خانم های عینکی چطور آرایش کنند؟ + آموزش اصول

0
111

اگر از استفاده کردن از لنزهای طبی برای اینکه بتوانید در جشن‌ ها و مهمانی‌ ها آرایش بهتری داشته باشید، خسته شده‌ اید، با یادگیری این ترفندهای ساده می‌ توانید آرایش زیباتر و جذاب‌تری را با عینک داشته باشید. نکات ساده اما جالبی که می تواند شما را عاشق عینک تان کند، چون قطعا با این روش های برای آرایش خانم های عینکی استایل شیک تری پیدا خواهید کرد.

آموزش آرایش صورت مخصوص عینکی ها

بسیاری از خانم هایی که عینکی هستند نمیدانند چطور باید آرایش کنند تا زیباتر شوند، آرایش کردن خانم های عینکی یک سری ترفند و مراحل خاصی دارد که باعث میشود جذابیت آن ها دوبرابر شود در ادامه نکاتی که خانم های عینکی درباره آرایش کردن باید بدانند را مشاهده می کنید که با رعایت کردن این نکات حسابی آرایش تان جذاب خواهد شد.

آرایش عینکی ها

آرایش عینکی ها چگونه باید باشد؟

آرایش ابرو

پهن بودن و مدل ابروها تا حد زیادی به مدل و اندازه عینک بستگی دارد. اگر قاب عینکتان کوچک و باریک است و یا ابروهای نازکی دارید باید آنها را رنگ کنید تا توجه بیشتری به چشمان شما جلب شود.‏
اگر ابروهای پهن دارید و از عینک با فرم های بزرگ استفاده می کنید بهتر است ابروهایتان را خیلی‏ آرایش نکنید.

مدل ابرو مناسب عینکی ها

آرایش چشم

خانم های عینکی باید به آرایش چشم شان اهمیت ویژه ای بدهند تا بتوانند چشم های زیبایی پشت عینک داشته باشند، خط چشم گربه ای بهترین گزینه برای عینکی ها است و چشمان جذابی به آن ها میدهد همچنین سایه چشم های روشن و مژه مصنوعی برای تکمیل آرایش چشم ضروری است.

مطلب مرتبط:  چگونه از پنکیک برنز استفاده کنیم؟ راهنمایی کامل استفاده از پنکیک برنز

مدل آرایش چشم با عینک

آرایش لب

آرایش لب ربطی به عینکی بودن یا نبودن شما ندارد فقط باید اگر آرایش چشم تان ملایم است از رژلب ملایم استفاده کنید و اگر آرایش چشم هایتان غلیظ است از رژلب های پررنگ استفاده کنید.

نکات و اصول آرایش عینکی ها

  • مژه هایتان همیشه باید ریمل داشته باشند
  • ابروهای حالت دار و قوس دار برای شما مناسب اند
  • بیشتر تمرکرتان روی چشم ها باشد
  • چشم ها را با ریمل و خط چشم جذاب کنید
  • سیاهی زیر چشم ها را با کانسیلر برطرف کنید

منبع:نمناک

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید