فصل بهار، فصل تازگی و زندگی ست.فصل رنگ های شاد و سر زنده. ماهم همگام با طبیعت باید لباس های شاد و رنگی به تن کنیم. ست هایی از رنگ های متفاوت و مناسب این فصل، به تن کنیم و بهاری شویم. استفاده از رنگ های سبز و زرد و آبی میتواند انتخاب خوب و مناسبی برای این فصل باشد. اما بعضی افراد در ست کردن این رنگ لباس ها به مشکل برمی خورند. ما امروز راهکارهایی به شما ارائه میدهیم تا به راحتی و زیبایی لباس هایتان را با هم ست کنید و در این فصل زیبا، بسیار شیک و خوش تیپ باشید.

1. ست لباس مردانه آبی

رنگ آبی بسیار زیبا ،آرام و دلنشین است.در بهار ترکیب این رنگ با رنگ های سرد یا خنثی مثل استخوانی را امتحان کنید. رنگ آبی برای هر جزء از لباستان (کت،پیراهن،شلوار و…) که انتخاب کنید کاملاً مناسب است.

2. ست لباس مردانه سبز

انتخاب رنگ سبز به خصوص سبز روشن بسیار شیک و مناسب بوده و جسارت و خاص بودن شما را در پوشیدن لباس بیان می کند. این رنگ را میتوانید با رنگ های کمی تیره تر مثل آبی تیره یا جین و یا قهوه ای ست کنید.

3. ست لباس مردانه کالباسی

استفاده از رنگ صورتی چرک یا کالباسی به طور کلی بسیار جذاب است، اما استفاده از این رنگ در فصل بهار جذابیت بیشتری هم به آن می بخشد. ترکیب این رنگ، با طوسی، سورمه ای و تمامی رنگ های روشن بسیار متفاوت و زیباست. حتی اگر از این رنگ برای یک جزء کوچک هم استفاده کنید (مقل پاپیون) بازهم زیبایی را القا خواهد کرد.

مطلب مرتبط:  اتو کردن کت و شلوار در چند دقیقه

4. ست لباس مردانه قهوه ای

ن رنگ لباس را می توانید در فصل بهار با رنگ های روشن و یا تیره تر در تناژ خود ست کنید.همچنین ترکیب آن با رنگ های عنابی، سورمه ای و یا زرشکی هم بسیار دلنشین و زیباست.

5. ست لباس مردانه زرشکیلباس های زرشکی رنگ را هم می توانید برای استایل های رسمی و هم برای استایل های خیابانی و اسپورت در این فصل استفاده کنید. لباس هایی به رنگ زرشکی را می توانید با رنگ آبی و دیگر رنگ های خنثی مثل خاکستری یا سفید ست کنید.

6. ست لباس مردانه یاسی

فصل بهار برای استفاده از رنگ یاسی ،مناسب ترین فصل سال است. این رنگ را می توانید از کوچکترین جزء تا اصلی ترین اجزاء مورد استفاده قرار دهید و آن را با رنگ بنفش تیره یا بادمجانی و همچنین ست جین، بپوشید تا در عین سادگی، جذاب و خاص باشید.

 

1 نظر

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید