وقتی نوبت به خلق استایلی فراموش نشدنی می رسد، لباس تنها المانی نیست که باید در انتخاب آن دقت کنید. اکسسوری های شما نیز باید متناسب با استایل تان باشند. درغیر این صورت استایل شما به هم می ریزد و همیشه انگار چیزی کم دارد. بنابراین تصمیم گرفتیم برترین اکسسوری های فصل را گردآوری کنیم. این کیف ها و کلاه ها و کفش های شیک که در هفته های مد میلان و پاریس و نیویورک و لندن، جزو بهترین اکسسوری بهار/تابستان 2018 به شمار می روند. سعی کنید هر چه سریع تر آن ها را به لیست خریدتان اضافه کنید؛ چون استفاده از این ترندهایی هستند که دنیای مد را تسخیر خواهند کرد.

ترندهای اکسسوری بهار/تابستان 2018 در هفته مد پاریس، نیویورک و میلان

کلاه بیکر بوی

کلاه مدل بیکر بویاین اکسسوری جذاب دوباره به عرصه ی مد برگشته و شکل و شمایلش بهتر از گذشته شده است. کلاهی که روی سر خیلی از خانم های شیک در سرتاسر دنیا دیده می شود. کلاه بیکر بوی، کلاهی است غیررسمی و باحال که مناسب استایل آخر هفته تان است. خخواه آن را با شلوار جین ست کنید یا با پیراهن زنانه و یا با بلوز بافتنی کلفت، همیشه قشنگ و زیبا است. پس بهتر است با کلاه های لبه پهن تان خداحافظی کنید چون این کلاه از ملزومات این فصل محسوب می شود.

کیف کمری

استایل 4 خانم با کیف کمریکیف کمری همچنان با آن ساختار خاص و جنبه ی کاربردی اش در میان دیگر ترندهای اکسسوری بهار/تابستان 2018 حکمرانی می کند. این کیف هایی که نیازی به گرفتن در دست ندارند استایل تان را کاربردی می کنند. از طرح های حجیم و جادار گرفته تا آن هایی که جمع و جور و کتابی هستند می توانید طیفی از استایل های مختلف این کیف ها را انتخاب کنید و آن را به سبک های متفاوت ست کنید. این مورد از آن دسته اکسسوری هایی است که هر خانمی می تواند بدون توجه به استایل و موقعیتش از آن استفاده کند.

بوت بلند قرمز

استایل یک خانم با بوت قرمزبا روی کار آمدن بوت های بلند قرمز، بخش کفش های دنیای مد در این فصل جداً جذاب و خاص شده است. این بوت های چشمگیر برای خانم هایی که می خواهند کمی جلب توجه کنند، گزینه ایده آلی است. اگر جنس بوت هایتان ورنی باشد یا چیزی ملایم تر و نرم تر از آن، بهتر است آمادگی آن را داشته باشید که با نگاه دیگران مواجه شوید. آن هایی که می خواهند استایلی جیغ تر داشته باشند می توانند از لباس های قرمز در کنار بوت های قرمز خود استفاده کنند.

عینک آفتابی مدل ماتریکس

استایل 4 خانم با عینک ماتریکسیدر این فصل می توانید با یک عینک ماتریکس از چشم های خود در برابر آفتاب، بسیار شیک تر و جذاب تر محافظت کنید. این عینک که با فریم نازک مشکی خود، یادآور فیلم ماتریکس است، عینکی جمع و جور، باریک و نوک تیز و گربه ای مانند است و در هفته مد پاریس و نیویورک و میلان بسیار خودنمایی کرده است. عینکی که در سال 2017 جزو آیتم های شیک بود و هم سلبریتی ها و هم مدل های استایل روزمره از آن استفاده کردند. شما هم یک نمونه از این عینک به کلکسیون اکسسوری های خود اضافه کنید تا استایل روزمره تان امروزی و تاثیرگذار شود.

گوشواره های بلند

4 خانم با گوشواره های بلندگوشواره های چشمگیر از دسته اکسسوری های ضروری یکی دو فصل اخیر به شمار می روند و همچنان عرصه مد را ترک نکرده اند. این نوع گوشواره ها در ترندهای اکسسوری بهار/تابستان 2018 حتی بزرگ تر و محبوب تر هم شده اند؛ به طوری که امروزه اندازه ی آن ها تا روی دوش هم می رسد. بنابراین اگر می خواهید به روز ترین گوشواره ها را داشته باشید، سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که از همه بلندتر و توی چشم تر است.

