ساقی حاجی پور بازیگر محبوب سریال هم گناه

0
143

ساقی حاجی پور هدیه خوش ذوق سریال هم گناه است. ساقی حاجی پور ۲۶ مهرماه سال ۱۳۷۴ متولد شد. او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.وی یکی از شخصیت های جذاب سریال هم گناه است که ساقی حاجی پور به خوبی از عهده ایفای نقش آن برآمده است.ساقی حاجی پور بازیگرنقش هدیه است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.به نظر میرسد بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او خواهد شد.

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه
هدیه دختری است که در قسمت دهم سریال هم گناه با مهدی پاکدل در نقش فرهاد عقد کرد. فرهاد ۱۰ سال پیش در یک سانحه تصادف پدر هدیه را کشته است و همین عذاب وجدان باعث شد تا برای نجات هدیه و برادرش حمید، هدیه را به صورت صوری عقد کند و خانه ای برای او و برادرش حمید بگیرد.

هدیه که از زندگی سخت در کنار خانواده عمویش و ازدواج با مردی که دو برابر خودش سن دارد رها شده خوشحالی و ذوق از چشمانش نمایان است و این هنرنمایی موفق در کنار بازیگران سرشناس این سریال رخ داده است.

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه در کنار بازیگرانی چون پرویز پرستویی ، هدیه تهرانی ، محسن کیایی ، مهدی پاکدل، هنگامه قاضیانی ، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان ، رویا تیموریان ، افسانه چهره آزاد ، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی ، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم و…. به ایفای نقش پرداخته است.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید