ست کردن لباس سفید و مشکی – ایده هایی برای داشتن یک استایل خاص

0
4644
ست کردن لباس سفید و مشکی

آیا چیزی شیک تر از یک لباس کاملا سیاه وسفید وجود دارد؟ درحالیکه بعضی ها معتقدند برای جذاب بودن حتما باید از رنگها استفاده کنید، کنتراست برجسته میان این دو رنگ هیجان انگیز است. لباس های سفید و مشکی بسیار چشم گیرند و در عین حال در چشم نیستند و ساده گرایی را در نهایت خود به نمایش می گذارند و می توان آنها را برای اداره و بیرون استفاده کرد. لباس های سفید و مشکی می توانند شما را همه جا همراهی کنند. همه آنچه نیاز دارید انجام دهید این است که ظاهر بی رنگ خود را از بی حال شدن حفظ کنید و این کار را از طریق کاربرد روش های امروزی در ست کردن لباس سفید و مشکی انجام دهید.

نکات ست کردن لباس سفید و مشکی :

1کت راه راه سفید و مشکی


راه راه های سفید و مشکی ظاهری جلب توجه کننده و شیک در لباس ایجاد می کنند. برای نشان دادن ظاهر برجسته این لباس ها، از لباس های خوش ساخت مثل کت بلیزر کمک بگیرید. ترکیب راه راه سفید ومشکی، با کت بلیزر شیک و خوش استایل است. برای داشتن جذاب ترین ظاهر، راه راه عمودی را انتخاب کنید تا بدن شما را کشیده تر جلوه دهد. همچنین دقت کنید چطور ضخامت راه راه ها بر جذابیت کلی ظاهر لباس تاثیر می گذارد. وقتی نوبت به بقیه اجزای لباس می رسد، ست کردن یک کت بلیزر راه راه سفید و مشکی، با شلواری با طرح مشابه آن انتخاب شجاعانه ای است. اگر ظاهری آراسته تر بخواهید می توانید شلوار مشکی ساده را به جای آن انتخاب کنید.

2شلوار جین مشکی


هر خانمی باید یک شلوار جین مشکی در کمد لباس های خود داشته باشد. نه تنها شلوار مشکی یک لباس کلاسیک ضروری برای آخرهفته محسوب می شود، بلکه به عنوان لباس رسمی روزمره نیز انتخابی عالی است. برای شیک تر کردن شلوار جین تان، آن را با لباسی سرتاپا سفید ومشکی بپوشید. رنگ سفید درخشان در برابر شلوار چسبان مشکیِ شما، ظاهری تمیز و امروزی ایجاد می کند. در کنار این ها سعی کنید کمی استایلتان را هیجان انگیز کنید تا شبیه یونیفرم به نظر نرسد. اگرچه یک پیراهن سفید جذاب به اندازه کافی جذاب است، با پوشیدن چکمه های مشکی و یک پالتو یا کت، استایل خود را هنری و هیجان انگیزتر کنید.

مطلب مرتبط:  انواع گره شال گردن برای داشتن استایلی جذاب و متفاوت در زمستان

3شلوار سفید


اگرچه ست کردن لباس با شلوار سفید سخت تر از شلوار مشکی است، شلوار سفید انتخابی فوق العاده به شمار می رود. شلوار سفید بدون تردید شیک است و زمانی که به روش درست پوشیده شود، نوعی حس لاکچری و فشن را با خود به همراه دارد. به جای شلوار جین سفید معمولی روزمره خود، این فصل به فکر امتحان شلوار سفید کوتاه دم پا گشاد باشید؛ درست مثل یک مدل جذاب استریت استایل . شلوار سفید ممکن است شما را درشت نشان دهد. بنابراین برای ایجاد تعادل در ظاهر خود، کاری کنید که بقیه قسمت های اندامتان لاغرتر به نظر برسد. لذا تیشرت سفید آستین بلند فیت و یا کت بلیزر همراه با کفش پاشنه بلند مشکی، لباس های تکمیلی عالی برای ست شدن با این نوع شلوار هستند.

4پیراهن سفید و مشکی


پیراهن، راهی عالی برای استفاده از لباس سفید و مشکی است. از آنجا که پیراهن ها معمولا به رنگ سفید یا مشکی هستند به نظر نمی رسد مشکلی برای پیدا کردن پیراهن مورد علاقه خود داشته باشید. در جایی که رنگ سفید ظاهری کلاسیک به وجود می آورد، پیراهن های مشکی حس هیجان انگیزتری دارند. برای اینکه چیزی مابین این ها داشته باشیم می توانید پیراهنی با ترکیب رنگ سفید و مشکی را انتخاب کنید. مثلا خال خال، یا حتی چند لباس را روی هم بپوشید! فارغ از این که چه رنگ پیراهنی را انتخاب می کنید درمی یابید که رنگ خنثی آن با شلوار دم پا گشاد مشکی و کفش های پاشنه بلند به هم می آیند.

5کت و شلوار طرح دار سفید و مشکی


اگر دنبال یک لباس شیک و امروزی هستید که سر کار استفاده کنید، نظرتان راجع به کت و شلوار سفید و مشکی چیست؟ با اینکه یک کت و شلوار کلاسیک به اندازه کافی برای لباس های فرم مناسب است، انتخاب آن به رنگ سفید و مشکی که دو رنگ متضاد هستند، استایل شما را کاملا بروز نگه خواهند داشت. هرچند یک پیراهن سفید و کفش پاشنه بلند مشکی معمولا برای اداره مناسب است، سعی کنید این استایل را برای بیرون رفتن بعد از کار استفاده نکنید. یک جفت کفش چرم لژدار و یک تاپ شیک مشکی جذابیت بیشتری به این ظاهر سفید و مشکی خواهد داد.

مطلب مرتبط:  5 ایده عالی برای ست کردن لباس عید با استفاده از شلوار جین

6لباس مجلسی سفید و مشکی


وابسته به طرح و نسبت تضاد رنگ ها، یک لباس مجلسی سفید و مشکی می تواند کاملا جذاب باشد. البته یک لباس مجلسی، فارغ از طرحی که دارد، می تواند ویژگی منحصر بفرد استایل شما باشد. بدین ترتیب، بهترین کار  برای ست کردن لباس هایی از این نوع، این است که آیتم های دیگر را کلاسیک نگه دارید. برای داشتن ظاهری معمولی، یک کت مشکی چرم، بسیارعالی با آن ست می شود. از سوی دیگر، برای استایلی رسمی تر، کت بلیزر مشکی گزینه بهتری است. نوبت به کفش پاشنه بلند که می رسد، کفش مشکی برای پیراهن های سرتاسر سفید و یا مشکی بهترین خواهد بود، اما کفش های بیرنگ یا کرم هم می توانند جزو گزینه های شما باشد.

7کت بلیزر سفید و مشکی


کمد لباس هیچ خانمی بدون یک کت بلیزر مشکی و کمد هیچ خانم ساده پسندی بدون بلیزر سفید کامل نیست. بلیزرها شیک، حرفه ای، و مد روز بوده و انتخابی ایده آل برای تبدیل لباس ازیک لباس معمولی به یک لباس شیک هستند. در حالیکه می توانید بلیزر خود را با شلوار جین یا شلوار معمولی بپوشید، ست کردن آن با پیراهن، ترکیب مدرنی خلق می کند. این ترکیب هم مناسب کار، و هم مهمانی است. یک بلیزر خوش دوخت ویک پیراهن متوسط ساتن مشکی نیز ست خیلی خوبی به شمار می رود. پس از آن برای ایجاد یک استایل تازه با این رنگ های کلاسیک، از کتانی سفید استفاده کرده و تصویری اسپرت تر از استایل خود به نمایش بگذارید.

8دامن سفید و مشکی


حالا که طریقه ست کردن لباس و شلوار سفید و مشکی خود در سال ۲۰۱۷ با کمک استریت استایل ها دریافتید، زمان آن رسیده که ببینید چطور دامن های خود را به بهترین نحو استفاده کنید. احتمالا مدل های مختلفی از انواع دامن در کمدتان دارید، کوتاه، متوسط، تنگ یا ماکسی. این فصل آن ها را بیرون بیاورید و با یک ظاهر سفید و مشکی استایلی خاص را برای خود رقم بزنید. به عنوان یک گزینه سریع و آسان، دامن مشکی تان را با بلوز سفید، پلیور یا کت مشکی و چکمه های کوتاه ست کنید. البته دامن سفید بیشتر با تاپ سفید و زیورآلات مشکی ست می شوند.

مطلب مرتبط:  18 ایده برای ست کردن لباس مخصوص ولنتاین و داشتن استایلی جذاب

9تیشرت سفید


تیشرت سفید هم یکی از ضروریات کمد لباس است که به راحتی می تواند تبدیل به یک دست لباس سفید و مشکی شیک برای استایل روزمره شود. گرچه راه های بیشماری وجود دارد که می توانید تیشرت سفیدتان را بپوشید، هیچوقت از انتخاب یک لباس ساده با یکی دو ویژگی که به آن برتری می دهد ناامید نشوید. یک راه کم اشتباه برای این منظور، ست کردن تیشرت سفید با شلوار مشکی، کفش پاشنه بلند مشکی و کت مشکی و کاپشن کوتاه سنگدوزی شده است.

10کفش سفید


درحالی که کفش های مشکی به همه چیز می آیند، ست کردن لباس با کفش های سفید بسیار سخت می باشد. اما همین که یک باز آن را امتحان کنید، دلتان می خواهد همیشه آن ها را بپوشید. اگر به دنبال راهی برای پوشیدن کتانی، کفش های پاشنه کوتاه، کفش های پاشنه تیز یا صندل های راحتی سفیدتان هستید، بدانید که می توانید این کفش ها را به راحتی با لباس های سفید و مشکی خود ست کنید. برای برقراری تعادل بین کفش های سفید و لباستان، لباسی را انتخاب کنید که سفید و مشکی بوده و در آن رنگ مشکی چشمگیر تر باشد. با افزودن رنگ مشکی بیشتر ظاهری متعادل ایجاد کنید که حرفه ای تر و مدرن تر به نظر برسد. و اگر قصد ست کردن لباس سفید با کفش های سفید دارید، مطمئن شوید کفش هایتان به طرز عجیب و غریبی توی ذوق نمی زنند.

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید