درست کردن موی کوتاه دخترانه با چند ایده جذاب و ترندی سال ۲۰۱۸

0
9420
انواع روش های درست کردن موی کوتاه دخترانه

یک باور کهنه و تکراری وجود دارد که نگهداری، مدل دادن یا درست کردن موی کوتاه دخترانه از موهای بلند آسان تر است؛ اما هر کسی که تا به حال موی کوتاه داشته است می داند که این باور تا چه اندازه بی پایه و اساس است. آرایش کردن یا درست کردن موی کوتاه نیز به خودی خود به تلاش نیاز دارند؛ چرا که نمی توانید آن ها را به راحتی پشت سرتان جمع کنید. اما هنگامی که درک درستی از شیوه ی درست کردن موی کوتاه به دست آورید، گزینه های بی شماری پیش روی شما وجود دارد.

به نظر می رسد که می خواهیم از مواضع استاندارد و مرسوم به سمت نوآوری و تغییرات، قدم برداریم. بنابراین چه به دنبال یک مدل ساده برای کارهای روزمره ی خود باشید، چه مدلی بخواهید که بیانیه ای واقعی در دنیای زیبایی اعلام کند، می توانید از این مدل ها الهام بگیرید.

یک خانم سیاه پوست با موی کوتاه
مدل دادن به موهای ضخیم و درشت غیرممکن به نظر می رسد؛ اما یک برش لبه دار، چند سانتی متر بالاتر از شانه ها یک مدل موی ساده است که نگهداری آن به تلاش زیادی نیاز نخواهد داشت. فقط به کمی موس مو احتیاج دارید. بافت موهای تان را در آغوش بگیرید و سپس اجازه دهید خود به خود خشک شود. برای افزودن کمی درام به این مدل، فرق وسط باز کنید.

نیم رخ یک خانم با موهای مشکی
برش های نامتقارن، برای افراد خجالتی گزینه مناسبی نیستند؛ اما اگر به دنبال یک مدل برجسته و چشمگیر می گردید، مدلی بهتر از آن پیدا نخواهید کرد. علاوه بر این، موهای شما با این مدل به راحتی رشد می کند و هنگامی که از آن خسته شدید می توانید آن را لایه لایه کوتاه کنید.

مطلب مرتبط:  چگونه پوست درخشان داشته باشیم؟ 10 روش درخشان کردن پوست صورت

مدل موهای کوتاه یک خانم
مدل موی شاهینی اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است؛ زیرا می تواند مدل موهای کلاسیک را درست مانند طره های پیچیده روی یک شینیون بافت، به طرز چشمگیری به مدلی مد روز و زیبا تبدیل کند.

موهای کوتاه یک خانم با سنجاق سر آبی
در این جا با مدلی آشنا می شوید که قبلاً کمتر آن را امتحان کرده اید؛ با استفاده از سنجاق سرهای سوزنی، موهای خود را در یک سمت ثابت کنید. این کار واقعاً جالب است و استایل زیبایی به موهای شما می بخشد. برای این کار فرق تان را از وسط باز کنید و قسمت کوچکتر را با سنجاق پشت گوش ثابت کنید.

مدل موهای کوتاه یک خانم
با استفاده از یک دم اسبی یا گوجه ی کوچک در قسمت پشت و اضافه کردن کمی حجم در قسمت جلو این مدل را درست کنید. سپس با اسپری مو آن را ثابت نگه دارید. این حرکت، یک راه عالی برای به دست آوردن یک استایل همه کاره برای موهای کوتاه است.

موهای کوتاه بلوند یک خانم
اگر فکر می کنید موهای کوتاه نمی توانند مانند موهای بلند از مدل های آپدوی ساده و شیک لذت ببرند، ما به شما نشان می دهیم که می توانید به سادگی با استفاده از این بافت پیچشی به مدل مورد نظر خود دست یابید.

یک خانم با موهای لخت کوتاه
موهای صاف گزینه ی مناسبی برای مدل باب است. تنها چیزی که برای یک آرایش جذاب احتیاج دارید کمی اسپری موج دهنده است. اگر موهای تان را به تازگی شسته اید، با استفاده از محصول مورد علاقه تان کمی بافت به آن ببخشید.

موهای کوتاه فر بلوند یک خانم
باب(موج های درشت) لایه ای یکی از جذاب ترین و زیباترین مدل های جهان است. با استفاده از بابلیس موج های درشت درست کنید و بدون هیچ نگرانی از موهای خود لذت ببرید.

مطلب مرتبط:  9 ماسک صورت برای پوست چرب با استفاده از چند خوراکی طبیعی

شینیون موی کوتاه
بله، حتی می توانید موهای کوتاهی را که تا روی شانه می رسد را شنیون کنید. این تکنیک بسیار ساده است؛ با استفاده از یک باندانا یا هدبند موهایتان را پشت گوش جمع کرده و با کش ببندید. سپس لبه ی مو را در زیر کش فرو کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید