ترفندهای زیبایی مخصوص خانم ها

0
236
ترفندهای زیبایی

چند مورد از زیرکانه ترین ترفندهای زیبایی مخصوص خانم ها را به شما میگوییم که دانستن آن ها برای هر خانمی واجب است.

ترفندهای زیبایی مخصوص خانم ها

رازها و ترفندهای زیادی برای زیباتر به نظر رسیدن خانم ها وجود دارد . حتما لازم نیست برای زیبا شدن هزینه گزاف بپردازید بلکه می توانید با آنچه که در خانه دارید و با صرف وقت اندک زیباترین شوید البته برای رسیدن به این امر باید با چند ترفند آسان اما کاربردی در ریموژ آشنا شوید ، پس با ما همراه شوید.

 صاف شدن پوست اطراف ناخن با استفاده از برق لب

اگر دور ناخن تان پوسته پوسته می شود به جای استفاده از نرم کننده از برق لب استفاده کنید زیرا برق لب موادی در خود دارد که سبب صاف شدن پوست اطراف ناخن و از بین رفتن زخم ها می شود وموجب حفظ رطوبت آن قسمت می گردد.

ترفندهای زیبایی

ترفند زیبایی دست ها

راز پوست صاف زنان کره ای در این است که آن ها هیچگاه پس از شستن صورتشان از حوله استفاده نمی کنند و به جای آن کرم مرطوب کننده می زنند زیرا کرم در این هنگام بیشتر و بهتر جذب پوست می شود و پوست نرمتر می شود.

ترفند استفاده تا آخرین قطره از کرم پودر

اگر عجله دارید و برای خرید یک کرم جدید وقت ندارید ویا می خواهید تا آخرین قطره از کرمتان استفاده کنید می توانید آن را گرم کنید زیرا قطرات گرم شده راحت تر خارج می شوند.

ترفندهای زیبایی

ترفند انتخاب رژلب مناسب

برای انتخاب رژلب مناسب به جای امتحان کردن آن روی مچ دست خود آن را روی نوک انگشتان امتحان کنید زیرا رنگ دانه های لب و نوک انگشتان مثل هم هستند.

مطلب مرتبط:  آموزش کشیدن سایه چشم به صورت مرحله به مرحله همراه با تصویر

جذب بیشتر کرم با ریختن آن در شیشه دئودرانت

شیشه دئودرانت خالی خود را دور نیاندازید و آن را بشویید و خشک کنید و کرم و ژل و روغن مورد علاقه تان را درون آن بریزید. این روش باعث جذب بیشتر کرم می شود زیرا دئودرانت پوست شما را ماساژ می دهد.

پوست روشن و زیبا با استفاده از ماست

با استفاده از ماست، پوست خود را روشن کنید. برای این کار ابتدا صورتتان را بشویید و سپس ماست را مانند کرم بر آن بمالید و ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس آن را بشویید . این کار به مرور زمان پوستتان را روشن می کند.

در استفاده از رژ لب زیاده روی نکنید

اگر می خواهید از رژ لب استفاده کنید دقت کنید که در استفاده از آن زیاده روی نکنید زیرا زیاده روی در استفاده از رژلب نه تنها موجب بزرگتر جلوه کردن لبهایتان نمی شود بلکه چهره تان را مانند یک دلقک سیرک می کند. برای استفاده از خط لب آن را مماس با لبتان بکشید زیرا اگر خط لب را خیلی ایین تر بکشید چهره تان نازیبا می شود.

ترفندهای زیبایی

اثر طولانی مدت فرمژه با گرم کردن آن

قبل از استفاده از فرمژه آن را زیر آب گرم نگه داشته یا با سشوار گرم نمایید تا اثر بیشتر و طولانی مدت تری داشته باشد.

از بین بردن جوش های سرسیاه با وازلین

برای از بین بردن جوش های سر سیاه صورتتان را بشویید و کمی وازلین به آن بمالید سپس روی صورت را با یک تکه پلاستیک بپوشانید و یک حوله روی آن قرار دهید . پس از گذشت ۵ دقیقه حوله را بردارید و جوش هایتان را فشار دهید.

مطلب مرتبط:  آیا استفاده از کرم شب واقعا ضروری است؟

ریمل خانگی بسازید

یک ریمل خانگی بسازید که دارای عوارض نباشد . برای این کار چند تکه زغال خالص را پودر کنید و به آن ژل آلوئه ورا اضافه نمایید مطمئن باشید این ریمل به پوستتان آسیب نمی زند.

منبع:نمناک

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید