بزرگ نشان دادن لب ها با ۵ راهکار آرایشی که خودتان می توانید انجام دهید

0
5947
تکنیک های آرایشی برای بزرگ نشان دادن لب ها

برای داشتن لب های بزرگتر، می توانید یک جراح پلاستیک پیدا کنید، وقت بگیرید، به مطبش بروید و به او مقداری زیادی پول بدهید تا به لب های شما ژل یا هر چیز دیگری تزریق کند. بعد از آن چند ماه صبر کنید و دوباره این پروسه را دوباره و دوباره تکرار کنید. یا اینکه می توانید یکی از این ۵ نکته را امتحان کنید تا با کمترین هزینه، موجب بزرگ نشان دادن لب ها یتان شوید.

۵ روش بزرگ نشان دادن لب ها

لب ها را پوسته پوسته کنید

از انجایی که یکدست بودن پوست لب باعث می شود آن ها صاف تر دیده شوند، یک بالم لب خانگی که خودتان می توانید در خانه بسازید، می تواند برای بزرگ نشان دادن لب های شما عالی باشد. کندن پوست های مرده لب علاوه بر ارتقاء گردش خون، به آنها اجازه می دهد براق تر و پرتر به نظر برسند.

 

رژ لب قرمز بزنید

رژ لب هایی با رنگ های همرنگ پوست و صورتی، لب های قلوه ای شما را کوچک نشان می دهند، از طرف دیگر رنگ های بنفش تیره و قهوه ای تیره لب هایتان را باریکتر نشان خواهند داد. بجای همه ی این رنگ ها، رنگ قرمز آلویی را انتخاب کنید که نور را برگردانده و این تصور را می دهد که لب های پُرتری دارید.

 

صورت یک خانم بلوند

روی رژ لب های پاستلی، برق لب بزنید

بجای آنکه اجازه دهید آن رنگ صورتی آدامسی، لب های شما را کوچک نشان دهد، مقدار کمی برق لب بر روی قسمت میانی لب پایینی خود و درست زیر منحنی میانه لب بالایی بزنید تا لبهای شما پرتر بنظر برسد.

مطلب مرتبط:  آموزش 4 مرحله ساده برای استفاده تمیز و جذاب از رژ لب قرمز

 

از خط لب  و رژ لب استفاده کنید

همیشه می توانید بدون توجه به رنگ لب هایتان، نکته ای را که افراد مشهور از آن استفاده می کنند، به کار ببرید. با استفاده از رنگی که به رنگ طبیعی لب شما نزدیک تر است، کمی بیرون تر از منحنی میانه ی لب بالایی و میانه لب پایینی خود، خطی بکشید. سپس، آن خط را با رژ لب و خط لب مناسب آن پر کنید. اما از بیش از حد انجام دادن این کار در اطراف لب ها و دهان خود، دوری کنید تا مانند یک حرفه ای به نظر برسید.

 

از هایلایتر استفاده کنید

همانطور که با کمک کانتورینگ صورت می توانید معایب صورت تان را پنهان کرده و آرایش جذاب تری داشته باشید، با استفاده از استروبینگ یا هایلایتر هم می توانید لب های خود را برجسته تر نشان دهید. بر روی منحنی میانه لب بالایی و پر ترین بخش لب پایینی خود از هایلایتر استفاده کنید تا لب های شما برجسته تر نشان داده شده و رنگ ها در برگرداندن نور از لب هایتان، به نفع شما کار کنند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید