بیوگرافی هادی حجازی فر – از تئاتر عروسکی تا درخشش در سینما

0
152
بیوگرافی هادی حجازی فر

هادی حجازی فر متولد ۱۷ خرداد ۱۳۵۵ در خوی بازیگر سینما و کارگردان تئاتر سینما می باشد. از فیلم های هادی حجازی فر می توان ایستاده در غبار، ماجرای نیمروز لاتاری و به وقت شام را نام برد.در ادامه با ما همراه باشید تا  با بیوگرافی هادی حجازی فر بیشتر آشنا شوید.

بیو گرافی هادی حجازی فر

هادی حجازی فر فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش عروسکی از دانشگاه تهران می باشد، علاوه بر بازیگری؛ کارگردانی هم می کند وهمیشه می گوید از کودکی علاقه ای به درس نداشته است و علاقه اش به هنر او را به سمت بازیگری سوق داد. حجازی فر بازیگری را از نوجوانی با نمایش عروسکی آغاز کرد و سال ها زحمت کشید تا در نهایت با حضور در فیلم هایی مثل ایستاده در غبار و لاتاری توانست درخشش خود را آغاز کند.

حجازی فر در جشنواره

نوجوانی

در سال ۱۳۷۰ وقتی ۱۵ ساله بود در شهر خوی آذربایجان غربی فعالیت هنری خود را با تئاتر دانش آموزی شروع کردند و با نمایش فریاد تا نهایت در جشنواره کشور انتخاب شدند. حجازی فر درهمان سال های نوجوانی با حمایت پدرش که رئیس آموزش و پرورش نقده و میاندوآب بود از سالن های تئاتری این سازمان برای کار تئاتری بچه های مدارس استفاده می کردند و تماشاگرانشون هم بچه های کانون و مدرسه بودند.

جوانی

حجازی فر ورودی سال ۱۳۷۷ در رشته تئاتر عروسکی دانشگاه هنر های زیبای تهران بود و فعالیت خود را در حیطه بازیگری در همان سال های دانشگاهی آغاز کرد و در فیلم “مزرعه پدری” اثر زنده یاد رسول ملاقلی پور ایفای نقش کرد.

مطلب مرتبط:  استایل های روزمره برد پیت

فعالیت حرفه ای و اوج شهرت

هادی حجازی فر در مدت کوتاه در سال۹۶-۱۳۹۵ بسیار موفق عمل کرده و نامش در بهترین و جنجالی ترین فیلم ها دیده شده است. استارت موفقیت و شهرت هادی حجازی فر با ( ماجروی نیمروز ) زده شد. در سال ۱۳۹۴ وقتی ۳۹ ساله بود در فیلم ایستاده در غبار در مقام بازیگر نقش حاج احمد متوسلیان را بازی کرد، این فیلم سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فجر را گرفت.هادی حجازی فر علاوه بر بازیگری کارگردانی را نیز شغل اصلی خودش می داند.

درحال حاضر هادی حجازی فر با بازی در فیلم هایی مانند لاتاری ، دارکوب و ماجرای نیمروز چهره ای مشهور در سینمای ایران محسوب میشود.

حجازی فر در سینما و تلوزیون

از مجموعه فیلم های سینمایی تاثیرگذار او می توان به نفس، استیگمات، لاتاری، به وقت شام و ممنوعه(نمایش خانگی) اشاره کرد. همچنین توانست با بازی در سریال های دوپینگ  و زیرخاکی در قاب تلوزیون نیز بسیار بدرخشد و مخاطبان بیشتری را تحت تاثیر قرار دهد.

منبع:نمناک

 

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید