از جاده ای با منظره ی زیبا به یکی از مکان های مورد علاقه اش بروید

سفرهای همراه با اتومبیل واقعا شگفتی ساز هستند. خیلی از بهترین خاطرات ما و جوک هایی که بین ما معروف شده اند، از درون یک اتومبیل شروع شده است. این سفر کوتاه، رمانتیک تر خواهد بود اگر او را با اتومبیل به جاهایی ببرید که او آن جا را دوست دارد و برای او از محبوبترین مکان های ممکن است. مشاهده ی مناظر معمولا هزینه ی زیادی ندارد و بیشتر اوقات، این مناظر مکان هایی هستند که ممکن است در روزهای عادی به چشم شما نیایند.

مطلب مرتبط:  اهمیت و تاثیر صداقت و راستی در کار و زندگی

اگر برای یک هدیه مقدار زیادی پول خرج نکرده اید، دلیل نمی شود که آن هدیه بی ارزش باشد. ممکن است نتوانسته باشید برای تولد همسر عزیزتان پول زیادی خرج کنید، اما عشق و توجهی که در این روز به او نشان می دهید، همیشه ارزش زیادی دارد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید