رنگ سال ۲۰۱۹ چیست؟ ۹ ایده برای استفاده از این رنگ در استایل روزمره

0
1786
ایده هایی برای استفاده از رنگ سال 2019 در استایل روزمره

همه ساله در آستانه سال نو، کمپانی پنتون رنگی را به عنوان رنگ سال مشخص می کند. بسیاری از افراد نیز لباس های عید، رنگ مو یا دکوراسیون منزل خود را طبق این رنگ انتخاب می کنند. برخی از افراد معتقدند این رنگ، رنگ شانس است و اگر هر سال مطابق با رنگ همان سال لباس بپوشیم، اتفاقات بهتری برایمان رقم خواهد خورد. در زمان انتشار این مقاله، رنگ سال ۲۰۱۹ توسط شرکت پنتون اعلام شده است که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

 

رنگ سال 2019

رنگ سال ۲۰۱۹

رنگی که کمپانی پنتون به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده است، رنگ Coral یا مرجانی است. این کمپانی عقیده دارد که گرمای رنگ مرجانی افراد را تحت تاثیر قرار داده و باعث آسایش و شادابی روح و روان می گردد. در پاسخ به تهاجم بیش از حد تکنولوژی و فضای مجازی به زندگی روزمره همه افراد، کمپانی پنتون، رنگی را انتخاب کرده که حال و هوای دریایی داشته و نشانگر ارتباط و صمیمیت است.

این رنگ اجتماعی و روح دار، شور و نشاط و حرارت را به زندگی وارد خواهد کرد. در ادامه این مقاله با چند استایل جذاب با رنگ سال ۲۰۱۹ یعنی مرجانی آشنا خواهید شد.


بلوز مرجانی + شلوار سفید مشکی

استایل یک خانم با بلوز مرجانی و شلوار سفید مشکیپوشیدن بلوز مرجانی که رنگ سال ۲۰۱۹ می باشد، شور و نشاط و حرارت را وارد استایل شما خواهد کرد. اگر طرفدار استایل های کم حرارت تر هستید، یک شلوار سفید مشکی را با بلوزتان همراه کنید. انتخاب شلوار سفید مشکی، حرارت بیش از حد استایل تان را کمتر خواهد کرد. در انتخاب کفش نیز می توانید از رنگ های سفید یا مشکی کمک بگیرید.


شلوار مرجانی + بالاپوش سفید

استایل یک خانم با شلوار مرجانی و کت سفیدوقت آن رسیده که شلوارهای تکراری و خسته کننده مشکی و سورمه ای تان را کنار گذاشته و از رنگ های پر شور و هیجانی مثل مرجانی استفاده کنید. اگر قصد دارید کمی سادگی وارد استایل تان کنید، پیشنهاد می کنیم بلوز، تی شرت یا کت سفید رنگ انتخاب کنید. رنگ سفید همخوانی زیبایی با مرجانی داشته و همچنین کمی از حرارت زیاد این رنگ را کاهش می دهد.


دامن مرجانی + بالاپوش مشکی

استایل یک خانم با دامن مرجانی و کت چرم مشکیاگر قصد دارید استایل تان را کمی از حالت ساده و همیشگی خارج کنید، یک دامن به رنگ سال ۲۰۱۹ را امتحان کنید. همانطور که می دانید دامن های بلند همیشه مد هستند و انواع مختلفی هم دارند که بنا به فرم بدن و سلیقه شخصی تان می توانید مناسب ترین مدل را انتخاب کنید. برای بالاپوش نیز می توانید از هر آیتم مشکی رنگی که علاقه دارید استفاده کنید.


کت مرجانی + شلوار مشکی

استایل یک خانم با کت مرجانی و شلوار مشکیگرمای یک کت مرجانی، سرمای هوا را از بین خواهد برد. این کت مرجانی، استایل شما را از سادگی خارج کرده و به آن روح می بخشد. برای قسمت پایینی استایل تان می توانید از یک شلوار جذب مشکی کمک بگیرید. همچنین اگر از کت بلند استفاده می کنید، می توانید یک بوت بلند زنانه مشکی را هم با آن ترکیب کنید تا جذابیت استایل تان چندین برابر شود.


بلوز مرجانی + شلوار خاکی

استایل یک خانم با بلوز مرجانی و شلوار خاکیبرای خلق یک استایل متفاوت با رنگ سال ۲۰۱۹ می توانید بلوز مرجانی تان را با یک شلوار خاکی رنگ ست کنید. این رنگ شلوار، کاملا خنثی بوده و تا حدی هم بی روح است؛ از این رو همراه شدن با بلوز مرجانی باعث می شود تا یک استایل متناسب، نه خیلی بی روح و نه خیلی چشمگی داشته باشید.


سر تا پا مرجانی

استایل یک خانم با رنگ سال 2019اگر به استایل های چشمگیر و خاص علاقه دارید، می توانید رنگ سال ۲۰۱۹ را برای سر تا پایتان استفاده کنید. برای مثال می توانید یک بلوز مرجانی با شلوار، دامن یا دامن شلواری همین رنگ همراه کنید. همچنین می توانید از یک سرهمی مرجانی استفاده کنید.


بلوز مرجانی + شلوار صورتی

استایل یک خانم با بلوز مرجانی و شلوار صورتیاگر شما هم یکی از طرفداران استایل های خاص و منحصر به فرد با رنگ سال ۲۰۱۹ هستید، یک پیشنهاد جذاب برایتان دارید. می توانید بلوز، شومیز یا هر بالاپوش مرجانی که دوست داشتید را با یک شلوار صورتی ملایم همراه کنید. ترکیب این دو رنگ ممکن است کمی دور از ذهن به نظر برسد! بله دقیقا همین ویژگی باعث شده این استایل خاص و متفاوت باشد.


اکسسوری مرجانی

استایل یک خانم با اکسسوری مرجانیاگر به هر دلیلی علاقه ندارید که در آیتم های اصلی استایل تان از رنگ سال ۲۰۱۹ استفاده کنید، مشکلی نیست. می توانید به راحتی این رنگ را در اکسسوری هایتان استفاده کنید. مثلا می توانید کیف، گردنبند، دستبند، گوشواره یا هر آیتم دیگری که دوست داشتید را به رنگ مرجانی انتخاب کنید.


بالاپوش مرجانی + شلوار جین

استایل سلنا گومز با شلوار جین و کت مرجانییکی دیگر از شلوارهایی که با رنگ مرجانی همخوانی زیبایی دارد، شلوار جین است. برای داشتن یک استایل جذاب با این رنگ ها می توانید یک کت، کاپشن، بلوز یا هر بالاپوش دیگر به رنگ سال ۲۰۱۹ یعنی مرجانی پوشیده و آن را با شلوار جین ست کنید و به همین راحتی یک استایل ساده و زیبا خلق کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید