برای شب یلدا چی بپوشیم؟ ۱۵ ایده برای پوشیدن لباس مناسب شب یلدا

0
2863
ایده هایی برای انتخاب لباس مناسب شب یلدا - برای شب یلدا چی بپوشیم؟

جشن شب یلدا یکی از قدیمی ترین جشن های ایران است. در این شب بسیاری از خانواده های ایرانی دور هم جمع شده و به سرو شام، انار، هندوانه و تنقلات مشغول می شوند. اما پس از برنامه ریزی های لازم برای شب یلدا، سوالی که ذهن بسیاری از خانم ها را درگیر می کند این است که شب یلدا چی بپوشیم؟ در ادامه این مقاله با چند ایده جذاب برای پوشیدن لباس مناسب شب یلدا آشنا خواهید شد. با ایده گرفتن از این چند مدل، در شب یلدا به جذاب ترین شکل ممکن خواهید درخشید.


بلوز قرمز + دامن قرمز

بلوز و دامن قرمزیکی از ساده ترین و جذاب ترین استایل هایی که می توانید برای شب یلدا امتحان کنید، پوشیدن لباس های سر تا پا قرمز است. مثلا می توانید یک بلوز آستین بلند قرمز را با دامن بلند، بوت یا کفش و کیف قرمز ست کنید.


پیراهن سبز + جزئیات قرمز

پیراهن سبز بلند با گلدوزی قرمزاگر هر سال شب یلدا لباس قرمز به تن می کردید و دیگر از این مدل لباس پوشیدن خسته شده اید، می توانید برای امسال یک پیراهن سبز جذاب را انتخاب کرده و آن را با جزئیات قرمز همراه کنید. مثلا می توانید پیراهنی را خریداری کنید که گلدوزی قرمز رنگ داشته باشد یا فقط در آرایش صورت تان از رنگ های قرمز استفاده کنید.


کت و شلوار قرمز + اکسسوری سبز

کت و شلوار زنانه قرمزاز آنجا که اکثر خانم ها به پوشیدن رنگ های تیره و تکراری عادت کرده اند، پوشیدن یک دست کت و شلوار زنانه قرمز رنگ، تاحدودی جسارت می خواهد و ممکن است کمی سخت باشد. اما مطمئن باشید که با این کت و شلوار، شب یلدای جذاب و متفاوتی خواهید داشت. برای اینکه کاملا تم این شب را رعایت کرده باشید، از یک اکسسوری سبز رنگ، مثلا یک دستمال گردن سبز، استفاده کنید.


کت سبز + دامن قرمز

استایل یک خانم با کت سبز و دامن قرمزشاید باور نکنید، اما ترکیب رنگ سبز و قرمز، کاملا جذاب است و به هیچ عنوان شما را مضحک و خنده دار نخواهد کرد؛ در عین حال مناسب ترین استایل برای شب یلدا می باشد. تنها کافی است تا کمی جسارت داشته باشید و یک کت یا بلوز سبز رنگ را با یک دامن جذاب قرمز ست کنید.


پیراهن سبز + اکسسوری قرمز

پیراهن گیپور سبز و کفش قرمزاگر برای شب یلدا در جایی بیش از یک دورهمی ساده خانوادگی دعوت شدید، لازم است تا دست به کار شوید و از لباس های رسمی تر استفاده کنید. بهترین گزینه ای که می توانید انتخاب کنید، یک پیراهن سبز گیپور است تا استایلی رسمی و جذاب برای شما به پدید آورد. اگر قصد دارید تم یلدا را بیشتر و بهتر اجرا کنید، می توانید از کیف، کفش یا رژ لب قرمز استفاده کنید.


کت سبز + شلوار سبز و قرمز

کت سبز با شلوار گل گلی سبز و قرمزاگر قصد دارید که تفاوت زیادی با دیگر خانم های جمع داشته باشید، می توانید از یک کت سبز برروی یک بلوز سفید ساده استفاده کنید. این ترکیب ساده را با یک شلوار مجلسی رنگی که ترکیبی از قرمز، سبز و سفید است، مثلا شلواری با گل های قرمز و سبز، همراه کنید. در نهایت با پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند قرمز استایل تان را تکمیل کنید.


بلوز قرمز + دامن کوتاه سبز

بلوز قرمز ساده و دامن سبز سادهیکی از ساده ترین و جذاب ترین ست های ممکن برای شب یلدا، ست یک بلوز ساده قرمز با دامن سبز است. این استایل در عین مینیمال بودن، بسیار جذاب و خاص می باشد.اگر از دامن های کوتاه استفاده می کنید، به دلیل سرمای هوا می توانید از ساپورت های مشکی یا رنگ پا استفاده کنید.


شلوار سبز + بلوز سفید

شلوار سبز با بلوز سفید

اگر قصد دارید استفاده از رنگ قرمز را در استایل خود به حداقل برسانید، می توانید یک شلوار سبز پوشیده و آن را با یک بلوز یا شومیز سفید همراه کنید. در نهایت اگر علاقه داشتید می توانید از یک آیتم قرمز رنگ، مثلا یک کلاه، گردنبند یا کیف قرمز استفاده کنید.


کت و شلوار قرمز + بلوز سفید

کت و شلوار قرمز زنانه و بلوز سفید سادههمانطور که گفتیم، پوشیدن کت و شلوار زنانه قرمز رنگ، جسارتی می خواهد که ممکن است هر خانمی آن را نداشته باشد. اما اگر شما هم یکی از معدود خانم های جسور ایرانی هستید، می توانید کت و شلوار قرمز تان را با یک بلوز سفید امتحان کنید. پوشیدن یک بلوز سفید ساده از زیر کت و شلوار قرمز رنگ تان باعث می شود تا زنندگی رنگ کت و شلوار تا حد زیادی از بین رفته و استایل تان ملایم تر به نظر برسد.


دامن سبز پفی + بلوز سفید

استایل یک خانم با دامن سبز و بلوز سفید و کیف قرمزپوشیدن دامن سبز پفی، برای مهمانی های رسمی تر پیشنهاد می شود. اگر علاقه داشته باشید می توانید دامن سبز جذاب تان را با یک بلوز سفید رسمی بپوشید. در نهایت اگر قصد داشتید تا استایل تان را کمی یلدایی تر کنید، از اکسسوری های قرمز رنگ، مثلا کیف قرمز استفاده کنید.


بلوز قرمز + دامن طرحدار

بلوز راه راه قرمز و سفید با دامن طرحداراز آنجا که شب یلدا یکی از جشن های قدیمی و باستانی ایرانیان است، می توانید در این شب از دامن هایی که طرح های قدیمی دارند استفاده کنید. مثلا دامنی بپوشید که عکس شاهان قدیمی یا دختران قجری را دارد. با این دامن ها می توانید یک شومیز قرمز نیز بپوشید تا استایل تان کاملا مناسب شب یلدا شود.


پالتوی قرمز + دامن طرحدار

پالتوی قرمز و دامن طرحدار با کیف سبزاگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که شب یلدا را خارج از خانه و در رستوران یا هر فضای دیگری جشن می گیرید، ما یک پیشنهاد جذاب برای شما داریم. شما می توانید یک دامن بلند طرحدار را با یک پالتوی قرمز همراه کنید. سعی کنید از دامنی استفاده کنید که طرح های آن، ترکیبی از رنگ های قرمز و سبز و مشکی باشد. این استایل یکی از خاص ترین استایل هایی است که می توانید برای مهمانی های یلدای خارج از خانه داشته باشید. در نهایت می توانید استایل تان را با یک کیف یا کفش سبز، تمام کنید.


شومیز قرمز + شلوار جین

شومیز قرمز با شلوار جین روشناگر برای شب یلدا به یک جمع کوچک خانوادگی دعوت شده اید، می توانید از یک شومیز قرمز به همراه یک شلوار جین روشن استفاده کنید. شومیز قرمز یک لباس مناسب شب یلدا بوده و شلوار جین نیز بسیار راحت و زیبا می باشد. این استایل در عین سادگی، یکی از جذاب ترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.


سرهمی سبز + اکسسوری قرمز

استایل یک خانم با لباس های سر تا پا سبز و کیف قرمزبرای اینکه در کنار تمام افرادی که در شب یلدا قرمز پوشیده اند بدرخشید، می توانید از یک سرهمی سبز رنگ استفاده کنید. اگر هم به سرهمی علاقه ندارید، می توانید از یک بلوز و شلوار سبز رنگ استفاده کنید. در نهایت هم می توانید از اکسسوری های قرمز رنگ استفاده کنید. با این استایل در عکس های شب یلدا، متفاوت ترین فرد جمع خواهید بود.


سر تا پا مشکی + پالتوی قرمز

سر تا پا مشکی با پالتوی قرمزیکی از ساده ترین استایل های پیشنهادی برای افرادی که شب یلدا را بیرون از خانه جشن می گیرند، پوشیدن لباس های سر تا پا مشکی به همراه یک پالتوی قرمز می باشد. برای خلق این استایل، می توانید به راحتی از آیتم های مشکی که مطمئنا در کمد لباس هایتان دارید استفاده کرده و در نهایت برروی تمام آیتم های مشکی رنگ تان، یک پالتوی قرمز رنگ بپوشید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید