چگونه یک پسر مغرور را جذب کنیم؟ راه های جذب پسر مغرور

0
219
جذب مردان و پسران مغرور 

اگر به دنبال جلب توجه و علاقه مردی هستید که بسیار مغرور است باید در مورد مردان شناخت بیشتری به دست بیاورید و در برخورد و ارتباطات خود برخی اصول را رعایت کنید. برقراری ارتباط عاطفی با مردان مغرور دشوار است در نتیجه باید با آگاهی بیشتری عمل کنید تا دچار احساس شکست نشوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های جذب پسر مغرور تا انتهای مطلب با ما ریموژ باشید.

راه های جذب پسر مغرور

مردانی که غرور بیشتری نسبت به دیگران دارند، سخت تر با دیگران ارتباط برقرار می کنند و تعامل با آن ها نیز دشوارتر است. اگر با پذیرش این موضوع تصمیم گرفته اید که با مردی مغرور وارد رابطه عاطفی شوید و او را به خود جذب کنید رعایت برخی نکات احتمال موفقیت شما را بالا خواهند برد. در ادامه به چند نکته مهم در این زمینه اشاره کرده ایم.

 

ارزش ها وعلائق فرد مقابل را بشناسید

یکی از مهمترین پارامترها در علاقمند کردن مردانی که دارای شخصیت مغرور هستند، شناخت ارزش های آنان است؛ یعنی شناخت موضوعاتی که در زندگی برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توجه کنید که ارزش ها برای هر شخصی متفاوت بوده و شما می توانید در تعاملات تان متوجه شوید که ارزش از نقطه نظر او به چه معناست.

این ارزش ها می تواند تحصیلات، ثروت، زیبایی اندام، ارزش های اخلاقی و… باشند. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی ابزار های گوناگونی در اختیار شما قرار دارد که به شما کمک می کنند تا بتوانید در مورد ارزش ها و علایق طرف مقابل خود بیشتر بدانید. از جمله آنها می توان به شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اشاره داشت. اگر مرد مورد علاقه تان ببیند که با شما ارزش ها و علائق مشترک زیادی دارد احتمال جذب او به شما بیشتر می شود. چرا که اصولا انسان ها از افرادی که شبیه به خودشان باشند خوششان می آید.

مطلب مرتبط:  9 عادت بد در زندگی که موجب شکست روابط عاشقانه می شود

از توجه کردن بیش از حد بپرهیزید

افراد مغرور نسبت به توجه کردن افراطی دیگران، واکنش های معکوس نشان می دهند و معمولا از آن می گریزند. به همین خاطر بهتر است که در توجه کردن به او حد اعتدال را رعایت کنید و به او این فرصت را بدهید که دائما توجهات یک طرفه دریافت نکند و بتواند تعاملات دو سویه ای را تجربه کنید.

جذب مردان مغرور 

راه های جذب پسر مغرور مبهم باشید

اگر در رفتارهایتان کمی ابهام وجود داشته باشد بیشتر احتمال دارد که توجه فرد مقابل را به خود جذب کنید. در واقع لازم است که از ابتدا کل عشق و علاقه خود را به فرد مقابل نشان ندهید و بگذارید که او خود این موضوع را کشف کند. یک قانون کلی در روان شناسی می گوید که ناشناخته ها جذاب ترند. در نتیجه تلاش کنید تا اندکی ناشناخته و مبهم باقی بمانید.

راه های جذب پسر مغرور؛ نقش شناخت نیازهای روانی اساسی

یک سری نیازهای ذاتی وجود دارد که برای جذب پسر مغرور باید از آن ها اطلاع کافی داشته باشید. شناسایی این نیازها با خواندن مقاله شناخت مردان به شما کمک بزرگی می کند. هم چنین در جذب پسر مغرور و افرادی که سخت تر عواطف خود را ابراز می کند اهمیت به این نیازها می تواند نقش پررنگی داشته باشد.

حس حمایت و هم دلی

شاید فکر کنید پسر مغرور هرگز نیازی به حمایت دیگران ندارند و به تنهایی از پس همه امور زندگی خود بر می آیند. در حالیکه این یک تصور کاملا اشتباه است. مردان مغرور کمتر می توانند در مورد مشکلات و ناراحتی های خود با دیگران صحبت کنند اما این امر به معنای عدم نیاز آن ها به کمک و همدلی نیست. آن ها هم مثل هر انسانی به حمایت دیگران نیاز دارند. اگر بتوانید در شرایط سخت همراه او باشید و احساساتش را بشناسید، جذابیت بیشتری برای وی خواهید داشت.

مطلب مرتبط:  نشانه های واقعی عشق پسران و دختران

حس آزادی و استقلال

بسیاری از مردان به این دلیل از ازدواج و تعهد نسبت به آن می ترسند که احساس می کنند آزادی و استقلال خود را از دست می دهند. به طرف مقابلتان نشان دهید در کنار این که برای زندگی مشترک ارزش قائل هستید، به استقلال و آزادی او نیز احترام می گذارید.

حس ارزش و احترام

تمامی مردان حتی آنهایی که در ظاهر بسیار از خود راضی هستند، نیاز به تایید شدن دارند. آن ها نیز نیاز دارند که مورد احترام دیگران قرار بگیرند و از آنها قدردانی شود. پس برای جذب پسر مغرور رفتار محترمانه ای با آن ها داشته باشید و به هیچ وجه شخصیت آن ها را خرد نکنید. با این رفتار نه تنها فرد مقابل را بیشتر به خود جذب می کنید، بلکه باعث می شوید که او نیز با احترام بیشتری با شما برخورد کند.

منبع:هنر زندگی

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید