خواستگاری کردن از دختر مورد علاقه تان با ۲۰ ایده جذاب و خلاقانه

0
6005
ایده هایی برای خواستگاری کردن دن از دختر مورد علاقه تان

یکی از چیزهایی که دختر خانم ها خیلی دوست دارند برای هم تعریف کنند نحوه خواستگاری نامزدشان از آن هاست. اما نتایج یک مطالعه اخیر نشان داده است که ۸۰% زنان از نحوه ای که طرف مقابل شان از آن ها خواستگاری کرده خوش شان نیامده است! لحظه ی خواستگاری لحظه ی مهمی در زندگی هر فردی است؛ پس سعی کنید تا حد ممکن فضا را خاطره انگیز کنید. با خواندن ایده هایی برای خواستگاری کردن که در ادامه این مقاله ارائه کرده ایم، می توانید کمی خلاقیت از خود نشان دهید. برخی از آن ها ممکن است کمی نشدنی به نظر برسند اما در هر صورت می توانید از آنها ایده بگیرید.

ایده های خلاقانه برای خواستگاری کردن

۲۰ ایده جذاب برای خواستگاری کردن را برایتان جمع آوری کرده ایم که بتوانید بیشترین تاثیر را روی او بگذارید و خاطره انگیزترین صحنه را خلق کنید.

۱٫ یک خواستگاری شیرین

طرف مقابل تان را به رستوران مورد علاقه خود ببرید و از قبل با گارسون هماهنگ کنید که وقتی دسر را سر میز می آورد به همراه آن حلقه نامزدی را هم در جعبه مخصوصش بیاورد. هیچ راهی شیرین تر و دلپذیرتر از این روش برای خواستگاری وجود ندارد.

۲٫ تئاتر بازی کنید

برای سورپرایز کردن همسر آینده تان او را به یک تئاتر کوچک محلی ببرید؛ یا اگر برایتان مقدور است خودتان گروهی را جمع کنید و صحنه تئاتری ترتیب دهید و از گروه تئاتر بخواهید که در پایان اجرای خود از طرف شما از دختر مورد علاقه تان خواستگاری کنند.

۳٫ خواستگاری بر فراز ابرها

اگر می خواهید سوار هواپیما شوید می توانید با خدمه ی پرواز هماهنگ کنید تا از طریق بلندگوهای هواپیما از عشق تان خواستگاری کنند. مثلاً می توانید وانمود کنید به دستشویی می روید و بعد سورپرایزش کنید.

۴٫ اکسسوری که هرگز فراموش نخواهد کرد

اگر دختر مود علاقه تان همیشه اول صبح به سراغ جعبه جواهراتش می رود، می توانید یواشکی به جای انگشتر مورد علاقه اش حلقه نامزدی بگذارید. با این کار همان اول صبح سورپرایزش می کنید.

مطلب مرتبط:  چگونه رابطه بهتری داشته باشیم؟ اصلی ترین نکات برای داشتن یک رابطه عالی

۵٫ به فرانسوی خواستگاری کنید

یکی از رمانتیک ترین روش های خواستگاری، گفتن آن به زبان فرانسه است. بنا به دلایلی ثابت شده که این زبان، زبانی عاشقانه است. دختر مورد علاقه تان را به رستورانی شیک ببرید و یک مرتبه و با یک شعر عاشقانه به فرانسه از او درخواست کنید. بعد هم ترجمه شعر را به همراه حلقه ازدواج به او بدهید و ببینید چقدر چشم هایش می درخشد.

۶٫ روی پرده سینما از او درخواست کنید

این هم یک راه خلاقانه و رمانتیک دیگر است. با مدیریت یک سینمای کوچک و محلی صحبت کنید و یک سانس سینما را اجاره کنید. سپس با هماهنگی مسئولین سینما پیش از شروع فیلم و در میان تبلیغات بازرگانی قسمتی را به درخواست خواستگاری اختصاص دهید. می توانید برای ساختن پیغام خود از برنامه های رایج کامپیوتری مثل پاورپوینت استفاده کنید. فقط سعی کنید فیلمی که انتخاب می کنید جالب باشد؛ در غیر این صورت مجبورید بعد از پخش درخواست تان مستقیماً راه خانه را درپیش گیرید!

۷٫ خواستگاری شبرنگ

با برچسب ها یا خودکارهای شبرنگ که در نور، خود را نشان نمی دهند پیام خود را روی سقف ماشین یا هر جایی که هستید بنویسید. وقتی چراغ ها را خاموش کنید همسر آینده تان متوجه پیغام تان خواهد شد.

۸٫ یک خواستگاری غافلگیر کننده

روش رمانتیک و دلپذیر دیگر برای خواستگاری کردن از دختر مورد علاقه تان این است که به یک کافه یا رستوران بروید و پس از چند دقیقه ناگهان جلوی او خم شوید و وانمود کنید که به دنبال چیزی می گردید. هنگامی که توجهش به شما جلب شد، حلقه را به او نشان دهید و از او بپرسید که آیا این حلقه مال اوست یا خیر. هنگامی که گفت نه، حلقه را دستش کنید و بگویید که مال اوست.

مطلب مرتبط:  کاهش استرس در زندگی مشترک با رعایت 10 روش کاربردی

۹٫ او را در محل کارش سورپرایز کنید

قبل از اینکه به محل کارش برسد خودتان را به آنجا برسانید. درخواست خواستگاری را به میزش بچسبانید، جایی پنهان شوید و منتظر بمانید تا از راه برسد و روز خاطره انگیزی برایش خلق کنید.

۱۰٫ خواستگاری در روزنامه و مجله

می توانید تبلیغ بزرگی در یکی از روزنامه ها یا مجلاتی که می دانید او می خواند چاپ کنید و در آن از او خواستگاری کنید. با این کار همسر آینده تان هم چیزی برای نشان دادن به دوستانش در سال های آینده خواهد داشت.
یک آقا در حال خواستگاری کردن در رستوران با گل رز و حلقه

۱۱٫ خواستگاری روی تابلوی اعلانات

اگر به باشگاه ورزشی می رود، می توانید درخواست خواستگاری تان را روی تابلوی اعلانات باشگاه ورزشی درج کنید. حتی می توانید این کار را روی تابلوی اعلانات دانشگاه او نیز نصب کنید.

۱۲٫ خواستگاری در حین کایت سواری

می توانید در یک روز آفتابی تابستانی به پارک بروید و با هم کایت سواری کنید. درخواست تان را روی قسمت داخلی کایت بنویسید تا هم او و هم بقیه آن را ببینند.

۱۳٫ آواز عاشقانه و درخواست ازدواج

اگر صدای خوبی دارید می توانید از این روش بسیار رمانتیک خواستگاری کردن استفاده کنید: یکی از آهنگ های عاشقانه ی مورد علاقه اش را برای او بخوانید و در پایان زانو زده و با گرفتن دستش از او درخواست ازدواج کنید.

۱۴٫ خواستگاری با خوراکی

اگر قصد خواستگاری کردن از او با خوراکی را دارید حلقه را در یکی از خوراکی های مورد علاقه اش بگذارید. فقط مطمئن شوید که آن را آرام آرام می خورد!

۱۵٫ خواستگاری روی شیشه ماشین

می توانید صبح یک روز زمستانی بیدار شوید و درخواست تان را روی شیشه ی جلوی ماشین دختر مورد علاقه تان بنویسید؛ یا حتی بهتر از آن، اگر برف می بارد روی زمین برفی بنویسید تا وقتی پرده ها را کنار می زند آن را ببیند.

مطلب مرتبط:  چگونه والدین خوبی باشیم؟ معرفی ویژگی های پدر و مادر خوب

۱۶٫ خواستگاری به شیوه ی قدیمی

یکی از زیباترین روش های خواستگاری کردن انجام آن به شیوه ی قدیمی و سنتی است. افراد کمی این روزها بدین ترتیب خواستگاری می کنند؛ اما اگر درخواست خود را این گونه مطرح کنید و ابتدا با پدر دختر نامردتان برای ازدواج با دخترش کسب اجازه کرده و زمان بندی کنید و سپس در یک دورهمی خانوادگی برنامه ازدواج تان را مطرح کنید، کلی روی زبان ها خواهید افتاد. شاید کمی از مد افتاده و ساده به نظر برسد؛ اما بعضی اوقات روش های سنتی بهترین روش ها هستند.

۱۷٫ خواستگاری در بطری

اگر به کنار ساحل می روید، می توانید یک شعر بنویسید و آن را در بطری قرار داده و در نزدیکی جایی که می دانید خواهید نشست پنهان کنید. بعد خودتان بطری را پیدا کنید، شعر آن را بخوانید و حلقه نامزدی را به عشق تان تقدیم کنید. فقط دقت کنید بطری را جایی بگذارید که بعداً بتوانید پیدایش کنید!

۱۸٫ خواستگاری آنلاین

یک ویدئو درست کنید و در آن از دختر رویاهایتان خواستگاری کرده و در یوتیوب آپلود کنید. به او بگویید کلیپ بامزه ای دیده اید و او هم باید ببیند یا آن را وقتی سر کار است برایش بفرستید.

۱۹٫ خواستگاری بامزه

اگر فرد مقابل تان به حیوانات علاقه دارد می توانید یک بچه گربه یا خرگوش برایش بخرید و با کمک یک روبان، حلقه نامزدی را دور گردن او پاپیون بزنید؛ اگر به دنبال گزینه ای مشابه هستید که نگهداری از آن سخت نباشد یک حیوان عروسکی هم می تواند هدف تان را برآورده کند.

۲۰٫ سایز حلقه اش را بپرسید

از او بپرسید سایز حلقه اش چند است و وقتی از اینکه چیزی برایش نگرفته اید ناامید شد انگشتر را درآورده و بگویید “این یکی رو امتحان کن ببین اندازه ات است؟” و حلقه را دستش کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید