راهنمای کامل انتخاب شلوار کتان مردانه و روش های ست کردن آن

0
2174
روش های انتخاب و ست کردن شلوار کتان مردانه

هنگامی که صحبت از شلوارهای مردانه به میان می آید، شلوارهای کتان مردانه مسلما جزو گزینه های ضروری به حساب می آیند. چون این شلوارها همه کاره هستند و در عین حال شیک و جذاب می باشند، به یک آیتم ضروری برای آقایان تبدیل شده اند. شلوار کتان مردانه نه تنها برای استایل های کژوال و روزمره مناسب است، بلکه برای استایل های رسمی نیز بسیار جذاب می باشد. اما پیدا کردن شلوار کتان مردانه مناسب، و ست کردن آن می تواند به یک چالش بزرگ تبدیل شود؛ خصوصا برای افرادی که مدت هاست شلوار جین می پوشند. خوشبختانه، ما در اینجا حضور داریم تا به شما کمک کنیم. در ادامه این مقاله، با نکاتی برای انتخاب مناسب ترین شلوار کتان مردانه و روش های ست کردن آن آشنا خواهید شد.

 

شلوار کتان سورمه ای

شلوار کتان مردانه را بیشتر بشناسید

شلوار کتان به نوع خاصی از شلوارهای مردانه می گویند که توسط گروهی از نظامیان آمریکایی به شهرت رسیده است. سربازان معمولا از یونیفرم های ساده و جنس های نه خیلی نازک و نه خیلی کلفت استفاده می کردند. از این رو اولین شلوارهای کتان را می توان مختص نظامیان دانست. این نوع شلوارها از شلوارهای پارچه ای، اسپرت تر بوده، و از شلوار جین های راحتی، رسمی تر می باشند. به علاوه، تناژ رنگ های شلوار کتان مردانه، باعث شده تا این آیتم برای همه استایل ها مناسب باشد.

 

استایل های مختلف با شلوار کتان

شلوار کتان مردانه را چگونه ست کنیم

رنگ مهم است؛ اما انتخاب شلوارهای مناسب اندام، اهمیت بیشتری دارد. بزرگ ترین راهنمایی که می توانیم به شما بکنیم، این است که چند مدل شلوار کتان مختلف را امتحان کنید و ببینید چطور مکمل ظاهر و بدن شما می باشند. شلوارهای کتان چسبان همیشه به شکل جذابی، عمل می کنند. آنها نباید بیش از اندازه تنگ باشند و مطمئنا نباید هم خیلی گشاد باشند. انتخاب شلوار کتان مردانه متناسب، ظاهر شما را خطی و طولی کرده و همچنین با پیراهن های دکمه دار که درون شلوار قرار می گیرند، خیلی خوب دیده می شوند؛ همچنین درست کردن این استایل خیلی ساده می باشد. از کمربندهای بافته شده به عنوان آخرین آیتم استفاده کنید؛ استفاده از آنها اصلا سخت نبوده و استایل شما را کامل می کنند.

قد شلوارهای کتان هیچوقت نباید بیش از اندازه بلند باشد. لبه شلوارهای کتان تان را تا بزنید تا ظاهری براق تر و متشخصانه تر داشته باشید که شما را هوشیارتر نشان می دهد. به علاوه، می توانید در لبه پایینی شلوارهای کتان خود، دکمه بگذارید تا مکمل کفش های شما شده و ترکیب لباس جذابی را درست کنید. همیشه به یاد داشته باشید که شلوارهای کوتاه می توانند جذاب باشند؛ اما مطمئن شوید که شلوارتان آنقدر کوتاه نیست که حالت کلاسیک خود را از دست بدهد.

 

ست کردن لباس با شلوار کتان

با شلوار کتان مردانه چی بپوشیم

ترکیب کردن شلوار کتان مردانه با دیگر لباس ها واقعا راحت است. برای داشتن ظاهر غیر رسمی تر، به سراغ پیراهن های ساده نخی یا کتانی بروید که بتوان آنها را داخل شلوارگذاشت. به این ترتیب ظاهری جذاب بدست خواهید آورد. برای داشتن ظاهری رسمی تر با شلوار کتان مردانه، به سراغ کت های بلیزر مشکی یا رنگ های متضاد بروید. همچنین، می توانید به دنبال استایل های شخصی سازی شده بروید تا بتوانید کمی تنوع ایجاد کرده و استایل تان را منحصر به فرد کنید. استفاده از پوشت یا کراوات نیز برای دادن استایلی آرام تر به شما، شگفتی می آفریند.

 

رنگ های مختلف شلوار کتان

رنگ های مختلف شلوار کتان

برای انتخاب رنگ شلوارهای کتان، احساس محدودیت نکنید. رنگ های اساسی محبوب شامل خاکی، آبی نفتی، مشکی و سفید می شود که برای ترکیب شدن با رنگ های دیگر، عالی می باشند. زمردی یا سبز چمنی، تاثیر بسزایی بر روی استایل های غیر رسمی و هوشمندانه می گذارند؛ همچنین آبی کبریتی و قهوه ای خاکی، ظاهری مردانه و خشن دارند. درنهایت هر رنگ شلواری که انتخاب می کنید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که بهتر است به سراغ رنگ های کلاسیکی بروید که همیشه مد هستند و هیچگاه از دنیای مد خارج نخواهند شد.

 

استایل های مختلف با شلوار کتان سورمه ای

شلوار کتان مردانه آبی نفتی

انطباق پذیرترین رنگ شلوارهای کتان، بدون شک آبی نفتی می باشد که می توان آن را با رنگ های زیادی پوشید. این رنگ شلوار هم برای استایل های رسمی و هم اسپرت مناسب می باشد؛ همچنین این رنگ شلوار کتان، خیلی انطباق پذیرتر از شلوار مشکی می باشد.

 

استایل های مختلف با شلوار کتان قرمز

شلوار کتان مردانه قرمز

شلوار کتان قرمز رنگ خود را با رنگ های ساده ای مانند سفید ترکیب کنید تا ظاهری ساده و مناسب تعطیلات، به همراه یک نکته کوچک درست کرده باشید.

 

استایل های مختلف با شلوار کتان سفید

شلوار کتان مردانه سفید

شلوارهای کتان سفید تمیز، براق و تازه، با بسیاری از رنگ ها مثل آبی و همچنین پیراهن های جین بسیار جذاب بنظر می رسند. این استایل برای روزهایی که به یک لباس خنک نیاز دارید، عالی می باشد.

 

استایل های مختلف با شلوار کتان خاکی

شلوار کتان مردانه خاکی

ازآنجا که ترکیب پیراهن دکمه دار سفید معمول با رنگ خاکی بسیار جذاب می باشد، سعی کنید شلوارهای کتان خود را با رنگ خاکی همراه کنید تا استایل جذابی درست کرده باشید.

 

استایل های مختلف با شلوار کتان صورتی

شلوار کتان مردانه صورتی

به جای پوشیدن شلوار کتان صورتی پررنگ، بهتر است از شلوارهای صورتی کمرنگ که بی رنگ و رو به نظر می رسند استفاده کنید. این رنگ شلوار با رنگ های سفید و آبی های تیره تر بسیار جذاب بنظر می رسد. این رنگ ها می توانند درخشش رنگ صورتی را متعادل کنند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید