داشتن یک استایل مردانه تابستانی جذاب با رعایت چند نکته ساده

0
3971
روش های داشتن یک استایل مردانه تابستانی

داشتن یک استایل مردانه زمستانی جذاب کار خیلی دشواری نیست؛ اما داشتن یک استایل مردانه تابستانی جذاب کمی چالش برانگیز است. چراکه در زمستان آیتم های بیشتری به تن می کنید و مطمئنا بیشتر می توان روی آنها مانور داد؛ اما در تابستان تنها با یک تی شرت و شلوار باید جذاب شوید. خوشبختانه با کمی خلاقیت می توانید در تابستان هم ظاهر زیبایی داشته و در عین حال خنک باشید. در ادامه با چند روش ساده برای داشتن یک استایل مردانه تابستانی جذاب آشنا خواهید شد.

 

استایل مردانه تابستانی با کت

کت خنک برای استایل نیمه رسمی در تابستان

با رسیدن روزهای گرم تابستان، داشتن یک استایل نیمه رسمی برای هر مردی سخت و دشوار خواهد بود. برای داشتن یک استایل نیمه رسمی خنک و جذاب در تابستان یک کت بلیزر مردانه از جنس های خنک و راحت انتخاب کرده و آن را روی یک تی شرت نخی آستین کوتاه بپوشید.

 

استایل یک آقا با تی شرت سفید

تی شرت مناسب استایل مردانه تابستانی

مناسب ترین گرینه ای که برای استایل مردانه تان می توانید انتخاب کنید، یک تی شرت خنک و جذاب است. سعی کنید تی شرتی که خریداری می کنید از رنگ های روشن تابستانی بوده و جنس آن پنبه یا لنین باشد. رنگ های تیره تر گرما را جذب کرده و همچنین جنس های دیگر، بدن شما را گرم تر خواهند کرد.

 

شلوارک جین مردانه

شلوارک، دوست خوب شماست

در مسافرت های تابستانی تان، شلوارک را فراموش نکنید. یک شلوارک خوش فرم زیبا می تواند همراه خوبی برای شما باشد. پوشیدن شلوارک باعث می شود تا از قسمت پاها احساس خنکی بیشتری کرده و خنک شوید.

مطلب مرتبط:  روش های مختلف برای ست کردن تی شرت با کت تک مردانه

 

استایل مردانه تابستانی با شلوار گشاد

شلوارهای گشاد تابستانی

شلوارهای گشاد جزو بهترین آیتم هایی هستند که می توانید استفاده کنید. این شلوارها با پایتان فاصله داشته و به همین دلیل باعث می شوند باد در زیر شلوار جریان داشته باشد. از این رو کمتر دچار گرما خواهید شد.

 

استایل تابستانی مردانه با صندل

صندل های مردانه را فراموش نکنید

یک جفت صندل مردانه را در استایل تان بگنجانید. اگر یک بار در تابستان صندل مردانه بپوشید، متوجه خواهید شد که تا چه حد با کتونی یا دیگر کفش های مردانه تفاوت خواهد داشت. اگر برای ست کردن صندل مشکل دارید، پیشنهاد می کنیم آن را با یک شلوار تابستانی نسبتا کوتاه همراه کنید. شلوار کوتاه ترکیب جذابی با صندل خلق می کند.

 

یک آقا در حال استفاده از عطر

عطر و اسپری، عضو ثابت استایل مردانه تابستانی

هر قدر هم که لباس های گشاد و راحت و خنک بپوشید، باز هم عطر و اسپری را فراموش نکنید. یک جنتلمن واقعی، همیشه بوی خوبی می دهد. قبل از خارج شدن از منزل اسپری زده و در آخر هم یک عطر خوشبو انتخاب کنید. بهتر است در تابستان از عطرهای مردانه با بوی خنک استفاده کنید.

 

یک آقا با عینک آفتابی تابستانی

عینک آفتابی، جزء جذایی ناپذیر آقایان خوش استایل

عینک آفتابی را در تابستان فراموش نکنید. با انتخاب یک عینک آفتابی مردانه مناسب در تابستان، استایل تان تا چندین برابر جذاب تر خواهد شد. عینکی را انتخاب کنید که کاملا مناسب فرم صورت شما باشد. همچنین ترجیحا از شیشه های مشکی رنگ استفاده کنید که تا بیشترین حد ممکن از چشم هایتان در برابر نور خورشید محافظت کند.

 

استایل یک آقا با کلاه تابستانی

از دیگر اکسسوری های تابستانی غافل نشوید

به غیر از عینک آفتابی، اکسسوری های تابستانی دیگری نیز وجود دارند که می توانید استفاده کنید مثلا یک کلاه بزرگ در مدل هایی مثل کاوبوی می توانند سر شما را خنک کرده و همچنین سایه اندازی کنند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید