راهنمای خرید کادو برای خانم ها – کدام هدیه برای خانم ها ارزشمند است؟

0
1643
نکاتی برای انتخاب و خرید کادو برای خانم ها

انتخاب کادو برای جنس مخالف کار راحتی نیست، زیرا خانم ها و آقایان در مسائل مختلف دیدگاه های متفاوتی دارند. هنگام خرید کادو برای جنس مخالف، اعمال سلیقه شخصی می تواند مشکل ساز باشد. این کار باعث می شود تا کادویی که فکر می کنید طرف مقابل دوست دارد را بخرید، و نه آن چه که او واقعا می پسندد. اگر به دنبال کادویی فوق العاده برای یک خانم هستید، باید بدانید که او در کادوی شما به دنبال چه چیزی می گردد. فرقی ندارد که کادو گیرنده همسر، دوست، مادر، و یا حتی خاله شما باشد، نکته فوق را همیشه به یاد داشته باشید. در ادامه با نکات راهنمای خرید کادو برای خانم ها آشنا خواهید شد.

اگر قصد دارید به غیر از خانم های نزدیک در زندگی تان، برای شخصی کادو بخرید، می توانید این مطلب را مطالعه کنید تا با راهنمای کامل خرید کادو برای افراد مختلف نیز آشنا شوید.

کادو دادن به خانم ها

توصیه های خرید کادو برای خانم ها

خانم ها به عشق و توجه بیشتر از کادو بها می دهند

آن ها نیتی که در پشت کادوی شما وجود دارد را تجزیه و تحلیل می کنند. در بسیاری از موارد فکر و توجهی که برای کادو صرف کرده اید از نیازی که به آن کادو دارد مهم تر است. خانم ها سورپرایز شدن و اینکه بدانند شما به آنها اهمیت می دهید را دوست دارند. پس در خرید کادو برای خانم ها ، کمی تلاش و تفکر می تواند بسیار موثر باشد.

خانم ها به مقصود شما دقت می کنند

فرقی ندارد که او عشق زندگی تان یا مادر و یا خواهر شما باشد، اصول کلی خرید کادو برای خانم ها حدودا یکسان است. قدردانی کردن از خانم ها کار سختی نیست؛ به شرط آن که هدیه شما نشان دهنده توجه و تمرکز بر آن چه که خانم ها دوست دارند باشد.

خانم ها از گرفتن کادوهای کاربردی لذت می برند، اما بیشتر تمایل به گرفتن کادو های منحصر به فردی دارند که خودشان آن را نمی خرند. آن ها لوازم ضروری که مورد نیازشان است را خریداری می کنند، اما به ندرت پیش می آید که با خرید چیزی خاص خودشان را خوشحال کنند.

مطلب مرتبط:  چگونه رابطه قبلی را فراموش کنیم؟

لازم به ذکر است که بین خرید کیف دستی گران قیمتی که چشم همسرتان را گرفته، و خرید کرم ضد چروک برای او تفاوت هایی وجود دارد! شاید از نظر شما کیف هدیه کاربردی نباشد، اما اگر همسرتان از آن استفاده کند به نظر خودش کاربردی می آید. کرم ضد چروک برای جلوگیری از بروز چین و چروک است، اما اگر شما برایش کرم ضد چروک بخرید این پیام را رسانده اید که همسرتان پیر به نظر می رسد.

 

کادوی مناسب خانم ها

۵ نکته که در هنگام خرید کادو برای خانم ها باید در نظر داشته باشید

نشان دادن قدر دانی به خانم ها کار پیچیده ای نیست؛ اما همان طور که در مثال های بالا آوردیم، قطعا می تواند به شکل غلط انجام شود. برای آن که از چشم او نافتید و نظرش را جلب کنید، نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

 

۱- در یک روز عادی به او هدیه دهید

در روز ولنتاین، تولد یا سالگرد ازدواج انتظار می رود که به او کادو دهید. اما اگر می خواهید واقعا او را تحت تاثیر قرار دهید، در یک روز عادی برایش کادو بخرید تا نشان دهید که به او فکر می کنید.

برای این کار لازم نیست زیاد هزینه کنید؛ او احتمالا با یک شاخه گل، شکلات مورد علاقه اش و یا با درست کردن نهار سوپرایز و خوشحال خواهد شد. ارزش مادی هدیه زیاد مهم نیست، آن چه اهمیت دارد روشی است که قدردانی خود را نشان می دهید.

 

۲- کادو را با فکر خریداری کنید

خانم ها دوست دارند بدانند که شما به علایق آن ها توجه می کنید. شما می توانید یک کادوی مطلوب و کاربردی که مدت هاست درباره اش حرف می زند را بخرید، و هم به سراغ کادویی بروید که متوجه نشده به آن نیاز دارد.

مطلب مرتبط:  کادو تولد برای مادر - راهنمای کامل خرید بهترین کادو برای مادران

معمولا وقتی خانم ها چیزی را دوست دارند مدام درباره اش حرف می زنند. به حرف هایش گوش کنید، احتمالا در میان حرف هایش به چیزی که دوست دارد یا می خواهد بخرد اشاره می کند. اگر خوش شانس باشید او جزئیات بیشتری از چیزی که می خواهد را به شما می گوید. برای مثال اگر هر بار که به مرکز خرید می روید او با اشتیاق به یک کیف دستی مشکی نگاه می کند یعنی آن کیف دستی می تواند یک هدیه فوق العاده باشد.

 

۳- برای انتخاب یک کادوی خوب نیازی نیست ذهن او را بخوانید

پی بردن به آنچه که یک خانم نیاز دارد، اما خودش نمی داند، شبیه ذهن خوانی به نظر می رسد؛ اما در واقع اینطور نیست. با استفاده از توانایی های خود در حل مشکلات به تجربیات او به شیوه ای جدید نگاه کنید.

برای مثال، همسر شما برای مدتی معده درد نسبتا سختی داشته و مقدار زیادی دارو مصرف کرده است. برای آن که او را سوپرایز کنید یک پد گرمایی، کیسه آب گرم، شکلات یا کارت یادداشتی که نشان می دهد متوجه مریضی او هستید بخرید. با این کار نشان می دهید که او تا چه مقدار برای شما اهمیت دارد.

مثال دیگر از تجربه فردی است که برای مادرش کادو خریده است.”مادر من برای سال های طولانی پیشخدمت بود و از درد پاهایش شکایت می کرد. هنگامی که به کفش هایش نگاه کردم متوجه مشکل شدم، مدت زیادی آن کفش ها را پوشیده بود و دیگر مناسب او نبودند. در آن زمان یک جفت کفش جدید بهترین هدیه ای بود که می توانستم به او بدهم. مادرم آن قدر نگران بقیه اعضای خانواده بود که متوجه نشده بود خودش نیاز به یک جفت کفش جدید دارد.”

 

۴- به معنای کادوی خود دقت کنید

هنگام انتخاب کادو برای خانم ها در مورد هدایایی که به وزن و اندام مربوط می شود بیشتر احتیاط کنید. معیارهای زیبایی نادرست، مثل اندامی مانند مدل ها، به خانم ها فشار روانی زیادی می آورد.

مطلب مرتبط:  برای تولد همسر خود چه کنیم؟ 7 ایده برای اینکه همسرمان را در روز تولدش خوشحال کنیم

شاید همسرتان صراحتا به شما بگوید که برای کادوی تولد، عضویت در باشگاه یا رژیم غذایی دکتر فلانی را می خواهد. با این وجود این نوع هدیه را برای او نخرید زیرا ممکن است با این کار به طور اتفاقی این پیام را به او بدهید که ظاهرش مشکل دارد.

لوازم آشپزخانه هم کادوی مناسبی برای خانم ها نیست؛ البته استثنا هم وجود دارد. مثلا مادری عاشق شیرینی پزی بوده و برای ارتقاء آن، به یک میکسر جدید نیاز دارد؛ اگر آن میکسر را برایش بگیرید از داشتن آن بسیار خوشحال می شود. در صورتی که خودش از شما درخواست نکرده و برایش وسایل آشپزخانه بخرید، ممکن است این پیام را برسانید که او به آشپزخانه تعلق دارد. شاید این موضوع قصد شما نباشد اما در نهایت این معنا را می دهد.

 

۵-هدیه ای منحصر به خودش را بخرید

هنگام خرید کادو برای خانم ها ، موردی که منحصر او باشد را انتخاب کنید. فرض کنید قرار است به عنوان هدیه دو نفری به کنسرت بروید. اگر بلیط کنسرت خواننده ای که مورد علاقه اش نیست را بگیرید، بیشتر به خودتان هدیه داده اید تا او. بهتر نیست به سراغ فعالیت هایی که او بیشتر دوست دارد بروید؟ با کنار گذاشتن راحتی خود و انتخاب فعالیتی که او دوست دارد، توجهش را بیشتر جلب می کنید.

 

جعبه کادو مناسب خانم ها

خلاصه

خرید کادو برای خانم ها ممکن است ترسناک و دلهره آور به نظر برسد، اما برای راحت کردن این کار فقط کمی فکر لازم است. یک کادوی فوق العاده نیازی به هزینه خیلی زیاد ندارد و لازم نیست که بسیار کاربردی باشد. بهترین کادو از قلب شما نشات گرفته و نشان دهنده پیوند قوی بین شما و شخص کادو گیرنده است. برایش کادویی بگیرید که می دانید دوست دارد یا هدیه ای منحصر به فرد که خودش فکر نمی کند می خواهد یا لازم دارد. خانم ها دوست دارند که برایشان وقت گذاشته و نشان دهید که چه قدر به آن ها اهمیت می دهید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید