نحوه ست کردن بوت تیمبرلند با سایر لباس ها برای داشتن استایلی متفاوت

0
4412
پاهای یک آقا با شلوارجین و بوت تیمبرلند

بوت های تیمبرلند از دهه ۱۹۷۰ میلادی محبوب آقایان در نقاط مختلف دنیا بوده است. این بوت های دوست داشتنی به دلیل ظاهر خشن و در عین حال شیک و همچنین کارایی مفید و عمر طولانی شان تبدیل به کفشی منحصر به فرد شده اند. امروزه این کفش ها به اندازه همیشه مد هستند و مکملی عالی برای هر استایلی محسوب می شوند. در ادامه مطلب راهنمایی در مورد نحوه ست کردن بوت تیمبرلند ارائه کرده ایم تا به شما کمک کنیم بدانید چطور این کفش های جذاب را با لباس های خود ست کنید.

با اینکه بهترین حالت پوشیدن بوت های تیمبرلند با لباس های غیررسمی و روزمره است اما می توان آن ها را با طیفی از لباس ها ست کرد. از شلوار جین محبوب تان گرفته تا پلیور گرم و نرم تان، می توانید این کفش ها را به بهترین نحو ممکن با انواعی از لباس ها ست کنید.

بوت تیمبرلند با شلوار جین

استایل چند آقا با بوت تیمبرلند و شلوار جینشلوار جین همیشه گزینه ای عالی برای ست کردن با تیمبرلند به شمار می رود. می توانید جین های راسته یا کمی تنگ تر را انتخاب کنید تا میان آن و کفش های بزرگ تان تعادل برقرار شود. بعد هم برای بالاتنه هر آیتمی که دوست دارید، چه یک تیشرت باشد یا یک پیراهن مردانه دکمه دار، همراه آن بپوشید.

بوت تیمبرلند با پیراهن جین

استایل چند آقا با بوت تیمبرلند و پیراهن جینبوت تیمبرلند با یک پیراهن که استایل کاری و نامرتب دارد عالی می شود. پیراهن های جین ترکیبی عالی با این کفش ایجاد می کنند. با پوشیدن یک شلوار جین تیره و یک پیراهن جین روشن استایلی شیک و جذاب خواهید داشت.

مطلب مرتبط:  بهترین مدل مو برای فرم صورت خود را پیدا کنید

بوت تیمبرلند با کت بلیزر

استایل چند آقا با بوت تیمبرلند و پیراهن جین کت بلیزربا تیمبرلند می توان استایل رسمی خلق کرد؛ اما باید این کار را به درستی انجام دهید. به جای پوشیدن یک کت تک معمولی، از یک بلیزر مردانه جذاب استفاده کنید. سعی کنید طرح بلیزر ساده و غیررسمی باشد و همراه با آن شلوار جین و تیشرت مشکی بپوشید.

بوت تیمبرلند با کاپشن

استایل چند آقا با بوت تیمبرلند و کاپشنبوت تیمبرلند با انواع کاپشن ها به خوبی ست می شود. به همین دلیل نیاز نیست نگران این باشید آیا کاپشنی که پوشیده اید مناسب آن است یا نه. چه استایل کلاسیک چرم دوست داشته باشید و چه کاپشن اسپورت و یا یک کاپشن جین معمولی، مطمئناً آیتم مورد نظرتان با کفش هایتان به خوبی ست خواهد شد.

بوت تیمبرلند با پالتو

استایل چند آقا با بوت تیمبرلند و پالتومناسب ترین فصل برای پوشیدن بوت تیمبرلند، فصل زمستان است؛ چراکه نه تنها این کفش ها با دوام و ضخیم و مناسب این فصل هستند، بلکه با لباس های زمستانی هم خیلی جور درمی آیند. یکی از این لباس های زمستانی مناسب، پالتو است که با تیمبرلند فوق العاده می شود. می توانید استایلی سرتا پا مشکی داشته باشید و بوت های مشکی، شلوار کتان مشکی، تیشرت و پالتوی مشکی بپوشید و با بوت های تیمبرلند، استایل تان را منحصر به فرد و جذاب کنید.

بوت تیمبرلند با پلیور

استایل چند آقا با بوت تیمبرلند و پلیوراز آنجا که پلیور جزو آیتم های کلاسیک و دانشجویی است، با لباس های مرتب و غیررسمی بهتر ست می شود. می توانید همراه با آن بوت های تیمبرلندتان را بپوشید و بعد با شلوار جین و یک ساعت مینیمالیستی خاص، استایل تان را تکمیل کنید.

مطلب مرتبط:  ایده های طراحان لباس برای داشتن یک استایل بهاری جذاب در سال نو

بوت تیمبرلند با تیشرت

استایل چند آقا با بوت تیمبرلند و تیشرت

بوت تیمبرلند به دلیل ظاهر زمخت و درعین حال ساده ای که دارد با تیشرت ساده و کلاسیک به خوبی ست می شود. می توانید کفش ها خود را با یک شلوار جین و تیشرت رنگ خنثی ست کنید و سپس از اکسسوری های ساده و خاص مثل یک کلاه بافتنی شل برای تکمیل کردن استایل تان استفاده کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید