ست کردن لباس سفید و مشکی – ایده هایی برای داشتن یک استایل خاص

2
20434
ست کردن لباس سفید و مشکی

آیا چیزی شیک تر از یک استایل سیاه و سفید هم وجود دارد؟ علیرغم این که بعضی افراد معتقدند برای جذاب بودن حتما باید از رنگ ها استفاده کنید، کنتراست برجسته میان این دو رنگ بسیار هم هیجان انگیز است. لباس های سفید و مشکی بسیار چشم گیرند و در عین حال در چشم نیستند. این لباس ها ساده گرایی را در نهایت خود به نمایش می گذارند و می توان آنها را برای سرکار و یا قرارهای ملاقات استفاده کرد. لباس های سفید و مشکی می توانند شما را همه جا همراهی کنند. همه آنچه نیاز دارید انجام دهید، این است که ظاهر بی رنگ خود را از بی حال شدن حفظ کنید و این کار را می توانید از طریق کاربرد روش های امروزی در ست کردن لباس سفید و مشکی انجام دهید.

نکات ست کردن لباس سفید و مشکی

1کت راه راه سفید و مشکی


راه راه های سفید و مشکی ظاهری جلب توجه کننده و شیک در لباس ایجاد می کنند. برای نشان دادن ظاهر برجسته این لباس ها، از لباس های خوش فرم، مثل کت بلیزر کمک بگیرید. ترکیب راه راه سفید و مشکی با کت بلیزر، بسیار شیک و جذاب است. برای داشتن جذاب ترین ظاهر، راه راه عمودی را انتخاب کنید تا بدن شما را کشیده تر جلوه دهد. همچنین دقت کنید چطور ضخامت راه راه ها بر جذابیت کلی ظاهر لباس تاثیر می گذارد. وقتی نوبت به بقیه اجزای لباس می رسد، ست کردن یک کت بلیزر راه راه سفید و مشکی، با شلواری که طرح مشابه آن دارد، انتخاب شجاعانه ای است. اگر ظاهری آراسته تر بخواهید می توانید شلوار مشکی ساده را جایگزین کنید.

2شلوار جین مشکی


هر خانمی باید یک شلوار جین مشکی در کمد لباس های خود داشته باشد. شلوار مشکی نه تنها یک لباس کلاسیک ضروری برای آخر هفته محسوب می شود، بلکه برای استایل روزمره نیز انتخابی عالی است. برای شیک تر کردن شلوار جین تان، آن را با لباسی سرتاپا سفید و مشکی بپوشید. رنگ سفید درخشان در برابر شلوار چسبان مشکیِ شما، ظاهری تمیز و امروزی ایجاد می کند. در کنار این ها سعی کنید کمی استایل تان را هیجان انگیز کنید تا شبیه یونیفرم به نظر نرسد! اگرچه یک پیراهن سفید به اندازه کافی جذاب است، اما با پوشیدن چکمه های مشکی و یک پالتو یا کت، استایل تان هنری و هیجان انگیزتر هم خواهد شد.

مطلب مرتبط:  پلیور یقه هفت مردانه را چگونه بپوشیم - راهکارهای ست کردن پلیور یقه هفت

3شلوار سفید


با اینکه ست کردن لباس با شلوار سفید سخت تر از شلوار مشکی است، اما شلوار سفید انتخابی فوق العاده به شمار می رود. شلوار سفید بدون تردید شیک است و زمانی که به روش درستی پوشیده شود، نوعی حس لاکچری و فشن را با خود به همراه دارد. به جای شلوار جین سفید معمولی روزمره خود، این فصل به فکر امتحان شلوار سفید کوتاه دم پا گشاد باشید؛ درست مثل یک مدل جذاب استریت استایل. شلوار سفید ممکن است شما را درشت نشان دهد. بنابراین برای ایجاد تعادل در ظاهر خود، کاری کنید که بقیه قسمت های اندام تان لاغرتر به نظر برسد. لذا تیشرت سفید آستین بلند فیت و یا کت بلیزر همراه با کفش پاشنه بلند مشکی، لباس های تکمیلی عالی برای ست شدن با این نوع شلوار هستند.

4پیراهن سفید و مشکی


پوشیدن پیراهن، راهی عالی برای استفاده از لباس سفید و مشکی است. از آنجا که پیراهن ها معمولا به رنگ سفید یا مشکی هستند به نظر نمی رسد مشکلی برای پیدا کردن پیراهن مورد علاقه خود داشته باشید. در جایی که رنگ سفید ظاهری کلاسیک به وجود می آورد، پیراهن های مشکی حس هیجان انگیزتری دارند. برای اینکه چیزی مابین این ها داشته باشید می توانید پیراهنی با ترکیب رنگ سفید و مشکی را انتخاب کنید. مثلا خال خال، یا حتی چند لباس را روی هم بپوشید! فارغ از این که چه رنگ پیراهنی را انتخاب می کنید درمی یابید که رنگ خنثی آن با شلوار دم پا گشاد مشکی و کفش های پاشنه بلند تا چه اندازه به هم می آیند.

5کت و شلوار طرح دار سفید و مشکی


اگر دنبال یک لباس شیک و امروزی هستید که در محل کار هم استفاده کنید، نظرتان راجع به کت و شلوار سفید و مشکی چیست؟ با اینکه یک کت و شلوار مشکی کلاسیک به اندازه کافی برای لباس فرم مناسب است، انتخاب کت و شلواری به رنگ سفید و مشکی که دو رنگ متضاد هستند، استایل شما را کاملا به روز نگه خواهد داشت. هرچند که ترکیب پیراهن سفید با کفش مشکی ساده، معمولا برای ادارات مناسب است، سعی کنید این استایل را برای بیرون رفتن بعد از کار استفاده نکنید. یک جفت کفش چرم لژدار و یک تاپ شیک مشکی جذابیت بیشتری به این ظاهر سفید و مشکی تان خواهد داد.

مطلب مرتبط:  18 ایده برای ست کردن لباس مخصوص ولنتاین و داشتن استایلی جذاب

6لباس مجلسی سفید و مشکی


یک لباس مجلسی سفید و مشکی طرح دار می تواند انتخاب بسیار جذابی باشد. یک لباس مجلسی، فارغ از طرحی که دارد، می تواند ویژگی منحصر به فرد استایل شما باشد. بدین ترتیب، بهترین کار برای ست کردن لباس هایی از این نوع، این است که آیتم های دیگر را کلاسیک نگه دارید. برای داشتن ظاهری معمولی، از یک کت مشکی چرم استفاده کنید. از سوی دیگر، برای استایلی رسمی تر، کت بلیزر مشکی گزینه بهتری خواهد بود. نوبت به کفش پاشنه بلند که می رسد، کفش مشکی برای پیراهن های سرتاسر سفید و یا مشکی بهترین گزینه خواهد بود، اما کفش های بی رنگ یا کرم هم می توانند جزو گزینه های شما باشد.

7کت بلیزر سفید و مشکی


کمد لباس هیچ خانمی بدون یک کت بلیزر مشکی و سفید کامل نیست. بلیزرها شیک، حرفه ای، و مد روز بوده و انتخابی ایده آل برای تبدیل استایل از حالت معمولی به شیک هستند. در حالی که می توانید کت بلیزر خود را با شلوار جین یا شلوار معمولی بپوشید، ست کردن آن با پیراهن، ترکیب مدرنی خلق می کند. این ترکیب هم مناسب کار، و هم مهمانی است. یک بلیزر خوش دوخت ویک پیراهن ساتن مشکی نیز ست خیلی خوبی به شمار می رود. پس از آن برای ایجاد یک استایل تازه با این رنگ های کلاسیک، از کتانی سفید استفاده کرده و تصویری اسپرت تر از استایل خود به نمایش بگذارید.

8دامن سفید و مشکی


حالا که طریقه ست کردن لباس و شلوار سفید و مشکی خود در سال جدید را با کمک استریت استایل ها دریافتید، زمان آن رسیده که ببینید چطور دامن های خود را به بهترین نحو استفاده کنید. احتمالا مدل های مختلفی از انواع دامن در کمدتان دارید؛ کوتاه، متوسط، تنگ یا ماکسی. این فصل آن ها را بیرون بیاورید و با یک ظاهر سفید و مشکی استایلی خاص را برای خود رقم بزنید. به عنوان یک گزینه سریع و آسان، دامن مشکی تان را با بلوز سفید، پلیور یا کت مشکی و چکمه های کوتاه ست کنید. البته دامن سفید بیشتر با تاپ سفید و زیورآلات مشکی ست می شوند.

مطلب مرتبط:  نکات انتخاب عینک آفتابی برای صورت بیضی و معرفی بهترین فریم ها

9تیشرت سفید


تیشرت سفید هم یکی از ضروریات کمد لباس است که به راحتی می تواند تبدیل به یک ست لباس سفید و مشکی شیک برای استایل روزمره شود. بااینکه تیشرت سفیدتان را می توانید به روش های بیشماری بپوشید، هیچوقت از انتخاب آن با آیتم های ساده دیگری که یک یا دو ویژگی دارند که به استایل تان برتری می دهد، ناامید نشوید. یک راه کم اشتباه برای این منظور، ست کردن تیشرت سفید با شلوار مشکی، کفش پاشنه بلند مشکی و کت مشکی و کاپشن کوتاه سنگدوزی شده است.

10کفش سفید


درحالی که کفش های مشکی با همه چیز ست می شوند، ست کردن لباس با کفش های سفید بسیار سخت می باشد. اما همین که یک بار آن را امتحان کنید، دل تان می خواهد همیشه آن ها را بپوشید. اگر به دنبال راهی برای پوشیدن کتانی، کفش های پاشنه کوتاه، کفش های پاشنه تیز یا صندل های راحتی سفیدتان هستید، بدانید که می توانید این کفش ها را به راحتی با لباس های سفید و مشکی خود ست کنید. برای برقراری تعادل بین کفش های سفید و لباس تان، لباسی را انتخاب کنید که سفید و مشکی بوده و در آن رنگ مشکی چشمگیر تر است. با افزودن رنگ مشکی بیشتر، ظاهری متعادل ایجاد کنید که حرفه ای تر و مدرن تر به نظر برسد. و اگر قصد ست کردن لباس سفید با کفش های سفید را دارید، مطمئن شوید کفش هایتان بیش از اندازه توی ذوق نمی زنند.

2 نظر

  1. واقعا استایل خاصی میشه خلق کرد با ترکیبات رنگ سفید و مشکی و با دستورالعمل ها و نکات کلیدی که شما فرمودین بهتر میشه یک استایل خاص و شیک داشت.
    عکس هاتون هم خیلی عالی بود کلا به نظرم ترکیب کردن رنگ لباس ها و یا ست کردنشون و خلق یک استایل شیک و خاص خودش یک تخصص و هنر خاص هست و بعضی افراد هم بصورت ذاتی این کار رو بلدن ولی برای امثال من که نه بلد هستیم و نه استعداد کافی تو این زمینه نداریم خوندن مقالات مجله ی شما خیلی ضروری هست و میتونه به استایل و تیپ ما کمک کنه و لباس پوشیدنمون رو شیک و خاص کنه
    ممنون ازتون
    بنده همیشه پیگیر مقالات و مجله ی اینترنتی شما بوده و خواهم بود

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید