برای اینکه فرد خوش پوشی باشید بهتر است در هر فصل رنگ لباس خاص همان فصل را برای پوشیدن انتخاب کنید.همچنین در هر فصل متناسب با هوا، جنس پارچه لباس خود را انتخاب کنید. ست کردن لباس ها با رنگ های متضاد یکی از جذاب ترین روش های لباس پوشیدن می باشد. همچنین بهتر است در فصل های گرم از کفش های رنگ روشن تر و در فصل های سرد از کفش های تیره تر استفاده کنید.
در اینجا برخی از نکات پوشیدن لباس در فصول مختلف سال را جمع آوری کرده ایم. با رعایت این نکات، با طبیعت همگام شده و استایلی دلنشین و متناسب با فصل داشته باشید.

رنگ لباس مناسب فصل های گوناگون:

1فصل بهار

دراین فصل لباس هایی با رنگ بندی گرم مانند سبز روشن ،زرد ،قرمز ،آبی روشن ،هلویی و صورتی بپوشید. همچنین برای انتخاب رنگ کفش بهتر است به سمت رنگ های روشن مثل کرم یا استخوانی رفته و از پوشیدن کفش سفید خام خودداری کنید.

2فصل تابستان

در فصل گرما بهتر است از لباس هایی نسبتاً گشاد و ترجیحاً از جنس پنبه ای یا کتان استفاده کنید. لباس هایی بپوشید که دارای زمینه های خنک و سایه روشن باشد. رنگ تیره باعث جذب مستقیم گرما و نور خورشید شده و موجب افزایش حرارت بدن می شود. پس استفاده از رنگ های روشن مانند یاسی، خاکی، زرد کمرنگ، صورتی چرک و آبی آسمانی انتخاب هایی هوشمندانه می باشند.

4فصل زمستان

بهترین انتخاب برای زمستان، لباس هایی با رنگ تیره مانند قرمز سیر، آبی پررنگ ، خاکستری و مه متر از همه مشکی می باشد که تضاد بسیار زیبایی با فضای سرد و سفید زمستان ایجاد می کند.

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید