با بیوگرافی حمید فدایی سوپر مدل مشهور ایرانی آشنا شوید

0
324
آشنایی با بیوگرافی حمید فدایی

حمید فدایی یکی از جذابترین مدل های مرد ایرانی است. او با تلاش فراوان و علاقه زیادی که به حرفه مدلینگ داشته توانسته است پیشرفت چشمگیری در کارش داشته باشد. حمید فدایی هم اکنون رابطه بسیار عاشقانه ای با الناز گلرخ، بلاگر و مدل مشهور ایرانی دارد. در زمان نگارش این مقاله، فدایی ساکن دبی بوده و در همانجا فعالیت می کند. در ادامه این مقاله با بیوگرافی حمید فدایی بیشتر آشنا خواهید شد.

 

حمید فدایی در دبی

زندگی شخصی

حمید فدایی تیر ماه سال ۱۳۶۷ در شهر تهران متولد شده است. رشته تحصیلی او در دانشگاه، مهندسی عمران بوده و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داده است؛ اما فعالیت حرفه ای خود را در زمینه مهندسی عمران انتخاب نکرد.

 

حمید فدایی با کت و شلوار

علایق

او بیشتر زمان بیکاری خود را به ورزش و مطالعه می گذراند. ورزش مورد علاقه فدایی بسکتبال است. او در زمینه عکاسی و طراحی هم فعالیت می کند.

 

استایل و ظاهر حمید فدایی

مشخصات ظاهری

قد حمید فدایی ۱۸۵ سانتی متر و وزنش ۷۵ کیلو است. رنگ چشم و موهای او قهوه ای بوده و چهره اش شبیه مدل های اروپایی است. او تاکنون هیچ گونه عمل جراحی زیبایی انجام نداده است.

 

حمید فدایی و الناز گلرخ

حمید فدایی و الناز گلرخ

حمید فدایی با الناز گلرخ یکی از بلاگرهای معروف و موفق و خوش چهره ایرانی نامزد کرده است. این زوج معروف به دلیل مشکلات و محدودیت هایی که در ایران داشتند برای ادامه فعالیت خود به دبی رفتند و هم اکنون درآن جا زندگی می کنند.

 

حمید فدایی سوپر مدل ایرانی

پیش از شروع فعالیت حرفه ای

حمید فدایی پیش از این که وارد عرصه مدلینگ شود، در پاساژ تندیس تهران مغازه داشت. یکی از مهم ترین دلایل ورود حمید به دنیای مدلینگ، برادرش بود؛ برادر حمید طراح لباس بوده و ایده فعالیت در زمینه مدلینگ را به حمید مطرح کرد. او با پیدا کردن آژانس مدلینگ و عکاس حرفه ای، حمید را وارد عرصه مدلینگ کرد.

 

حمید فدایی در رم

فعالیت حرفه ای

حمید در سال ۱۳۸۷ در حالی که تنها ۲۰ سال داشت و دانشجو بود، حرفه مدلینگ را شروع کرد و به دلیل علاقه زیاد، پشتکار و چهره جذابی که داشت توانست به خوبی در این زمینه بدرخشد. او اولین تجربه مدلینگ را با برند فیلا شروع کرد. دیدن عکس هایش روی بیلبوردها برای اولین بار باعث ایجاد هیجان بیشتر در او شد و باعث شد با علاقه بیشتر و به صورت جدی تری کارش را ادامه دهد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید