قطعا مطالعه بیوگرافی بازیگران محبوب، بسیار لذت بخش است. میلاد کی مرام یکی از بازیگرانی است که این روزها نامش بیشتر از همیشه به گوش می رسد و از هر زمان دیگری پر طرفدار تر و موفق تر به نظر می رسد. این بازیگر خوش سلیقه و شیک پوش چندیست که توجه اکثریت دوستداران فیلم و سریال را به خود جلب کرده و در دوران اوج بازیگری اش به سر می برد. برای آشنایی هرچه بیشتر با بیوگرافی میلاد کی مرام ، این بازیگر محبوب و جذاب با ما همراه باشید.

 

میلاد کی مرام با عینک آفتابی

بیوگرافی میلاد کی مرام

میلاد کی مرام بازیگر جذاب و شیک پوش سینما و تلویزیون ایران است، که این روز ها با موفقیت های خویش سر و صدای زیادی به پا کرده است. وی در ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در بندر انزلی متولد شد، اما اصالتا تبریزی می باشد. او سومین فرزند خانواده است و یک برادر و خواهر بزرگتر از خود نیز دارد. میلاد کی مرام دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک و فوق لیسانس روانشناسی است. شاید با نگاه اول به سطح زندگی وی اینطور برداشت شود که میلاد کی مرام از کسانی است که بدون دغدغه و بدون سختی راه های موفقیت را طی کرده و به جایگاه فعلی رسیده است؛ اما در واقع اینطور نیست. در ادامه می توانید با ابعاد مختلف زندگی این بازیگر جوان آشنا شوید.

 

میلاد کی مرام با کت راه راه در حال خندیدن

پدر و مادر

اطلاعات اندکی راجع به زندگی شخصی این بازیگر خوش استایل وجود دارد؛ اما آنچه که از صفحه اینستاگرام ایشان و پست های وی مشخص است، علاقه شدیدش به پدر و مادر و احترام به این جایگاه مقدس است. او در وصف پدر و مادر چنین جمله ای را منتشر کرده است: “خیلی بزرگ شدیم تا فهمیدیم سخت گیری مادر عشق بود، غضبش عشق بود و تنبیه اش عشق… و خیلی بزرگتر شدیم تا فهمیدیم زیباتر از لبخند پدر، انحنای قامت اوست.”

 

میلاد کی مرام با کت آبی و عسنک آفتابی

روابط عاشقانه

میلاد کی مرام از معدود بازیگرانی است که در فضای مسموم حواشی و شایعات کمتر قرار گرفته است و شهرت و محبوبیت وی به خاطر نقش آفرینی های موفقی است که تاکنون داشته است. چندی پیش به خاطر انتشار یک عکس با ماهور الوند شایعاتی مبنی بر ازدواج این دو بازیگر پخش شد؛ اما این عکس مربوط به پشت صحنه فیلم سینمایی “ملی و راه های نرفته” بود. وی مجرد است و در خصوص وضعیت تاهل خود این چنین می گوید: “هنوز ازدواج نکرده ام؛ چراکه شرایطش را ندارم. وقتی کار ثابت، خانه و ماشین داشتم، آن وقت ازدواج خواهم کرد. البته تحمل من، کار بسیار سختی است؛ زیرا خیلی کم حرف هستم و تنهایی را دوست دارم.”

 

استایل میلاد کی مرام با پلیور قرمز

علایق

میلاد کی مرام یکی از طرفداران سرسخت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی است؛ به طوری که نسبت به تغییر و تحولات داخلی این باشگاه حتی در بخش بانوان واکنش نشان داده است. او عضو باشگاه والیبال هنرمندان نیز می باشد.

 

استایل میلاد کی مرام

استایل

میلاد کی مرام یکی از بازیگرانی است که به واسطه دوست داشتن خود، از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است. عکس هایی که او اغلب در صفحه اینستاگرام شخصی خود منتشر می کند، اکثرا با استایل های خاص و جذاب می باشد. شاید اگر میلاد کی مرام بازیگر نمی شد، حتما یک مدل موفق می شد. در اکثر مراسم و جشنواره های مختلف، او را با کت و شلوار های طرح دار شیک، و با ژست های زیبا و یا لباس های اسپرت خاص مشاهده می کنید.

 

استایل میلاد کی مرام با کت و شلوار

زندگی حرفه ای

میلاد کی مرام فعالیت هنری خود را از کار در تئاتر آغاز نمود. او هنگامی که 16 ساله بود، در بندر انزلی به خاطر نمایش “شب نشینی در جهنم” به کارگردانی مهرداد رایانی جایزه بهترین بازیگر تئاتر منطقه ‌ای فجررا دریافت نمود و به لطف و اعتماد آقایان پاک‌ سرشت و معینی در دو کار تصویری نیز شرکت کرد. پس از آنکه به تهران آمد تصمیم گرفت به صورت آکادمیک نیز این رشته هنری را دنبال کند؛ از این جهت درکلاس‌های کارنامه یا کلاس‌ های آقای سمندریان و در ‌‌نهایت کلاس‌ های آقای کیمیایی شرکت نمود و سرانجام توانست در فیلم “رئیس” در گروه کارگردانی حضور یابد.

 

میلاد کی مرام در کنار برج میلاد

عشق بازیگری

میلاد کی مرام از بازیگرانی است که برای رسیدن به اهداف خود سختی ها و پستی و بلندی های راه را به جان خرید و سرانجام مزد زحمات خود را گرفت. میلاد کی مرام پیدا کردن راه و مسیر موفقیت خود را زمانی می داند که با آقای مسعود کیمیایی آشنا شده است. به گفته خود میلاد کی مرام زمانی که به تهران آمد و در تنهایی به سر می برد، با کلاس های استاد کیمیایی آشنا شد. این دوران با نداشتن جای خواب شروع گردید که مجبور بود کنار تئاتر شهر در انتهای اتوبوس دوست خود بخوابد. قبل از آن سرایدار مدرسه کیمیایی بود و درادامه، کار در یک رستوران واقع در یوسف آباد آینده هنری وی را رقم زد.

 

استایل میلاد کی مرام با کت و شلوار آبی

کشف استعداد

همانطور که می گویند بعد ازهر سختی، آسانی است، میلاد کی مرام بعد از تحمل آن همه سختی و بی پولی، هنگامی که پشت صندوق پیتزا فروشی بود خانم گلاب آدینه برای خرید غذا به رستوران آمد. میلاد از فرصت استفاده کرده و علاقه خود به هنر و بازیگری را برای ایشان بازگو کرد. این نقطه پرتاب میلاد کی مرام به قله های موفقیتی شد که قطعا سرنوشت او را رقم می زد.

خانم آدینه از ایشان دعوت کرد تا برای مجموعه “خواستگاری” تست بازیگری بدهد و بعد از تست، در ۲۱ نقش این سریال اپیزودیک بازی کرد. میلاد کی مرام در این مورد می گوید: “بودن در این سریال دریچه جدیدی در زندگی من بود که به خاطر این اتفاق همیشه سپاسگزار خانم آدینه هستم.”

 

میلاد کی مرام با کت بنفش

سوابق حرفه ای

میلاد کی مرام تاکنون بالغ بر 26 فیلم سینمایی، تلویزیونی و تله فیلم بازی کرده است. او در اکثر این مجموعه ها درخشش خاصی داشته و معمولا نقش برجسته ای نیز داشته است.

 

میلاد کی مرام با استایل رسمی

جوایز

میلاد کی مرام موفق به دریافت دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیگر از دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت برای بازی درفیلم “ملکه” شده است. همچنین دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم “خط ویژه” نیز به میلاد کی مرام تعلق گرفت که او نیز این جایزه را به بیمارستان محک تقدیم کرد. علاوه بر این، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد شانزدهمین جشن خانه سینما نیز شده است.