کیف کج با بند کوتاه

استایل 4 خانم با کیف کوتاه کجاگر چندان علاقه ای به کیف های کمری که جزو اصلی ترین ترندهای اکسسوری بهار/تابستان 2018 به شمار می روند ندارید، کیف کج با بند کوتاه می تواند جایگزین خوبی برای آن باشد. این کیف شیک به اندازه کیف های کمری محبوب شده و البته به اندازه آن هم غیرمعمول نیست. سعی کنید از کیفی با بند کوتاه یا بند قابل تنظیم استفاده کنید و آن را به صورت کج بیاندازید؛ به طوری که کیف در رو یا زیر سینه تان بیفتد. فقط یادتان باشد لباس های کلفت و ضخیم نپوشید؛ چون استایل قشنگ تان را خراب می کند.

کلاه برتس مشکی

استایل 4 خانم با کلاه مشکیاگر دنبال کلاه مد روزی هستید که کاملاً زنانه هم باشد، از بیکر بوی صرف نظر کنید و سراغ کلاه برتس که جزو ترندهای اکسسوری بهار/تابستان 2018 است، بروید. این کلاه کلاسیک فرانسوی که در هفته مد پاریس بسیار خودنمایی کرد، به طرز شیک و خاصی استایل تان را تکمیل می کند. بهتر است از رنگ مشکی این مدل کلاه استفاده کنید. رنگ خنثی استایل تان را مرتب نشان می دهد و می توانید آن را با کلی لباس مختلف ست کنید. همچنین به جنس کلاه هم دقت کنید؛ از سر کردن کلاه های بافتنی شل خودداری کنید و در عوض کلاه های پشمی و چرمی انتخاب کنید که مدرن تر هستند.

کفش لژدار پهن

استایل 4 خانم با کفش پاشنه بلند لژداراگر می خواهید استایل و قدتان را همزمان بهبود ببخشید، هیچ راهی بهتر از پوشیدن کفش های لژدار پهن نیست. آن کفش های پهن و زمخت دهه ی 1970 و 1990 دوباره برگشته اند و بر صحنه مد روزمره حکمرانی می کنند. این کفش های بلند و راحت، مناسب آن هایی هستند که می خواهند قدشان مثل زمانی که پاشنه بلند می پوشند بلند شود و به قولی قد بلند به نظر برسند، اما در عین حال کفشی راحت به پا داشته باشند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدل دلخواهتان را انتخاب کنید. از صندل های شیک و لوفرهای پاشنه دار سبک ریترو گرفته تا بوت های گرانج و کتانی های خاص با طرح های عجیب، این کفش های لژدار مدلی مطابق سلیقه ی هر خانم آلامدی در این فصل دارد.

کیف حصیری

استایل 4 خانم با کیف حصیریکیف حصیری دیگر مدت هاست تنها در ساحل استفاده نمی شود. از این کیف در خرید، سینما و هر جایی که بخواهید می توانید استفاده کنید. پس همین حالا یکی از این کیف ها تهیه کنید؛ چراکه در تمام فصل نیاز دارید یکی از آن ها را همراه خود داشته باشید. خوشبختانه این کیف ها طرح های مختلفی دارند که می توانید از بین آن ها مدل مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید. کیف رودوشی کلاسیک، کیف کلاچ و سبد گرد تنها چند مدل از این نوع کیف به شمار می روند.

اکسسوری های مخمل به رنگ های جواهری

استایل 4 خانم با لباس هایی به رنگ جواهردر سال 2017 دنیای مد شاهد طرح های جسورانه و توی چشمی بود که از میان آن ها اکسسوری های مخمل به رنگ های جواهری توانست طرفداران بیشتری را جلب کند. خواه یک کیف باشد یا یک جفت کفش، این آیتم های لوکس و جذاب به بسیاری از لباس های مد روز راه یافته اند و باعث بهتر شدن آن ها شده اند. از اکسسوری های قرمز یاقوتی گرفته تا آبی فیروزه ای، رنگ این اکسسوری ها به اندازه ی پارچه ی مخمل آن ها توی چشم و مد روز است.