رژ لب بنفش خود را مانند یک حرفه ای استفاده کنید – راهنمای استفاده از رژ لب بنفش

0
6417
خانمی با رژ لب بنفش و لاک مشکی

برای اینکه بتوانید رژ لب بنفش خود را به زیباترین شکل ممکن استفاده نمایید، اول باید لب هایتان را آماده کنید. یک رنگ هیجان انگیز مخصوصا اگر مات هم باشد، همه توجه ها را به لب های خشک و پوسته پوسته شما جلب می کند. برای نرم کرد لب هایتان، اول آن ها را با یک اسکراب ماساژ دهید. همچنین می توانید خودتان اسکراب درست کنید. برای این کار کافیست یک سر انگشت شکر قهوه ای و یک کم عسل را با هم مخلوط کنید. بعد از استفاده از اسکراپ، لب هایتان را با آب بشویید و بعد یک بالم آب رسان روی لب ها بزنید. یک دستمال کاغذی روی لب هایتان بگذارید تا چربی اضافه لب هایتان گرفته شود. حالا برای استفاده از رژ لب آماده اید.
چند راه برای این کار وجود دارد. اگر رژلبتان کرمی یا نیمه براق است و در عین حال می خواهید بصورت کم رنگ از آن استفاده کنید، رژ را روی انگشتتان بزنید و بعد انگشت را روی لبتان فشار دهید. همچنین می توانید رنگ را مستقیما از تیوب رژ روی لب ها بمالید. اگر هم از رنگ مات یا متالیک تیره استفاده می کنید باید خیلی دقت به خرج دهید. از یک فرچه استفاده کنید و رژ را وسط لبتان بگذارید و سپس رنگ را به سمت بیرون بکشید. برای این که گوشه های لب تان تمیز از آب دربیاید از فرچه مخصوص لب یا یک خط لب همرنگ استفاده کنید و دور لبتان را خط بکشید. و بعد داخل لبتان را با رژ پر کنید.

مطلب مرتبط:  بهترین رنگ برای سایه چشم غلیظ - بررسی 10 رنگ جذاب در آرایش چشم

لب های آرایش شده با رژ لب بنفش
بایدها و نبایدهای رژ لب بنفش

در اینجا با قوانین حرفه ای استفاده از رژلب بنفش آشنا می شویم:

  • یک قسمت دیگر از صورتتان را با یک رنگ خاص آرایش کنید: خط چشم گلبهی و ریمل شرابی، یا رژگونه گلبهی به ظاهرتان هارمونی می دهد.
  • زیاد از رنگ بنفش استفاده نکنید. مثلا همراه با رژ بنفش، ازسایه، ریمل، لاک، و یا لباس بنفش استفاده نکنید. مگر اینکه بخواهید شبیه خرس های مهربون شوید.
  • رنگ های مکمل را تجربه کنید. مثلا سایه زرد وقتی با رژ لب بنفش ست می شود به طور شگفت آوری زیبا خواهد شد.
  • لب های بنفش تان را با رنگ های آبی یا سبز ست نکنید.
  • بقیه آرایشتان را تمیز اجرا کنید: پلک های شفاف، ابرو های مرتب، ریمل فراوان و کمی هایلایتر. این کار توجه را روی لب هایتان متمرکز خواهد کرد.
تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید