امروز ۲۴ اردیبهشت – تولد محمدرضا هدایتی – بازیگر

0
353
محمدرضا هدایتی

محمد رضا هدایتی بازیگر، صداپیشه و خواننده کشورمان متولد ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۵۲ در شهر چابهار می باشد. او از دوران کودکی به تئاتر روی آورد، خرداد ۷۴ به تهران آمد و در انتشارات مرغ آمین مشغول به کار شد. وی فعالیت در بازیگری را برای اولین بار به واسطه سریال مهران مدیری در سال ۱۳۷۶ تجربه کرد اما با حضور در نقش یاور طغرل در سریال شب های برره به خوبی شناخته شد و بعد آن پای ثابت کارهای مدیری شد.

محمدرضا هدایتی علاوه بر بازیگری خواننده گی هم می کند و تاکنون چندین آهنگ با صدای وی منتشر شده و آلبوم هایی به نام «برگ و باد» و «ماه میخنده» از او وارد بازار شده است. صداپیشگی نیز یکی دیگر از حرفه های او می باشد که بیشتر در مجموعه کلاه قرمزی (شخصیت پسرعمه زا)  این کار را انجام داده است.

محمدرضا هدایتی متاهل می باشد و یک پسر هم به نام هامون دارد.

محمدرضا هدایتی هم مثل اکثر هنرمنادن شغل دوم خود را راه اندازی کرده و در خیابان پاسداران تهران رستورانی به نام لندو را تأسیس کرده است. رستوران محمدرضا هدایتی، یک رستوران کاملاً سیستانی است و از آنجایی که در چابهار سیستان و بلوچستان به دنیا آمده، غذاهایی که در آنجا سرو می‌شود، سنتی هستند. حتی نام رستورانش بنام لندو نوعی غذا از توابع سیستان و بلوچستان می‌ باشد

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید