پوشیدن تی شرت با کت تک ، روشی راحت برای داشتن استایل رسمی تر است و مِتُدی که ما معرفی می کنیم راهی است ساده و در عین حال جذاب، برای انجام این کار.

این موضوع که تی شرت نوعی از لباس مردانه است که اغلب مردان بیشتر از همه آن را می پوشند، درست است. اساسا تی شرت را با هر لباسی می توان پوشید، پوشیدنشان راحت است و معمولا خیلی ارزان قیمت هستند. امروزه، همانطور که مد بیشتر با ترکیب کردن به وجود می آید و مرز بین لباس های رسمی و غیر رسمی شکسته می شود، تی شرت هم از این قاعده مستثنی نیست و خیلی ها آن را زیر کت و شلوار رسمی شان نیز می پوشند. آن دوره ای که باید کت های تک را با پیراهن می پوشیدید دیگر تمام شده اند و در عوض استفاده از ترکیب تی شرت با کت تک در اداره ها و محل کار طبیعی تر شده است. با این همه روش هایی برای درست پوشیدن آن وجود دارد و گاها برخی از مردم آن را اشتباه می پوشند. بنابراین ما به شما می گوییم چطور اینکار را درست انجام دهید و اینکه با کت تک خود، باید یک تی شرت یقه گرد بپوشید یا یقه هفت.

پوشیدن تی شرت با کت تک

 رنگ های کلاسیک سفید، طوسی و آبی نفتی

این کار ارزشش را دارد که روی یک یا دو کت تک زیبا، مناسب و گران قیمت، سرمایه گذاری کنید تا در طول چند فصل برای شما بماند و برای تنوع بتوانید آن ها را با چند تی شرت متفاوت ترکیب کنید. اگر می خواهید محدوده ی انتخاب خود را باز بگذارید، باید به سراغ رنگ های سفید، طوسی یا آبی نفتی بروید؛ چرا که آن ها تقریبا قدرت ترکیب شدن بالایی دارند و ست کردن آن ها با هر کت تکی که در کمد لباس های خود دارید، راحت است.

تی شرت های طرح دار

یک تی شرت طرح دار با توجه به چیزی که طرح آن دارد، می تواند سطح هر نوع ظاهر غیر رسمی را بالا ببرد. برای این کار سعی کنید از یک طراحی زیبا با رنگ سفید و سیاه استفاده کنید تا ظاهری مجلل تر و جذاب تر داشته باشید. در صورتیکه بقیه ی لباس های شما رنگی خنثی داشته باشند، تی شرت چند رنگ هم می تواند این ظاهر جذاب را برای شما به وجود آورد. مثلا اگر می خواهید ظاهری ملوانی داشته باشید، تی شرت های راه راه سفید و آبی نفتی را همراه کت خود امتحان کنید و از شلوار جین های مشکی و تنگ و کفش هایی هوشمندانه استفاده کنید.

استایل سه آقا با کت تک و تی شرتبه گردن خود طول بیشتری بدهید

تی شرت های یقه گرد و یقه هفت بهترین گزینه برای بلند تر نشان دادن گردن شماست، چرا که این تصور را بوجود می آورند که قد شما بلند تر است و خودتان هم لاغر تر هستید. اگر می خواهید ظاهری مانند یک دانشجو داشته باشید، ترکیب این تی شرت های یقه گرد و هفت، با کت های تک خیلی خوب می شود. آنها را با پیراهن پولو، شلوار های چاینو و کفش های بروگز یا لوفر ست کنید.

راهنمایی: زمانی که با روش لایه لایه، لباس می پوشید، برای پیراهن و تی شرت خود، مدل یقه هایی یکسان را انتخاب کنید. شما همیشه و در تمام موقعیت ها می توانید ترکیب کت تک و تی شرت یقه هفت را به کار ببرید.

از طرف دیگر، اگر می خواهید شانه های شما پهن تر و مربعی تر به نظر برسند، تی شرت یقه گرد بهترین انتخاب است و آن ها را بیشتر جلوه می دهد. تی شرت های یقه گرد انتخابی هوشمندانه برای ظاهری غیر رسمی و روزمره هستند که می توانید آن ها را با یک سوئیشرت کلاه دار، به همراه یک کت تک چسبان و مناسب بپوشید و با استفاده از انواع شلوار جین های تیره و کفش های اسنیکرز سفید، استایل خود را به بهترین وجه ممکن ترکیب کنید.

تی شرت با کت تک اسپرت و جذاب

درست است که ترکیب تی شرت با کت تک بسیار جذاب است؛ اما هر تی شرتی هم زیر کت تک خوب نخواهد بود. مثلا شاید پیراهن های بسکتبال گشاد بدترین لباسی باشند که می توانید زیر کت تان بپوشید، مگر اینکه بخواهید یک ویدئوی یادگاری زیبا داشته باشید؛ اما تی شرتی ساده با یک لوگوی قابل فهم یا حتی تی شرتی با یک الگوی جسورانه، روشی مناسب برای بدست آوردن ظاهری اسپورت و جذاب است.

آنها را با شلوار گرمکن یا شلوار جین چسبان و کفش کتانی محبوب خود ست کنید. مناسب بودن لباس ها برای اندام شما امری حیاتی است؛ چون باعث می شود به راحتی بتوانید روی کفش های خود تاکید کنید. ست کردن یک تی شرت با طرح سیاه با کت طوسی، شلوار جین یا شلوار کتان و کفش های کتانی سفید لاکچری نیز گزینه ی خوبی است.

استایل یک آقا با کت تک مشکی و تی شرت سفید5 نکته درمورد کت تک

  1. مطمئن شوید که کت و تی شرت شما مناسب بدن و فیت آن می باشند
  2. سعی کنید بیشتر از دو رنگ جسورانه در لباس های خود استفاده نکنید
  3. از تی شرت هایی که روی آن ها از علامت برند ها، زیاد استفاده شده است استفاده نکنید
  4. در این نوع استایل، شلوارهای گشاد یا شلوارهایی را که بد شکل هستند نادیده بگیرید
  5. کفش های خود را ساده، براق و تک رنگ نگاه دارید

نکته مهم

یکی از مهم ترین لباس های کمد لباس هر مردی، کت تک می باشد. این کت مردانه، سطح بالا و به شکلی عجیب تقریبا با هر استایلی قابل ست شدن است، خصوصا زمانی که آن را با یک تی شرت ساده ترکیب می کنید. این ظاهر، لزوما در موقعیتی مانند عروسی، نباید مورد استفاده قرار گیرد و می تواند برای یک مراسم معمولی هم خوب باشد. باز هم تأکید می کنیم که درست ست کردن در این استایل کاری حیاتی است. با استفاده از توصیه های ما، هر چیزی را که برای ست کردن این ظاهر به آن نیاز دارید، در اختیار خواهید داشت.