با بیوگرافی صدف طاهریان مدل جذاب ایرانی آشنا شوید

0
5988
آشنایی با بیوگرافی صدف طاهریان

صدف طاهریان یکی از چهره های پرطرفدار ایرانی در دنیای مدلینگ است. او که پیش از این در سینما و تلویزیون ایران مشغول به کار بود، مدتی است که فعالیت هایی در زمینه مدلینگ دارد. طاهریان در حرفه بازیگری درخشش چندانی نداشت؛ اما به ورود به حرفه مدلینگ توانست شهرت بیشتری یابد. در ادامه این مقاله با بیوگرافی صدف طاهریان بیشتر آشنا خواهید شد.

 

صدف طاهریان با استایل زمستانی

بیوگرافی صدف طاهریان

صدف طاهریان متولد ۳۰ تیر ماه ۱۳۶۷ در تهران است. او تحصیلات خود را در دانشگاه تهران در رشته معماری گذرانده و از سن ۱۹ سالگی در کلاس های بازیگری شرکت کرده است.

 

استایل صدف طاهریان

حرفه بازیگری

صدف طاهریان در سال ۱۳۹۰ در سن ۲۳ سالگی برای اولین بار در فیلم “هیچ کجا هیچ کس” ایفای نقش کرد. او به طور کلی در سینما و تلویزیون تجربه کاری زیادی نداشته و در فیلم های کمی ایفای نقش کرده است. از تجربه های کاری او می توان به فیلم سینمایی “سلام برعشق”، “عصر یخبندان” و “کوچه پس کوچه های عشق” اشاره کرد. او همچنین در چند فیلم تلویزیونی نیز حضور داشته است.

 

مدل جذاب ایرانی صدف طاهریان

انتشار عکس های بی حجاب

اولین عکس بدون حجاب صدف طاهریان در سال ۱۳۹۴ در پیج اینستاگرام این بازیگر قرار گرفت. تصور اکثر افراد این بود که پیج صدف هک شده است. اما بعد از چند ساعت طاهریان با انتشار ویدیویی از خود به این شایعات پایان داد. او از نگرانی دوستان و طرفدارانش تشکر کرده و اضحار کرد که صفحه اش هک نشده است و خود او عکس هایش را منتشر کرده است.

 

ظاهر جذاب صدف طاهریان

خارج شدن از ایران

صدف طاهریان برای مهاجرت، ایران را به مقصد ترکیه ترک نمود. او ابتدای مهاجرتش به ترکیه رفت و در همین حین شایعاتی در این باره که او با “شبکه جم” قرارداد کاری بسته و همراه چندین بازیگر از ایران برای همکاری با آن شبکه جارج شده است پخش شد. اما بعد از مدتی این خبرها تکذیب شد. علیرغم اینکه طاهریان تجربه زیادی در بازیگری نداشته و مدت طولانی در سینمای ایران نبود، دلیل مهاجرت خود را فساد پشت پرده در سینمای ایران اعلام کرده است.

 

صدف طاهریان با استایل زرد جذاب

شرایط فعلی

او هم اکنون در دبی زندگی می کند؛ جایی که مقصد بسیاری از چهره های مشهور مدلینگ ایران، مثل الناز گلرخ و حمید فدایی نیز بوده است. طبق گفته طاهریان او از مهاجرتش پشیمان است و به این نتیجه رسیده است که فساد در همه جای دنیا وجود دارد!

 

صدف طاهریان در حال آرایش کردن

شایعات و حواشی

به طور کلی شایعات زیادی در مورد زندگی صدف طاهریان وجود داشته است. با انتشار عکس صدف طاهریان همراه با “اوزگور تکه” یکی از بازیگرهای معروف ترکیه، شایعاتی در مورد ازدواج آن ها منتشر شد که پس از مدتی تکذیب شد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید