زیباترین مدل های کیف دستی مجلسی

0
78

کیف دستی جزو مدل کیف های پرطرفدار زنانه است که معمولا خانم ها از آن در مجالس استفاده میکنند، کیف دستی های مجلسی معمولا کوچک و لوکس هستند که با در دست داشتن آن ها استایل تان جذاب تر خواهد شد.

کیف دستی مجلسی

با آمدن هر فصل جدید از سال، در اکثر فشن شوها مجموعه ای از شیکترین مدل کیف دستی ها را به نمایش می گذارند مثلا برند مشهوری مثل شنل و… کیف های جدید برای فصل جدید طراحی کرده اند.

 

کیف دستی مجلسی

کیف دستی مجلسی مشکی

برای انتخاب درست کیف مجلسی باید به این نکته دقت کنید که اگر لباس تان طرح شلوغی دارد بهتر کیف ساده در دست بگیرید و برعکس اگر لباس تان ساده است میتوانید با یک کیف کار شده نمای خاصی به آن ببخشید.

کیف مجلسی باید کوچک باشد پس سراغ کیف های بزرگ نروید، همچنین باید بین کیف و لباس تان هماهنگی وجود داشته باشد مثلا اگر لباس تان پولک دوزی شده است بهتر است روی کیف تان هم کمی پولک دیده شود.

کیف زنانه مجلسی

کیف زنانه مجلسی شیک

کیف های بدون بند مجلسی تر هستند و بهتر است کیف مجلسی تان از جنس های ساتن و ابریشم نروید چون زود کثیف میشوند و تمیز کردن شان سخت است.

مدل کیف دستی

مدل کیف دستی برند مشهور

کیف های دستی اکسسوری حذف نشدنی دختران و زنان در تمام رده های سنی است . پس مدلهای ارائه شده باید متناسب با سلیقه و سنین مختلف باشد همانند تصاویری که در این بخش از کلکسیون کیف مجلسی و اسپرت خواهید دید.

کیف کوچک مجلسی

کیف کوچک مجلسی رنگی

 

کیف مجلسی

کیف مجلسی با طرح های جدید

کیف دخترانه

کیف دخترانه مجلسی و زیبا

کمتر زنی را می بینیم که بگوید:«به اندازه کافی کیف دستی دارم، دیگر کیف نمی خواهم.» در عین حال برندهای معتبر کیف هم محصولات خود را در رنگ ها و طرح های متنوعی عرضه می کنند. کیف های برند برای هر مراسمی نیز عرضه می شوند.

مطلب مرتبط:  چگونه مثل سلبریتی ها، کت و شلوار زنانه بپوشیم

کیف دستی

کیف دستی مشکی رنگ مجلسی

کیف زنانه

کیف های جالب زنانه برند معروف

منبع: نمناک

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید