کیت هرینگتون، بازیگر بریتانیایی است که شهرت خود را مدیون بازی در نقش جان اسنو در سریال بازی تاج وتخت می باشد. او با دریافت دستمزد 2 میلیون پوند برای هر قسمت از این سریال، یکی از گران قیمت ترین بازیگران آمریکا به شمار می رود. این بازیگر جذاب، به تازگی با رز لزلی ازدواج کرده است. در ادامه با بیوگرافی کیت هرینگتون و جزئیاتی از زندگی او آشنا خواهید شد.

 

استایل رسمی کیت هرینگتون

بیوگرافی کیت هرینگتون

کیت هرینگتون،  در 26 دسامبر سال 1986 (مصادف با 5 دی ماه 1365) در لندن به دنیا آمد. او ملیت بریتانیایی دارد؛ اما از ریشه انگلیسی، اسکاتلندی، ایرلند شمالی و آلمانی است. نام شناسنامه ای او کریستوفر کتسبی هرینگتون است؛ مادرش دبورا جین و پدرش سر دیوید ریچارد هرینگتون می باشد. مادر کیت قبلا نمایشنامه نویس بوده و پدرش نیز تاجر است.

 

کیت هرینگتون بازیگر بریتانیایی

تحصیلات

کیت هرینگتون از سال 1992 تا سال 1998 دوران ابتدایی را در مدرسه Southfield (سَوث فیلد) گذراند. در سن 11 سالگی با خانواده اش به شهر کوچک ووسترشر مهاجرت کردند و کیت دبیرستانش را در مدرسه مارتلی گذراند ودر سال 2003 فارغ التحصیل شد.

کیت در 14 سالگی و بعد از تماشای نمایش “در انتظار گودو” به بازیگری علاقمند شد و در بسیاری از نمایشنامه های مدرسه به ایفای نقش پرداخت. در سال 2003 نیز به دانشگاه رفت و به تحصیل در رشته تئاتر و نمایش پرداخت. او بعد از فارغ التحصیلی در سال 2005 به مدرسه بازیگری رفت و در سال 2008 نیز از آن جا فارغ التحصیل شد. او قبل از ورود به دنیای بازیگری، قصد داشت روزنامه نگار شود.

 

بازیگر بازی تاج و تخت

ویژگی های ظاهری

کیت هرینگتون 170 سانتی متر قد و 77 کیلوگرم وزن دارد. رنگ موهایش قهوه ای تیره و چشمانش نیز قهوه ای هستند. عرض شانه اش 107 سانتی متر، دور کمر 84 و سایز کفش او نیز 40 است.

 

استایل رسمی کیت هرینگتون

زندگی حرفه ای

کیت بازیگری را از دوران مدرسه آغاز کرد. او بازیگری را با ایفای نقش آلبرت در نمایش اقتباسی تئاتر ملی به نام “خانه جنگ” آغاز نمود. او بعد از این کار تاحد زیادی مورد توجه قرار گرفت. بعد از این نمایش، وی برای بازی در اولین نقش تلویزیونی خود برای نقش جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت تست داد. نحوه بازی وی در این سریال، واکنش های مثبت و تحسین برنگیزی برای کیت هرینگتون به همراه داشت و همین امر باعث درخشش این بازیگر شد.

 

جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت

جان اسنو

نقش آفرینی در سریال بازی تاج و تخت، یکی از بزرگترین اتفاقات زندگی حرفه ای کیت هرینگتون به حساب می آید. ایفای نقش جان اسنو در این سریال پرطرفدار، کیت را به شهرت جهانی رساند. به طوری که او هم اکنون طرفداران پر و پا قرصی در سرتاسر دنیا دارد. همچنین همانطور که گفته شد، کیت هرینگتون برای ایفای نقش جان اسنو جوایز بسیار زیادی دریافت کرده و همچنین توانست به یکی از گران قیمت ترین بازیگران آمریکا تبدیل شود. علاوه بر آن، از طریق همین سریال بود که توانست عشق زندگی خود را پیدا کرده و با او ازدواج کند.

 

کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو

جوایز و دستاوردها

او تاکنون موفق به دریافت جوایز متعددی نظیر جایزه بهترین بازیگر جوان هالیوود در سال 2013، بهترین بازیگر درام در مراسم دربی طلایی تلویزیونی در سال 2014، بهترین شخصیت قهرمانی در سال 2015، بهترین بازیگر نقش مکمل درام در مراسم دربی طلایی تلویزیونی در سال 2016 شد. همچنین او بیش از 20 مرتبه نامزد دریافت جوایز معتبری شده است. کیت هرینگتون در سال 2017، به یکی از پر درآمدترین بازیگران تلویزیون مبدل شد.

 

خندیدن کیت هرینگتون

درآمد خالص

همانطور که گفته شد، کیت هرینگتون برای بازی در هر قسمت از سریال بازی تاج و تخت، مبلغ 2 میلیون پوند دریافت کرده است. همچنین طبق گمانه زنی ها، درآمد خالص این بازیگر جذاب حدود 4 میلیون دلار می باشد. اما اطلاعات دقیقی برای اثبات میزان حقوق وی وجود ندارد. ولی با دانستن جایگاه و نوع بازی او می توان به دستمزد بالایش پی برد.

 

کیت هرینگتون و رز لزلی

رابطه کیت هرینگتون و رز لزلی

اینکه دقیقا چه زمانی عشق بین این دو بازیگر جذاب اتفاق افتاد را کسی نمی داند؛ اما همه می دانند که این رابطه از زمان سریال بازی تاج و تخت شروع شد. کیت هرینگتون در یکی از مصاحبه های خود گفت من در ایسلند عاشق شدم. این همان لوکیشن سریال بازی تاج و تخت زمانی که کیت هرینگتون در پشت دیوار با وحشی ها همراه شده بود و با رز لزلی همبازی شده بود می باشد. رز لزلی در فصل دوم به عنوان یک جنگجوی وحشی و البته دختری که جان عاشقش می شود ایفای نقش می کرد.

این زوج توانستند با داستان عاشقانه شان یکی از خاطره انگیزترین فصل های این سریال را بسازند؛ این جمله که “تو هیچی نمی دونی جان اسنو” که از جانب رز به کیت بیان می شد، بین طرفدارن این سریال خیلی باب شد. یکی از نکات مهم این عشق، این است که در سریال بازی تاج و تخت، قبل از فصل دو و تا فصل هفتم هیچ زنی در زندگی جان نبوده است، به غیر از رز لزلی. در سریال، عشق این زوج با سرنوشت بد تمام شد؛ اما در زندگی واقعی روابط آن ها روز به روز قوی تر می شود.

عکس این زوج در سال 2012 در یک رستوران در حالی که دست در دست هم بودند منتشر شد و شایعه رابطه آن ها شروع شد. کیت هرینگتون اوایل در تمامی مصاحبه هایش می گفت رابطه شان فقط یک دوستی ساده است و هر نوع رابطه عاشقانه را انکار می کرد. اما بعد از یک سال به این مسئله اعتراف کرد و البته معتقد بود که مسائل خصوصی شان باید محرمانه بماند.

جان در یکی از مصاحبه هایش گفت: “در زندگی واقعی دوست ندارم درباره اینکه با کسی رابطه دارم یا نه صحبت کنم و مسائل عشقی من سوژه مجله ها و اخبار باشد. این مسائل درباره کار و یا حتی درباره نوع زندگی من نیستند؛ بلکه مسائل عاشقانه و روابط خصوصی من هستند که باید محرمانه بمانند.

 

مراسم ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی

نامزدی و ازدواج

خبر نامزدی کیت و رز از یک منبع موثق سر و صدای زیادی به پا کرد، اما این زوج منتظر زمان خاصی بودند تا بتوانند نامزدیشان را به طور رسمی اعلام کنند. آن ها با انتشار یک آگهی در روزنامه تایمز لندن، نامزدیشان را به طور رسمی اعلام کردند. درنهایت این زوج با برگزاری مراسمی باشکوه، با حضور بسیاری از بازیگران مشهور و چهره های سریال بازی تاج و تخت، ازدواج کردند.