۵ ترفند آرایشی ساده برای بزرگ نشان دادن چشم ها

0
2888
روش های آرایشی برای بزرگ نشان دادن چشم ها

چشم ها جزو مهم ترین اجزای صورت هستند که تاثیر فراوانی بر زیبایی چهره دارند. به همین دلیل است که داشتن چشم های درشت و زیبا آرزوی هر خانمی است. اگر شما هم به صورت طبیعی چشم های درشت و بزرگی ندارید، با استفاده از چند ترفند آرایشی ساده می توانید به این مدل چشم دست پیدا کنید. در ادامه این مقاله با ترفندهای آرایشی برای بزرگ نشان دادن چشم هایتان آشنا خواهید شد.


از ریمل استفاده کنید

ریمل زدنبرای بزرگ نشان داد چشم هایتان می بایست بعد از اینکه لایه اول ریمل را روی مژه هایتان زدید، لایه دوم را فقط به قسمت های بیرونی مژه بزنید. برجسته کردن قسمت های خارجی مژه ها باعث می شود تا چشم های شما بازتر و کشیده تر به نظر برسد. اگر به طور کلی در ریمل زدن


به پلک تان هایلایتر بزنید

هایلایتر آرایشیهمانطور که استفاده از هایلایتر برروی گونه ها موجب حذب نور می گردد، برای چشم ها هم همینطور است. نیازی نیست که حتما ترفندهای عجیب و غریب آرایشی بلد باشید تا بتوانید چشم هایتان را بزرگ تر نشان دهید. تنها کافی است تا یک هایلایتر یا حتی یک سایه چشم کرم رنگ براق را بر روی مرکز هر پلک تان بزنید. این کار، چشم هایتان را روشن و براق خواهد کرد. همچنین می توانید از انگشت خود برای پخش کردن سایه یا هایلایتر استفاده کنید.


قرمزی دور چشم را پنهان کنید

کانسیلر زدنهیچ چیزی به اندازه خط چشم، باعث نمی شود که سفیدی دور چشم شما بیشتر به نظر برسد. توصیه می کنیم برای بزرگ نشان دادن چشم هایتان، چشمان خود را با یک خط چشم کرمی یا نود بکشید؛ اینکار اساسا مثل کانسیلر برای نواحی داخلی چشم شما عمل می کند. استفاده از خط چشم هر نوع تن رنگ قرمز و صورتی را از بین می برد؛ درنتیجه سفیدی چشم شما سفید تر و روشن تر بنظر خواهد رسید؛ این قضیه تاثیر بسزایی در بزرگ نشان دادن چشم ها دارد.


قوس ابروی خود را تنظیم کنید

برداشتن ابروشکل ابروها می تواند تاثیر بسزایی در بزرگ نشان دادن چشم ها داشته باشد؛ همه چیز هم بستگی به قوس ابروهایتان دارد. وجود قوس در ابرو باعث می شود تا ناحیه بیشتری از پوست بالای چشم تان دیده شود؛ این موضوع باعث ایجاد خطای دید شده و چشم هایتان را بزرگتر نشان خواهد داد. به هیچ عنوان بیش از حد ابروهایتان را برندارید؛ بهتر است برای انجام این کار از یک فرد حرفه ای کمک بگیرید تا بهترین مدل را به وجود آورد.


زیر ابروهایتان را فراموش نکنید

سایه زدن زیر ابرورد شدن از این مرحله ممکن است تمام تلاش هایتان را از بین ببرد. یک هایلایتر مخصوص ابرو خریداری کرده و آن را به راحتی بر روی استخوان های ابرو (فقط زیر هر ابرو) و به سمت گوشه های داخلی چشم ها بکشید. این کار باعث می شود هر گونه تیرگی در گوشه های داخلی چشم از بین برود. همچنین زدن هایلایتر در زیر ابروها، چشم های شما را بازتر کرده و تمام توجه را به قسمت بالایی جلب می کند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید