کلیه کاربران وب سایت و صفحات ریموژ در شبکه های اجتماعی می بایست متن زیر را مطالعه و مورد توجه قرار دهند. بدیهی است مسئولیت عدم مطالعه یا عدم توجه به این متن بر عهده کاربر می باشد.


مقالات منتشر شده در ریموژ جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربران در حوزه های مربوطه است. لذا عمل به پیشنهادات بدون مشورت با متخصصان آن حوزه توصیه نمی شود.


برخی از مقالات منتشر شده توسط ریموژ، حاصل از ترجمه مقالات اینترنتی یا غیر اینترنی غیر فارسی و یا جمع آوری و سامان دهی مطالب اینترنتی یا غیر اینترتی فارسی است.


در حوزه استایل، مد و لباس : مقالات ریموژ تنها جهت اطلاع از گرایشات روز و روندهای جهانی در این حوزه است. لذا حتما قبل از اقدام، شرایط مقتضی، قوانین کشور و عرف جامعه محل زندگی خود را مد نظر قرار دهید.


در حوزه زیبایی : مقالات ریموژ تنها جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربر در این حوزه است. لذا حتما پیش از اقدام، با پزشکان و یا متخصصان زیبایی مشورت نمایید.


در حوزه تناسب اندام : مقالات ریموژ تنها جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربر در این حوزه است. لذا حتما پیش از اقدام، با پزشکان و یا متخصصان علم ورزش و تغذیه مشورت نمایید.


در حوزه آرایش و میکاپ : مقالات ریموژ تنها جهت اطلاع از گرایشات روز و روندهای جهانی در این حوزه است. لذا حتما قبل از اقدام، شرایط مقتضی، قوانین کشور و عرف جامعه محل زندگی خود را مد نظر قرار دهید.


در حوزه زندگی و روابط : مقالات ریموژ تنها جهت افزایش اطلاعات عمومی کاربر در این حوزه است. لذا حتما پیش از اقدام، با مشاوران و متخصصان روابط اجتماعی مشورت نمایید.


در مورد اشخاص یا چهره های شناخته شده خارجی : مقالات ریموژ تنها منعکس کننده اقدامات این افراد بوده و به معنی تایید یا اشاعه سبک زندگی آنها نمی باشد.


در مورد اشخاص یا چهره های شناخته شده ایرانی : مقالات ریموژ تنها باز نشر مطالب منتشر شده توسط این افراد و یا منابع موثق است. چنانچه مطلبی ناقض حریم شخصی شما و یا اشاعه دهنده شایعات نادرست است،  با ما تماس بگیرید.


کالاها، خدمات و یا برندهای معرفی و یا توصیه شده توسط ریموژ با این وب سایت ارتباطی نداشته و تحت شرایط اسپانسری معرفی می گردند. لذا قبل از خرید تحقیقات لازم را به عمل آورده و در صورت نیاز با متخصصان مربوطه مشورت نمایید.


ریموژ تعهدی نسبت به کیفیت و یا صحت ادعای کالاها، خدمات و برندهای تبلیغ شده نداشته و مسئولیت راستی آزمایی محتوای این تبلیغات بر عهده بازدید کننده است. با این حال ریموژ تمام تلاش خود را برای انتخاب شرکای تجاری معتبر و متعهد به کار خواهد بست


برخی از تصاویر و ویدیوهای منتشر شده توسط ریموژ، بازنشر محتوای موجود در فضای مجازی است. ریموژ سعی دارد تا این تصاویر را با توجه به قوانین کشور و عرف جامعه، متناسب سازی نماید.


چنانچه محتوای منتشر شده توسط ریموژ (شامل متن، تصویر، ویدیو و . . . ) ناقض حقوق مالکیت شماست، با ما تماس حاصل نمایید.