بررسی سبک لباس پوشیدن لانا دل ری ، خواننده پرطرفدار و خوش استایل آمریکایی

0
2720
استایل لانا دل ری

لانا دل ری برای خیلی ها نام آشنایی است. صدای بی نظیر و سبک موسیقی فوق العاده اش او را به یکی از خوانندگان به یاد ماندنی تبدیل کرده است. او با هر آلبومی که منتشر می کند، جانی دوباره به زندگی هنری اش می بخشد. لانا علاوه بر صدای فوق العاده ای که دارد، دارای استایلی خاص و جذاب و در عین حال ساده است؛ به همین دلیل به راحتی می توان از سبک لباس پوشیدنش پیروی کرد. او برای لباس پوشیدن استایل های متفاوتی دارد؛ اما اغلب استایل هایش شما را به یاد شلختگی و آزادی در لباس پوشیدن استایل های دهه ۵۰ می اندازد. برای آشنایی بیشتر با استایل لانا دل ری و داشتن استایلی شبیه به این خواننده جذاب، این مقاله را مورد مطالعه قرار دهید.

بررسی استایل لانا دل ری

پارچه گیپور و حریر

استایل لانا دل ری با پیراهن گیپوراستایل لانا دل ری مسحور کننده و پر اسرار است. یکی از عواملی که به او در داشتن این نوع استایل کمک می کند، پوشیدن لباس های توری و گیپور یا لَخت و حریر است. اگر دوست دارید از سبک لباس پوشیدن لانا دل ری الهام بگیرید (نه اینکه کپی کنید) می توانید به جای پوشیدن یک لباس کاملاً توری، یک بخش لباستان را توردار کنید. مثلاً می توانید روی شلوار جین و تی شرت تان، یک کیمونوی گیپور بپوشید و یا یک نیم تنه حریر را با شلوار ست کنید.

پارچه جین

استایل جین لانا دل ریهنگامی که لانا دل ری دانش آموز دبیرستانی بود، زیاد از لباس های جین تیره و جذب استفاده می کرد. اما الان جین روشن تر و گشاد تر می پوشد تا ظاهر اغوا کننده تری داشته باشد. اگر می خواهید استایل شما خاص تر باشد و بیشتر به چشم بیاید، می توانید کت و شلوار جین یا یک شلوار جین با یک بلوز ساده سفید بپوشید. اگر نمی خواهید ازسر تا پا جین بپوشید، می توانید یک کت جین با لباس تان ست کنید تا استایل و ظاهر جذاب تری داشته باشید.

مطلب مرتبط:  معرفی نکاتی برای انتخاب کت و شلوار مناسب با فرم اندام تان

رنگ ها

لانا دل ری با پیراهن قرمزلانا دل ری به ندرت لباس های با رنگ فانتزی و براق می پوشد. او رنگ های خنثی، قرمز و رنگ های پاستلی (ترکیب سفید با رنگ های روشن) را ترجیح می دهد. برای اینکه رنگ های لباس لانا را داشته باشید فقط یک نکته را رعایت کنید: رنگ های براق و یا فانتزی را کنار بگذارید.

سارافون تابستانه

استایل لانا دل ری با سارافون گلداریکی از لباس های منحصر به فرد لانا سارفون های گلدار بلند اوست. این مدل لباس، گزینه خوبی برای تابستان به حساب می آید؛ چون هم خیلی راحت و خنک است و هم برای انتخاب مدل و رنگ آن دست تان کاملاً باز است. ضمناً این راحت ترین لباسی است که می توانید انتخاب کنید تا استایلی مشابه لانا دل ری داشته باشید.

اکسسوری

لانا دل ری با اکسسوری های درشتعینک آفتابی خاص، کلاه های تابستانی بزرگ و زیورآلات درشت و رژ لب های تیره و پر رنگ لانا دل ری همیشه به چشم همه می آید. او همیشه رنگ همه ی این آیتم ها را مطابق و مناسب با هم انتخاب می کند. در مورد کفش هم برای استایل روزمره و راحتی، کتانی ساده و یا کتانی ساق بلند بپوشید و برای استایل های مجلسی و رسمی کفش پاشنه بلند بپوشید. همچنین اگر قد بلند هستید می توانید از کفش های مجلسی بدون پاشنه استفاده کنید.

گل روی سر

استایل لانا دل ری با گل روی سر یکی از استایل های لانا که همیشه در ذهن ها می ماند، پیراهن های گلداری است که می پوشد و تاج های گلی است که بر سر می گذارد. او از این استایل در بسیاری از کنسرت ها و موزیک ویدئوهایش، مثلاً موزیک ویدئوی آهنگ بُرن تو دای استفاده کرده است.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید