بهترین رنگ برای سایه چشم غلیظ – بررسی ۱۰ رنگ جذاب در آرایش چشم

0
4268
بهترین رنگ برای سایه چشم غلیظ - بررسی 10 رنگ جذاب در آرایش چشم

به یک مهمانی شب با دوستانتان دعوت شده اید و در این فکرید که چه نوع آرایشی را برای چشمانتان استفاده کنید؟ سایه چشم غلیظ حتما به شما کمک زیادی خواهد کرد! این نوع آرایش چشم را معمولا در سلبریتی هایی می بینیم که در مراسم، جشن ها و مهمانی ها حضور پیدا می کنند. ما این مطلب آموزشی در مورد سایه چشم غلیظ را جمع آوری کردیم تا بتوانیم به شما در داشتن بهترین آرایش چشم در مهمانی های شبانه تان کمک کنیم.

سایه غلیظ درواقع یکی از محبوب ترین انواع آرایش چشم است؛ اما در عین حال، انتخاب رنگ و نوع آن، چندان هم کار ساده ای نیست. اما ظاهرا امروز، روز شماست! چرا که ما ۱۰ مورد از بهترین رنگ هایی که می توانید از آن ها برای سایه غلیظ استفاده کنید را معرفی کرده، و ویژگی ها و کاربرد هر کدام را توضیح داده ایم. توجه به ویژگی های هر کدام از این رنگ ها  باعث می شود تا چشمانتان در مهمانی ها، بیش از پیش بدرخشند.

معمولا آخر هفته ها زمان بیرون رفتن با دوستان است. معمولا پنجشنبه جمعه ها به مهمانی می رویم و سعی می کنیم استرس کل هفته را از خود دور کنیم. مطمئنا همه دوست دارند در این شب ها زیبا به نظر برسند. پس ۱۰ مورد از بهترین های سایه چشم غلیظ را، به همراه ویژگی ها و کاربرد هر یک، مطالعه کرده و بهترین آن ها برای خود انتخاب کنید.

سایه چشم غلیظ بادمجانی سایه چشم غلیظ بادمجانی

سایه چشم غلیظ بادمجانی برای هر مهمانی یا مراسم مجللی که به آن می روید، عالی است. می توانید در شب هایی که با دوستانتان بیرون می روید هم از آن استفاده کنید. این استایل آرایش چشم، مطمئنا برای هر مراسمی که در شب برگزار می شود، قابل استفاده خواهد بود. بعلاوه، انجام دادن آن هم بسیار راحت است!

مطلب مرتبط:  انتخاب رنگ موی مناسب با توجه به رنگ پوست و چشم

سایه چشم غلیظ سرخ سایه چشم غلیظ سرخ

درحالی که به پایان مهرماه نزدیک می شویم، سایه چشم غلیظ سرخ می تواند به شما کمک کند تا در شب های پاییزی که با دوستانتان بیرون می روید، عالی به نظر برسید. این رنگ، قدرتمند و در عین حال جسورانه است. آرایش چشم و رنگ لباس خود را با رنگ های زیبای پاییزی هماهنگ کنید تا بیشتر از همیشه در مرکز توجه دوستانتان بدرخشید.

سایه چشم غلیظ بنفش سایه چشم غلیظ بنفش

آرایش چشم غلیظ بنفش، یکی از گزینه های محبوب ریموژ است. هر چه باشد لوگوی ما هم از رنگ زیبای بنفش برای آرایش خود استفاده می کند. این رنگ یکی از انتخاب های خوب برای شب هایی است که بیرون می روید. ترکیب رنگ بنفش با سایه های تیره دیگر فوق العاده می شود؛ و البته به هر رنگ چشمی هم می آید. سایه چشم غلیظ به رنگ بنفش، بهترین آرایش برای افرادی است که می خواهند قدرتمند و جذاب بنظر برسند.

سایه چشم غلیظ برنز سایه چشم غلیظ برنز

سایه چشم غلیظ برنز، ساده و ملایم است و برای افرادی که می خواهند با سایه غلیظشان زیاده روی نکرده و خیلی توی چشم نباشند، بهترین گزینه خواهد بود. این رنگ زیبای سایه را می توان تقریبا با هر رنگ چشمی استفاده کرد. همچنین این رنگ، واقعا چشمانتان را در معرض توجه قرار داده و برای مهمانی های شب، عالی است.

سایه چشم غلیظ سیاه سایه چشم غلیظ سیاه

استفاده از رنگ سیاه برای سایه در هیچ شرایطی اشتباه نیست. این رنگ از آرایش غلیظ چشم برای هر مراسم و موقعیتی عالی است. البته که می توان آن را با هر لباسی هم استفاده کرد! سیاه یک گزینه قابل اعتماد برای شب هایی است که بیرون می روید و با هر تن رنگ پوست و هر رنگ چشمی زیبا خواهد بود.

مطلب مرتبط:  پرایمر چیست؟ معرفی تمام نکاتی که باید در مورد پرایمر بدانید

سایه چشم غلیظ صورتی سایه چشم غلیظ صورتی

رنگ صورتی همیشه یکی از رنگهای محبوب دختران بوده است. سایه چشم غلیظ صورتی یکی از بهترین گزینه ها برای گردش های شبانه است. شاید دلیلش این باشد که این رنگ سایه، ملایم و در عین حال جذاب است. اگرچه خیلی از خانم ها دوست دارند در برنامه های شبانه خود از جذاب ترین آرایش ها استفاده کنند، اما برخی نیز سادگی را می پسندند. در همین جاست که سایه چشم غلیظ صورتی به کار می آید؛ ساده و در عین حال جذاب!

سایه چشم غلیظ سبز سایه چشم غلیظ سبز

این آرایش هم درست به مانند رنگ سرخ، برای تعطیلات عالی است! زیرا می توانید آن را در دورهمی های خود با همکارانتان، و یا مهمانی های خانوادگی استفاده کنید. فقط به هیچ وجه، آن را زیادی با سایه های تیره ترکیب نکنید تا رنگ سبز پشت چشمتان بیشتر به چشم بیاید.

سایه چشم غلیظ آبی سایه چشم غلیظ آبی

رنگ آبی هم مانند بنفش، در کنار هر نوع رنگ چشمی خوب بنظر می آید. امروزه، رنگ رویال بلو یا آبی سلطنتی، از لباس گرفته تا آرایش، به یکی از محبوب ترین رنگ ها تبدیل شده است. سایه چشم غلیظ آبی، یک انتخاب خوب برای مهمانی های شب، مراسم و حتی برای رفتن به کنسرت می باشد.

سایه چشم غلیظ همرنگ پوست سایه چشم غلیظ همرنگ پوست

آیا می دانستید سایه چشم می تواند غلیظ و در عین حال همرنگ پوست تان باشد؟ این آرایش ساده برای هر موقعیتی عالی است. درواقع، شما می توانید از آن، هم در شب در کنار دوستانتان، و هم در طول روز استفاده کنید. نکته خوب این استایل آرایش هم این است که به راحتی با بیشتر رنگ ها، تم ها و حتی لباس ها ست می شود.

مطلب مرتبط:  چگونه جوش صورت را بپوشانیم؟ مراحل پوشاندن جوش صورت با آرایش

سایه چشم غلیظ آمبره سایه چشم غلیظ آمبره

آمبره و نقره ای، سایه هایی جذاب و قدرتمند می باشند. این نوع آرایش، با حال و هوای پر جنب و جوش خود، برای شب هایی که با دوستانتان بیرون می روید عالی است. سایه چشم غلیظ آمبره ، آرایشی است که مطمئنا می تواند چشم های شما را درخشان تر نشان دهد.

شب های گشت و گذار شما با دوستانتان، موقعیتی عالی برای امتحان کردن انواع مختلف آرایش است! سایه آمبره می تواند خلاقیت شما را شکوفا کند؛ زیرا امکان ترکیب و امتحان کردن رنگ های گوناگون در آن وجود دارد. در عین حال، شما می توانید با تلفیق بهترین رنگ ها، چشمان خود را بیشتر از همیشه در کانون توجه قرار دهید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید