دن بیلزریان کیست؟ حقایق جالبی از زندگی پادشاه اینستاگرام

3
7657
دن بیلزریان کیست؟

افراد زیادی در شبکه های مجازی حضور دارند که سبک زندگی جذاب و ثروت فراوان خود را به نمایش می گذارند. اما تنها یکی از آن ها پادشاه اینستاگرام لقب گرفته است؛ و او کسی نیست جز دن بیلزریان. شاید عکس های او را دیده باشید و این سوال برایتان پیش آمده باشد که دن بیلزریان کیست؟ و چگونه این چنین زندگی می کند؟ دن به دلیل سبک زندگی منحصر به فرد و البته بحث برانگیز خود شهرت فراوانی کسب کرده است. او یک عیاش تمام عیار و پوکر باز حرفه ای بوده و با افراد مشهوری مانند فلوید می ودر (بوکسور حرفه ای) و استیو آوکی (دی جی معروف) در ارتباط نزدیک است. در ادامه با دن بیلزریان و حقایق جالبی در مورد زندگی او آشنا شوید.

 

دن بیلزریان

دن بیلزریان کیست؟

انبوه پول، مدل های زیبا و معروف، ساعت ها و اسلحه های ساخته شده از طلا، خوشگذرانی های شبانه روزی، تفریحات نامتعارف، ماشین های فوق لوکس ایتالیایی و کسب درآمد از راه بازی پوکر؛ این ها چیزی است که در اکانت های دن بیلزریان در شبکه های اجتماعی می بینید. این سبک زندگی برای بسیاری از افراد فراتر از رویا است، و همین موضوع باعث شهرت دن بیلزریان شده است.

دن بیلزریان در فلوریدای آمریکا به دنیا آمده و فرزند پال بیلزریان (بیزینسمن ارمنستانی-آمریکایی) و تری استفان است. برادر او آدام بیلزریان نیز یک پوکر باز حرفه ای است. دن اصالتا ارمنستانی بوده و نیمی از اقوام او در نسل کشی ارمنستان کشته شده اند. او متولد سال ۱۹۸۰ میلادی بوده و قدش ۱۷۴ سانتیمتر است. دن بدنی ورزیده و ریشی بلند دارد که به یکی از نمادهای او در میان هوادارنش تبدیل شده است.

او در سال ۲۰۰۰ وارد برنامه نیروی دریایی آمریکا شد، اما علی رغم تلاش های فراوان (و به دلیل مسائل انضباطی) نتوانست آن را با موفقیت به پایان برساند. او سپس به دانشگاه فلوریدا رفته و در رشته کسب و کار و جرم شناسی مشغول تحصیل شد. او هم اکنون به بازی پوکر حرفه ای مشغول بوده و ثروت خود را بیش از ۱۰۰ میلیون دلار اعلام کرده است.

 

دن بیلزریان در حال سوار شدن به جت شخصی اش

سبک زندگی منحصر به فرد

دن برای تفریح و کار خود، همواره میان لس آنجلس و لاس وگاس در رفت و آمد است و برای این رفت و آمد از جت شخصی اش استفاده می کند. منبع درآمد اصلی دن بیلزریان بازی پوکر است، اما به فعالیت های جانبی نیز مشغول است. او طوری زندگی می کند که گویی هیچ محدودیت اخلاقی، مالی و حتی قانونی برای خود قائل نیست.

دن بیلزریان همیشه توسط مدل های زیبا و نیمه برهنه احاطه شده است که از سر و کول او بالا می روند. او علاوه بر اتومبیل های لوکس فراوان، وانت مخصوصی برای حمل اسلحه ۲۰ میلیمتری ضد تانک خود دارد و آر پی جی را یک وسیله بازی می داند. دن در بازی پوکر قمارهای میلیون دلاری می کند، و در هنگام سوار شدن به جت شخصی اش از خود سلفی می گیرد و در فضای مجازی به اشتراک می گذارد. اغلب لباس شبه نظامی به تن دارد و با کپشن های طعنه آمیز خود به هوادارانش فخر فروشی می کند. دن بیلزریان حدود ۲۵ میلیون (در هنگام نگارش این مقاله) فالوور اینستاگرامی دارد و به این موضوع بسیار افتخار می کند.

این سبک زندگی خاص همواره با حواشی همراه است. در ادامه با حقایقی جالب در مورد زندگی دن بیلزریان آشنا خواهید شد.

 

حقایقی جالب در مورد زندگی دن بیلزریان

دن بیلزریان در حال تفریح کردن

دن ۳ بار سکته قلبی کرده است

دن بیلزریان بودن اصلا کار راحتی نیست. او به شدت الکل و مواد مخدر مصرف می کند، از قوای جنسی خود بسیار کار می کشد، استرس بالایی را در بازی های پوکر میلیونی متحمل می شود، و به دلیل فشرده بودن تفریحاتش، خیلی کم استراحت می کند. این سطح از عیاشی هزینه هایی در بر دارد، و قلب دن این هزینه ها را پرداخته است.

دن بیلزریان ۲ مرتبه در سن ۲۵ سالگی، و ۱ بار هم در سن ۳۲ سالگی سکته قلبی کرده است. البته ظاهرا او قصد ندارد سبک زندگی خود را برای مدارا با قلبش اصلاح کند. بطوری که پس از سومین سکته، خودش را زودتر از زمان پیشنهاد شده توسط پزشک اش از بیمارستان مرخص نموده و از فالوور های توئیترش خواست تا بر سر نمردن او ۱ میلیون دلار شرط بندی کنند.

 

دن بیلزریان در لباس ارتش

به دلیل فحش دادن به فرمانده اش، از نیروی دریایی اخراج شد

فرض کنید دن بیلزریان به جای پوکر بازی کردن و عشق و حال، مجبور بود برای کشورش بجنگد! البته نزدیک بود این اتفاق بیافتد، اما بیلزریان خود واقعی اش را نشان داد و نتوانست دوره آموزشی نیروی دریایی را کامل کند.

او ۵۱۰ روز از تمرینات سخت نیروی دریایی را پشت سر گذاشت و توانست نمره ۹۴ را از ۹۹ کسب کند، اما یک روز با فرمانده خود بحثش شد و او را بزدل (البته با لفظی بسیار زشت تر!) خطاب کرد. ارتش آمریکا این طور قلدر بازی ها را پذیرا نیست، در نتیجه دن تنها کمی مانده به پایان دوره، از برنامه آموزشی خود اخراج شد. البته برخی از منابع، دلیل رسمی اخراج او از برنامه نیروی دریایی را تخطی از دستورات ایمنی در میدان تیر اعلام کرده اند.

 

اسماش بال

گربه دن خیلی از شما محبوب تر است (بله خود شما دوست عزیز!)

با اسمش بال آشنا شوید! شاید علاقه دن بیلزریان به حیوانات خانگی امری عادی به نظر برسد، اما گربه مورد علاقه او، نسبت به نیمی از کاربران اینستاگرام فالورهای بیشتری دارد. گربه دن، یک پرشین کت است که ۳ پا دارد. تعداد فالورهای این گربه (در هنگام نگارش این مقاله) بیش از ۷۰۰ هزار نفر است.

قبل از آنکه از زندگی نا امید شده و تمام عکس های اینستاگرام خود را پاک کنید، به اکانت اینستاگرام اسمش بال یک سر بزنید. این گربه واقعا بامزه است. اگر دارید از حسادت می ترکید، باید بدانید که دن بیلزریان دو بز هم دارد (بله درست خواندید، بز!)، که هر کدام از آن ها نیز در اینستاگرام اکانت جداگانه ای دارند.

 

دن بیلزریان در حال سیگار کشیدن

رفتار او با دخترها آنقدر هم دوستانه نیست

زندگی دن بیلزریان مورد تایید همه نیست (گرچه اکثر آقایان در ته قلب شان دوست دارند که جای او باشند). بسیاری از افراد او را یک زن ستیز می دانند که رفتار مناسبی با دخترهای اطراف خود ندارد. گرچه خود او نیز تا حدودی به این موضوع اعتراف دارد، اما رفتارش گویای همه چیز است. مردی که یک دختر را فقط به این علت استخدام می کند تا در طول مسابقه پوکر در ریش او دست بکشد، احتمالا نگاهی ابزاری به جنس مخالف خود دارد.

برای اینکه بیشتر تعجب کنید، باید بدانید که دن در یکی از برنامه های عکاسی مجله هاستلر در حال پرتاب کردن چند دختر مدل (و البته برهنه) از بالای پشت بام به داخل استخر بوده که یکی از این مدل ها در لحظه آخر لباس او را می گیرد و در نهایت به جای افتادن داخل استخر، در کنار استخر به زمین برخورد کرده و پای او می شکند. طی حادثه ای دیگر و در سال ۲۰۱۴، دن در یک کلاب شبانه با لگد به صورت مدل معروف، ونسا کاستانو می کوبد. البته دن گفته که برای مراقبت از یک دختر دیگر این کار را انجام داده است.

یکی از افتخارات دن بیلزریان این است که در طی ۱۲ روز با ۱۶ دختر رابطه جنسی داشته است. همچنین او در توئیتی گفته است که دخترهای زشت، چشم های او را اذیت می کنند. اگر همچنان معتقدید که دن یک زن ستیز نیست، احتمالا معتقدید که او زن ها را کمی بیش از حد دوست دارد!

 

پال بیلزریان

پدر او به زندان رفته است

شاید بعد از دیدن سبک زندگی دن، ذهن شما به سمت پدر او و نقش وی در تربیت و فراهم کردن امکانات برای دن رفته باشد. پس بهتر است بدانید که پدر دن اغلب سال های زندگی پسرش را در کنار او نبوده و در زندان به سر می برده است. پال بیلزریان (پدر دن) در دهه ۸۰ میلادی معامله سهام انجام می داده و به دلیل فساد مالی در خرید و فروش سهام به زندان محکوم شد. گفته می شود که پدر دن قبل از فرستاده شدن به زندان، تمام ثروت خود (تخمین نیم میلیارد دلار) را در پوشش حساب های خارجی و خیریه مخفی کرده تا آن را از دست ندهد. دن تنها ۱۰ سال داشت که متوجه شد پدرش باید به زندان برود.

 

ماشین لوکس دن بیلزریان

او در مدرسه چهره ای منفور بوده است

دن بیلزریان می گوید که مشکلات قانونی پدرش، باعث شکل گیری تتفر او از ساختارهای قانونی شده است. او می گوید که در دوران دبیرستان به شدت منفور و تنها بوده است، زیرا همکلاسی هایش او را به دلیل زندانی بودن پدرش مسخره می کرده اند.

بعد از به زندان افتادن پدرش، دن نیز مرتبا به دلیل رفتارهای خشن خود از مدرسه اخراج می شده و مجبور بوده تا در مدرسه دیگری شروع به تحصیل کند. دن این حس عدم محبوبیت را با خود به ارتش نیز برد. پدر او دارای ستاره برنز از جنگ ویتنام بود، اما دن معتقد است که به دلیل سابقه مجرمانه پدرش، با او در ارتش نیز بد رفتاری می شده است.

 

دن بیلزریان با کت و شلوار

دن در هالیوود هم حضور داشته است

دن بیلزریان به عنوان بازیگر و بدل کار در هالیوود حضور داشته است. او در فیلم Olympus Has Fallen بدل جرارد باتلر بوده و در فیلم هایEqualizer (در کنار دنزل واشنگتون) و The Other Woman نیز حضور داشته است. اما مشکلات پیش آمده در رابطه با حضور او در فیلم Lone Survivor باعث تیره و تار شدن روابط او با تهیه کنندگان هالیوود شد.

دن بیلزریان ۱ میلیون دلار در فیلم Lone Survivor سرمایه گذاری کرد تا بتواند یک دیالوگ ۸۰ کلمه ای گفته و به مدت ۸ دقیقه در این فیلم حضور داشته باشد. اما زمانی که تهیه کننده تصمیم گرفت تا دیالوگ او را به یک جمله کاهش داده و حضور او بر روی پرده را به کمتر از ۱ دقیقه برساند، دن نیز عصبانی شده و شرکت تهیه کننده را به مبلغ ۱٫۲۵ میلیون دلار سو کرد. در نهایت وقتی درآمد دن از این فیلم به ۱٫۵ میلیون دلار رسید، از شکایت خود نیز صرف نظر کرد.

 

چند میلیون دلار چیپس پوکر

شاید دن بیلزریان به آن میزان که می گوید، ثروتمند نباشد

دن ادعا می کند که حدود ۱۰۰ میلیون دلار ثروت دارد. اما بسیاری از دوستان مشهور پوکر باز او (که احتمالا به دلیل شهرت و ثروت شان، دلیلی برای حسادت ورزیدن ندارند)، اعتقاد دارند که این عدد ساختگی است. اغلب پیروزی های او در بازی های پوکر غیر خصوصی صورت گرفته، و بیشترین میزان برد او ۳ میلیون دلار در یک شب بوده است. البته زندگی دن بسیار عیاشانه و لوکس است.

گرچه خود او نیز اعتراف دارد که یک پوکر باز معمولی می باشد، اما ادعا کرده که در بازی های خصوصی تا ۵۰ میلیون دلار نیز در یک شب برنده شده است. گرچه دن خانه های مجلل و زیبا، جت شخصی و ماشین های گران قیمت فراوانی دارد، اما بسیاری معتقدند که همه اینها اجاره ای هستند. البته اجاره خانه او در لس آنجلس، ماهیانه ۳۵۰۰۰ دلار تخمین زده می شود.

گرچه این احتمال وجود دارد که دن به آن میزان که می گوید ثروتند نباشد، اما همه اطرافیان او می دانند که بسیار دست و دل باز است. او حاضر است به دوستان خود کمک مالی کند تا رویاهای خود را دنبال کنند. مثلا به دوست پوکر باز خود، جی فاربر، به قدری پول داد که بتواند وارد مسابقات ملی پوکر شود.

دن همچنین در پروژه رابین هود خود سرمایه گذاری نمود تا ۱۰۰۰۰۰ دلار از جایزه اش را به قربانیان گردباد هایان اهدا کند. بعلاوه، او به زوجی که چهار کودک بیمار را به فرزندی قبول کرده بودند و همچنین به یک بیمار فلج، کمک مالی کرده است.

 

دن بیلزریان در اتاق اسلحه خود

دن عاشق اسلحه و تیراندازی است

اگر چرخی در اکانت اینستگرام دن بیلزریان زده و چشم خود را از عکس دخترها برداشته باشید، احتمالا دومین چیزی که دیده اید، تصاویر و ویدیوهای دن در حال تیراندازی است. او عاشق اسلحه است و مجموعه های زیادی از انواع سلاح گرم را در خانه های خود دارد. گفته می شود تقریبا در تمام اتاق های ویلاهای او، اسلحه های پر از فشنگ در گوشه و کنار افتاده است. شاهدان می گویند که وقتی می خواهید وارد خانه دن شوید، بادی گاردهای او به شما تذکر جدی می دهند که به اسلحه ها دست نزنید، چون ضامن اغلب آن ها باز بوده و آماده تیراندازی هستند. خود دن بیلزریان هم گفته است که می ترسد روزی یک دزد به خانه اش وارد شده و او نتواند از میان اسلحه ها، یکی را برای کشتن آن دزد انتخاب کند!

البته با توجه به رفت و آمد فراوان دختران به خانه دن بیلزریان، و همچنین حجم الکل و مواد مخدر مصرف شده در آنجا، بسیاری از افراد، وجود این اسلحه های پر از فشنگ را در وهله اول خطری برای جان خود دن می دانند.

 

دن بیلزریان در حال شلیک با آر پی جی

او زمانی دلال اسلحه بوده است

گرچه همه می دانند که دن بیلزریان، ورژن واقعی تونی مونتانا است، اما شاید برای تان جالب باشد که بدانید او، دن بیلزریان بودن را با فروش اسلحه، و آن هم با سودهای بسیار بالا آغاز کرده است. گرچه او در دوران دانشگاه و از طریق بازی پوکر هفته ای ۹۰۰۰۰ دلار درآمد داشته است، اما طرز تفکر مغرورانه اش، او را تا مرز ورشکستگی پیش برد.

البته دن روش پول درآوردن را به خوبی پیدا کرد. او مجموعه اسلحه های خود را که کلا ۷۵۰ دلار می ارزیدند را در کنار هم جمع کرده و به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار فروخت. سپس این پول را به لاس وگاس برد و آن را به ۱۸۷۰۰۰ دلار رساند. در حقیقت، دلالی کوتاه مدت و پرسود اسلحه بود که دن بیلزریان را در مسیر ثروت و شهرت قرار داد.

 

دن بیلزریان در حال شنا با پنگوئن

دن بیلزریان عاشق ریش خود است

با شنیدن نام دن بیلزریان چه چیزی به ذهن تان می رسد؟ پول، پوکر، دختر، اسلحه و البته یک ریش بلند و پر پشت. خیلی قبل از آنکه هیپسترها ریش بگذارند و با آن پز بدهند، دن بیلزریان ریش داشت. در حقیقت، نشستن در پشت میز پوکر با ریش بلند و یک دختر زیبا که مرتب در آن ریش دست می کشید، باعث شد تا ویدیوهای دن در اینستاگرام دست به دست بچرخد و پخش شود.

دن علاقه بسیار شدیدی به ریش های خود دارد، تا جایی که مقدار زیادی پول را به خاطر آن رد کرد. یکی از موسسان فیس بوک (که هویت او ناشناخته است) به دن ۱۰۰۰۰۰ دلار پیشنهاد داد تا ریش های خود را زده و صورتش را به همه نشان دهد، اما دن این پیشنهاد را رد کرد. البته چند ماه بعد مجبور شد برای بازی کردن در یک فیلم، ریش خود را از ته بزند.

 

دن بیلزریان در حال شلیک با مسلسل سنگین

او در دوران دبیرستان، به جرم حمل اسلحه به زندان افتاده است

در دوران دبیرستان، دن آنقدر به پیشینه حضور پدرش در جنگ افتخار می کرده که یک روز تصمیم می گیرد مسلسل M16 او را به مدرسه برده و به دوستان خود پز بدهد. جای تعجب نیست که وقتی مسئولان مدرسه متوجه این موضوع شدند، دن در دردسر بزرگی افتاد. البته خود او می گوید چون پولدار بودم برایم مهم نبود و آنقدر هم بد نشد!

 

جلسه دن بیلزریان با دونالد ترامپ

دن بیلزریان قصد داشت رئیس جمهور آمریکا شود

او در ماه جون سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که قصد دارد در انتخابات سال ۲۰۱۶ کاندید شود، اما در دسامبر همان سال به نفع دونالد ترامپ کنار کشید.

تبلیغات

3 نظر

  1. خیلی جالب بود چی بگم والا. هرکسی یه جوریه دیگه اینم جور خودشه و این جورش رو خیلی ها دوست دارن باشن. اینم دنیاشو لااقل داره تازه کلی همم کمک میکنه
    ما که الحمدلله نه دنیا رو داریم نه آخرتمون رو

    ممنون خیلی جذاب بود خوندنش

  2. با کمکای مالیش ب افراد دوروبرش و بی بضاعت خیلی حال کردم خدایی دمشگرم.منم کسانی رو میشناسم ک بازاری هستش میلیاردر هم هست سالی ۳تا سفر زیارتی به مکه و کربلا و مشهد داره ولی یه هزارتومنی به یه دختری ک جهیزیه نداره یا پسری ک نمیتونه ازدواج کنه کمک نمیکنه!!!اینجاست ک میگن هیچوقت نباید هیییچ کسیو قضاوت کرد و فقط خداست ک میتونه قضاوت کنه و حکم بده.خدایا کمک کن پدرمادرم ازم راضی باشن و عاقبت ب خیرم کن.آمین

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید