نحوه ست کردن کت بلیزر مشکی با لباس های مختلف برای آقایان شیک پوش

0
1867
نحوه ست کردن کت بلیزر مشکی مردانه

کت بلیزر مشکی آیتمی کلاسیک در کمد لباس آقایان است. بلیزر مشکی کتی کلاسیک و شیک است که استایل شما را باوقار و رسمی می کند. البته اگر ندانید چگونه کت تان را به درستی بپوشید، می تواند موجب نابود شدن استایل تان گردد! در ادامه این مقاله با نکاتی درباره نحوه ست کردن کت بلیزر مشکی آشنا خواهید شد.

با کت بلیزر مشکی چه لباسی بپوشیم؟

اینکه چه لباسی همراه با بلیزر مشکی بپوشید، به زمان و جایی که می خواهید بروید و سبک کتی که دارید بستگی دارد. بلیزرهای مشکی زیادی در فروشگاه ها وجود دارند؛ اما چیزی که موقع خرید باید به آن دقت کنید تفاوت آن ها و نحوه ست کردن شان است. بلیزرهای تمام آستر با سرشانه های صاف و شق و رق و گاهاً اِپُل دار، مناسب موقعیت های رسمی هستند و آن هایی که بدون آستر و با سرشانه های شل تر هستند برای موقعیت های غیررسمی کاربرد دارند. با استفاده از نکات زیر قادر خواهید بود تشخیص دهید که بهتر است کت بلیزرتان را با شلوار پارچه ای بپوشید یا با شلوار جین.

با توجه به سبک کلاسیک و تطابق پذیری کت بلیزر مشکی با آیتم های متنوع، خرید آن یک خرید ارزشمند و منطقی محسوب می شود. این کار را با انتخاب یک مدل که برای مناسبت های رسمی، نیمه رسمی و غیررسمی مناسب باشد انجام دهید. برای تکمیل استایل خود، تنها نیاز است که کفش، پیراهن و شلوار مناسب انتخاب کنید. فقط به یاد داشته باشید آیتم هایی را انتخاب کنید که کاملاً متناسب با کت تان باشند.

مطلب مرتبط:  روش های ست کردن انواع کفش کتونی برای داشتن استایلی جذاب

کت بلیزر مشکی با شلوار خاکستری

استایل 4 آقا با کت بلیزر مشکی و شلوار خاکستریبرای داشتن ترکیبی ساده و شیک، چرا بلیزر مشکی را با شلوار طوسی یا خاکستری امتحان نمی کنید؟ این ترکیب گزینه ای عالی برای موقعیت های رسمی و جایگزینی ایده آل برای کت و شلوار مرسوم مشکی است. برای تکمیل استایل خود سعی کنید لباس های تک رنگ انتخاب کنید. یک پیراهن سفید، کراوات و کفش مشکی گزینه مناسبی خواهند بود. برای داشتن استایلی غیررسمی تر می توانید به جای شلوار پارچه ای از شلوار کتان خاکستری استفاده کنید، کراوات را کنار گذاشته و از تیشرت یقه گرد یا یقه دار به جای پیراهن دکمه دار بهره ببرید.

کت بلیزر مشکی با شلوار استخوانی

استایل 4 آقا با کت بلیزر مشکی و شلوار استخوانیبلیزر مشکی و کلاسیک شما از چیزی که فکر می کنید تطبیق پذیری بیشتری دارد. زمانی که نیاز به استایلی شیک و نیمه رسمی دارید، سعی کنید از ترکیب کت بلیزر مشکی با شلوار خاکی رنگ یا استخوانی استفاده کنید که برای بسیاری از مراسم ها ایده ال است. برای تکمیل کار، تمام چیزی که نیاز دارید یک پیراهن سفید و کفش های دربی مشکی است. همچنین می توانید از اکسسوری هایی مانند کراوات و دستمال جیبی نیز استفاده کنید.

کت بلیزر مشکی با شلوار جین

استایل 4 آقا با کت بلیزر مشکی و شلوار جینترکیب این دو آیتم بسیار راحت و در عین حال شیک است و برای هر زمانی از روز، چه انجام کار در سطح شهر در طول روز باشد و چه رفتن به کافه یا رستوران در شب مناسب است. به یاد داشته باشید که ظاهرتان باید ساده و امروزی باشد. از لباس های تک رنگ و شلوار جین تنگ استفاده کنید و برای تکمیل کار، یک تیشرت معمولی را با کفش های رسمی امتحان کنید.

مطلب مرتبط:  مراقبت از موی مردان با رعایت 10 نکته ساده و کاربردی روزمره

کت بلیزر مشکی اسپرت

استایل 4 آقا با کت بلیزر مشکی و کت اسپرتوقتی به خرید کت بلیزر مشکی می روید، نگاهی هم به کت های اسپرت بیندازید. یک کت اسپرت مشکی گزینه ای عالی برای افزودن به کمد لباس تان است و جایگزینی مناسب برای بلیزر محسوب می شود. این کت در حالی که سبکی مشابه با بلیزر دارد، قدری آزادتر بوده و راحت تر به بدن می نشیند. به همین دلیل بیشتر و بهتر با لباس های غیررسمی ست می شود و به دلیل آزاد بودن می توان لباس های ضخیم مثل پلیور هم زیر آن پوشید. برای آخر هفته می توانید یک کت اسپرت مشکی را روی یک پلیور خاکستری تیره پوشیده و آن را با شلوار کتان خاکستری کم رنگ ست کنید.

پیراهن آبی و شلوار مشکی

استایل 4 آقا با کت بلیزر مشکی و شلوار مشکیاگر می خواهید با کت بلیزر مشکی تان استایل رسمی داشته باشید می توانید آن را با شلوار مشکی و پیراهن آبی بپوشید. این ترکیب جایگزینی شیک و جذاب برای کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید است. فقط باید به رنگ هایی که انتخاب می کنید دقت کنید. شلوار هم رنگ با بلیزرتان حال و هوای استایل تان را مرسوم و کلاسیک می کند؛ درحالی که استفاده از رنگ های متفاوت، استایلی راحت و مدرن خلق می کند. اگر رنگ مشکی شلوارتان با رنگ کت تان فرق دارد سعی کنید شلوارتان حداقل یک تا دو درجه روشن تر یا تیره تر باشد. این کار باعث می شود شلوار و کت با هم تضاد آنچنانی پیدا نکنند و توی ذوق نزنند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید