آرایش چشم درشت به روش صحیح با رعایت چند نکته مهم

0
2117
آرایش چشم درشت به صورت حرفه ای

اگر چشمان گرد و درشتی دارید فرد خوش شانسی هستید. داشتن چشم های درشت جزو ویژگی های جذاب صورت محسوب می شود. بسیاری از افراد آرزو دارند که چشم هایی شبیه به چشم های شما داشته باشند. وقتی چشم های درشتی دارید، ناخودآگاه توجه افراد بیشتر به این ناحیه جلب می گردد. از این رو وقتی نوبت به آرایش چشم هایتان می رسد، باید بدانید چگونه این کار را انجام دهید تا آنها را درخشان تر و زیباتر جلوه دهید. اجازه دهید چند قانون مهم در آرایش چشم درشت که باید هر روز هنگام آرایش کردن مد نظر داشته باشید را خدمت تان ارائه کنیم.

نکات آرایش چشم درشت

از شکل دادن ابروها گرفته تا فر دادن مژه ها، نکاتی عالی درباره آرایش چشم های درشت تان خدمت شما ارائه کرده ایم. در ادامه این نکات را مشاهده خواهید کرد.


ابروهایتان را مرتب کنید

برداشتن ابرو با موچینابروها نقش مهمی در زیبا و نمایان تر کردن چشمان شما ایفا می کنند. این امر در مورد چشمان گرد و درشت نمود بیشتری هم دارد. هرقدر هم که آرایش چشم هایتان زیبا باشد، داشتن ابروهای نامرتب و انبوه ظاهرتان را خراب خواهد کرد. پس ابروهای خود را به خوبی اصلاح و مرتب کنید تا به نقطه مرکزی آرایش چشمان خود جلوه داده و بیشترین بهره را از آن ببرید.


اطراف چشم خود را آماده کنید

استفاده از کانسیلر در زیر چشمبسیاری از ما مشکلات زیادی در چشمان خود داریم. از جمله حلقه های تیره، پف زیر چشم، ورم و چین و چروک. چه این مشکلات ناشی از وراثت باشند و چه از سبک ناسالم زندگی شما، نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید؛ مخصوصا اگر چشمان درشتی داشته باشید. به سراغ راه حل های آرایشی فوری مثل کانسیلر بروید تا تمامی این مشکلات را برطرف کرده و ناحیه چشمان تان را برای داشتن یک آرایش چشم جذاب آماده کرده باشید.

مطلب مرتبط:  6 راهکار آرایشی ساده برای درشت نشان دادن چشم ها

قسمت استخوان ابرو را روشن کنید

زدن رسایه سفید در اطراف چشمقبل از اینکه سایه را به پلک تان بزنید، آن را به استخوان ابرویتان بزنید تا اطراف این ناحیه روشن شود. ما به شما توصیه می کنیم برای این منظور از سایه سفید استفاده کنید. زدن حتی مقدار کمی سایه سفید با براش، درست زیر استخوان ابرو، درخشش و زیبایی چشمان درشت شما را تا حد زیادی افزایش می دهد.


از سایه های تیره استفاده کنید

 آرایش چشم تیره مشکی و طلاییشاید انتخاب سایه مناسب برای چشم های گرد و درشت شما کمی پیچیده باشد. اما راز این کار انتخاب سایه های تیره، در مقابل سایه های روشن و کم رنگ و همچنین سایه هایی با رنگ پوست است. استفاده از سایه های تیره همیشه توجه دیگران را از اندازه و فرم اعضای صورت منحرف می کند و این همان چیزی است که برای هیجان بخشیدن به چشمان برجسته و بزرگ خود به آن نیاز دارید.


از سایه اکلیلی استفاده کنید

آرایش چشم با سایه اکلیلی طلایی و خط چشمسایه اکلیلی باعث کامل تر شدن آرایش چشم تان می شود. کمی اکلیل بر روی پلک بالا و زیر استخوان ابرو باعث جلوه بیشتر چشمان شما خواهد شد. همچنین می توانید در زیر مژه های پلک پایین تان هم از اکلیل استفاده کنید تا ظاهری مناسب مهمانی های شب برای خود ایجاد کرده باشید.


تا جایی که می توانید سایه را پخش کنید

پخش کردن سایه با براش آرایشیوقتی صحبت از آرایش چشم درشت می شود، باید به یاد داشته باشید که تنها استفاده از محصولات آرایشی برای داشتن ظاهری زیبا کافی نیست. اگر محصولات آرایشی مورد استفاده تان را به خوبی روی پوست پخش نکنید، قادر نخواهید بود که آرایش چشم زیبا و یکپارچه ای داشته باشید. پس حتما سایه ها را به خوبی روی پوست خود پخش کنید.

مطلب مرتبط:  چگونه رژ لب قرمز بزنیم؟ مهم ترین نکات استفاده از رژ لب قرمز

بر گوشه های داخلی چشم تاکید کنید

مدل آرایش چشم با سفید کردن گوشه های داخلی چشمیک راه عالی دیگر برای درخشیدن چشمان درشت تان، تاکید روی گوشه های داخلی چشم با استفاده از یک سایه سفید معمولی است. تنها مقدار کمی از این سایه را استفاده کنید و آن را به خوبی پخش کنید تا چشم هایتان سربالاتر و زیباتر به نظر برسند. این کار رنگ چشم های شما را به نحو بی عیب و نقصی نشان می دهد.


آرایش چشم اسموکی را امتحان کنید

آرایش چشم اسموکی با سایه و خط چشماین روزها آرایش چشم اسموکی جزو جذاب ترین ترندهای سال محسوب می شود که اتفاقا برای چشمان درشت بسیار مناسب است؛ چراکه در این مدل چشم، فضای زیادی برای خلق این آرایش جذاب وجود دارد. اگر می خواهید آرایش چشم چشمگیری داشته باشید، بالای پلک و همچنین قسمت گودی داخلی آن را سایه غلیظ خاکستری یا فندقی زده و به آرامی سایه را به سمت بیرون ببرید.


رنگ های دیگر را اضافه کنید

آرایش چشم با خط چشم و سایه آبیاز آرایش مشکی تکراری تان فاصله بگیرید. اگر چشم های درشت و زیبایی دارید، این امکان را دارید تا از رنگ های مختلف خط چشم و سایه بهره ببرید. با ترکیب رنگ های جذابی که ظاهرتان را رنگارنگ و بشاش می کنند، چشمان خود را زیبایی ببخشید. خط چشم پلک بالایی تان را نازک یا متوسط بکشید و سعی کنید این خط تا حد ممکن به خط مژه هایتان نزدیک باشد.


از فر مژه استفاده کنید

استفاده از فرمژه برای فر کردن مژه هامژه های فر خورده یکی از بخش های مهم و ضروری برای داشتن یک آرایش چشم زیبا خصوصا برای چشم های درشت شما هستند. یک دستگاه فرمژه خوب تهیه کنید و با آن مژه هایتان را فر بدهید. زدن ریمل به این مژه های فر خورده، باعث حجیم تر شدن آن ها می شود. در نتیجه، ظاهر چشم هایتان متفاوت و منحصر به فرد خواهد شد.

مطلب مرتبط:  آخرین میکاپ های افسانه پاکرو

مژه های پایین را ریمل بزنید

ریمل زدن به مژه های پایینبعضی اوقات لازم است چشم های درشت خود را کمی کوچک تر جلوه دهید. برای این منظور، برجسته کردن مژه های پایین می تواند راه حل جدید و در عین حال موثری باشد. تنها کافی است که با دقت مژه هایتان را ریمل بزنید. اما حواس تان باشد مژه هایتان درنهایت شبیه به پای عنکبوت نشود.


مدل های مختلف آرایش چشم درشت

در ادامه این مقاله چند مدل مختلف آرایش چشم گرد را برایتان آورده ایم که می توانید برای آرایش چشمان تان از آنها ایده بگیرید.

آرایش چشم کیتی پری۱٫ نگاهی به آرایش چشم کتی پری بیندازید. با انجام آرایش چشمی مثل او، چشمان درشت شما بدون شک جلوه بیشتری پیدا خواهند کرد.


مدل آرایش چشم گرد با خط چشم۲٫ از تکنیک های آرایشی بالا که مخصوص چشم های درشت است استفاده کنید تا چشمانی به زیبایی چشمان گرد و درشت این مدل داشته باشید.


مدل آرایش چشم اسموکی طلایی۳٫ همانطور که گفته شد، یکی از روش های آرایش چشم درشت آرایش چشم اسموکی است.


مدل خط چشم گربه ای پهن برای چشم های گرد۴٫ خط چشم گربه ای پهن نیز ایده ای عالی برای چشم های درشت است.


آرایش چشم ساده مناسب برای چشم های گرد۵٫ این هم یک ایده دیگر برای آرایش چشم درشت و زیبایتان که می توانید با آن در مهمانی بعدی که می روید بدرخشید.


امیدواریم از این نکات برای آرایش چشم های درشت خود استفاده کرده و تمام راهکارهایی که خدمت تان ارائه کردیم را امتحان کنید. آرایش چشم های درشت می تواند کار جذابی باشد؛ خصوصا هنگامی که که از آخرین متدهای آرایشی استفاده کرده و آن ها را امتحان کنید. پس این نکات را به خاطر بسپارید و به کمک آن ها چشمان درشت و زیبای خود را بیشتر جلوه دهید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید